Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

haj w pon:)🖐️ zimny ten poranek...5 st...mgła...ale juz opada.... śniło mie sie cos..z napędem 4x4...hmmmmm;) kawa...i banan...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mój szef dzisiaj w jakimś super chumorze :O coś to podejrzane :O zaraz się biorę za śniadanie :) jechałam do pracy z koleżanką, która po drodze zjadła całe opakowanie dropsów i orzeszków w czekoladzie... i mnie częstowała ale nie skorzystałam... miło z jej strony :) setunia -- ja też tak miałam że jak nie chciało mi się gdzieś iść to się wspaniale wybawiłam ale teraz się zmieniło - czuję przez skórę czy będzie fajnie czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis🖐️ bananowy potworku:D:) Bezik ale ta kolezanka musiala byc glodna i musi naprawde nei miec czasu na zdrowe sniadanie:D w sumie to smutne;l;) chbya , ze ona tak lubi;) ja musze zjesc normalne sniadanie na spokojnie, nie w biegu ewentualnie juz w ogole wole nie zjesc niz mam jesc jakies \"smieci\";) No i czemu sie z nami nie pochwalilas swoimi pozytywnymi przeczuciami:D???ale co bylo , a nie ejst,,,,,wiec najwazniejsze , ze dobrze sie bawilas:) A\'propos subow i malzenstw, to Ty Lubis masz juz slubnego?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goraco wszystkie Panie z rana🖐️ U mnie tez pogoda nie najlepsza,nie pada ,ale chlodno,moze sie jeszcze wypogodzi. Spac mi sie chce,cos ostatnio zle sypiam:o Setunia-->tak sobie tylko zartuje z tym wilkiem(wybacz jesli Cie urazilam)nie mialam takiego zamiaru:-)) Lubis-->co Ty za sny miewasz....to juz nie ma przyjemniejszych?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asilka alez w zadnym wypadku mnie nie urazilas:) kurcze przypomnialo mi sie, ze musze robic dzemy z brzoskwin:o bo w sob od sasiada dostalismy;) i jeszcze cos ze sliwek wegierek musze zrobic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:)...ten sen był bardzoooo przyjemny;) informatyk mi sie tu kreci..włacza...wyłacza...przełacza....do 14 to ja w necie nie posiedzę... to przynajmniej popracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam cynk że tu są jakieś zgłoszenia na kopytka :D ja bym była chętna na kopytka ze śmietaną i z cukrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunka dla mnie ok 12szt. kopytek:)takie minimum:D z cebulka :) a ja sie mecze z tymi owocami:o teraz bede robila kompoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do domu🖐️ nie mam obiadu...wiec i ja sie na kopytka zapisuje:):):):) do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna ...ja chcę też kopytek !!!!!!!!!!!!! dorobię sobie gulasz z mięska i poleję ... setunia jak przetwory ? z jakich owocków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam dzis obiadu;) wiec zaraz musze sobie cos wykombinowac pewnie na kanapkach sie skonczy;) Bezik dostalismy od sasiada brzoskwinie i sliwki wegierki, wiec zrobilam dzemiki z brzoskwin i kompoty ze sliwek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️z pracy wrocilam:-)) Co to sie tu dzieje,jak bym wiedziala ,ze takie rarytasy macie na obiad to ja bym sie nie trudzila:D U mnie sliczna pogoda ,az zal mi bylo w pracy siedziec,a teraz za nianie robie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od sasiadki ...z jajkami;) coraz wczesniej sie ciemno robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna--->oczywiscie,ze nie tajemnica;-))(juz pisalam na forum,ze Wyspy zamieszkuje ):-)),a tu pogoda cudna,ale jak tylko w Pl sie slonce pojawi to tu ulewy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość travianerr
a ja zaskocze wszystkich !!! Ja bawie sie koniekiem moim !!! oczywiscie w travianie - mój konik jest zwinny i waleczny ale potrafie go opanowac :):) Pozdrawiam travianowiczóww :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna -- najwyżej zjemy spagetti :) Gander -- ja też rozmyślam o mojej kici :) kupiłam jej piękne i smaczne piersi z kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik mozliwe:)ale dzem brzoskwiniowy jest naprawde dobry:) moj drugi ulubiony zaraz po truskawkowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gander mi też chodziło o cudowne stworzenie :) :P setunia ale Ci dobrze że masz tyle brzoskwiń że możesz dżem robić :) a z nektarynek nie można ? ja ze śliwek to robię powidełka ... pyszne ... mniam... ale już o tym nie będę pisać bo sobie tylko smaka robię a mam nie jeść kolacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wiśniowy jest dobry.. -------- dziękuję za kopytka :) pyszne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokoka
susze włosy heh ale cos ta suszara szwankuje ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:)🖐️ a ja sobie porozmyslam o dzemie..... lubię powidła śliwkowe....konfitury z wiśni...dzem truskawkowy mojej babci....galaretke z malin....i dzem agrestowy... do tego...bułeczka...lub drozdzóweczka z masełkiem....hmmmm...akurat na sniadanie...mniammmmm;) tak.....ale ...w tej chwili.....to do kawy z mlekiem....mam banana:D jestem od nich uzależniona...ale...przynajmniej sa zdrowe...i pozywne;) miłego dnia:) u mnie pada ....leje deszcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×