Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość a ta se przegladam topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka a co sie stalo? ze taka zla jestes;) ze az wino swojej godziny w koncu sie dovczekalo:D ja bym sie chetnie napila od tygodnia za mna dobre wino chodzi:) uhmmmmmmmmmm a i nei moge nic % i tak wiec lipa koniec z lopalaniem na dzis:D co za duzo to nie zdrowo;) glodna sie zrobilam po tym sloncu:D ale najpierw moze pod prysznic skocze;0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasia.ie
Asiulka, mi tez sie beczec chce bo bardzo boli/.... wyrwalam zeba wiec nie moge sie napic..... napijesz sie za mnie, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->w pracy kolezanka za mnie grafik ustalila-tak jak jej sie podoba i pasuje,a mnie o zdanie nawet nie zapytala tylko postawila przed faktem dokonanym:o,aleto tylko kropla w morzu dzisiejszego dnia:-(( A wino w takich okolicznosciach smakuje wyjatkowo dobrze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki Asiulka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Wstalam po upojnej \"netowej nocy\" jakas taka rozmarzona;-)) Milego dnia wszystkim zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam telewizje
nominacje generalskie,potem defilade a jeszcze potem ...to nie wiem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiję kawkę i śmigam nad jeziorko dupcię umoczyć i ciałko poopalać , tylko mam problem :P które jeziorko wybrać ( Mazury moje kochane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chabowe dochodza do siebie 🖐️:P ojjj tez chce nad jeziorko:( zaraz smigam na kocyk dalej sie spiekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wróciłam i po prawie dwóch tygodniach dopadłam kompa;) musze sprawdzic poczte... nastawic pranie... pies nie odstepuje mnie na krok:) od zawsze wiedziałam ,ze tylko on mnie naprawde kocha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie słonecznie i bardzooo ciepło...mam nadzieje ,ze tak utrzyma sie przynajnmniej do niedzieli....jutro i w piatek jeszcze urlop...to moze troche brazu złapie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubios juz sie zaczynalam o Ciebie martwic!!!!!!;0 nie bylo mnie jak Ty wyjezdzalas i nie weidzialam, czy wierzyc dziewczynom , ze urlopujesz, czy tez nie:P;) no to opowiadaj gdzie bylas i jak bylo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia🌻 byłam w krainie tysiaca jezior i sauny:) było super....nie schodziłam z roweru...nie wychodziłam z sauny...uwielbiam saune:D no i zagle.... do konca tygodnia jestem w domu...a od pon do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonecznie i ciepło...poopaalam sie troszeczke... ale wczesniej po jajka i plotki;) do sasiadki skocze.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis to super wyjazd mialss:) pozazdroscic:) to bedzie jajeczniczka;)??? Zozik to gdzie na to sniadanie sie wybierasz, ze sie szykowac musisz ?:) ja chbya zaraz tez pojde na kocyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Setunia...jajeczniczka z kurkami:)bo sasiad rano był na grzybobraniu... odpowiedziałam na killka maili...i teraz spadam nad jeziorko troche brazu złapac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️:-)) Lubis🖐️milo Cie znow \"widziec\":-)) Wstalam ,do pracy sie szykuje(a atmosfera nieciekawa w niej),ale jeszcze tylko 2 dni ,a w sobote juz wyjazd:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis uwielbiam jajecznice z kurkami !!!!!ale w tym raku ani jednej nie znalazlam:( sa w gole jeszcze jkurki??;) tez zmyka , jeszcze cos przekasze i smigam na kocyk;) nad jeziorkiem pewnie fajny chlodek od wody i calkiem inaczej sie lezy ehhhhh;) Asiulka czyzbys wyjezdzala do PL:) Milego dnia wszystkim!!!!!!!!🌻 hakuna pobudka!!!!!!:P;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Asiulka i Hakuna przygrzałao mi....ale fajnie sie tak powygrzewac na słoneczku... u nas kurki dopiero sie zaczeły...sasiad ma takie swoje miejsce...zdradzic nie zdradzi ...ale zawsze cos przyniesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie🖐️ Z pracy wrocilam,sprzatam i ciasto pieke....zastanawiam sie kiedy zaczne sie pakowac ,bo czasu co raz mniej:-)) Setunia--->dokladnie tak.Jade do PL zobaczyc czy moje \"gory i doliny\" sie nie zmienily przez rok czasu:-)) Lubis🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad-bad-girl
ćwiczę swój śliczny, seksowny brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie spieklam dzis slonce neizle dalo popalic!!!!!!!! nie wiem juz czym sie smrowac :P Asiulka jakie chiacho robisz?:) fgdzies mi wcielo Twoje gg :( wiec jesli ty moje nadal masz to sie odezwij czase,m:) a teraz chbya pojde cos zjesc:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia---pieke czekoladowe ciacho z masa kakaowa i w srodek bezy wkladam. A Twoj nr oczywiscie mam,za chwilke klikne:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×