Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

hej nakarmilam stwory zjadalam sniadanie a teraz kawa i maly relaks , potem sprzatanie jak zawsze blee :o seti 4 piwa:) ja juz na to za stara jestem, nie ta kondycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zozia no wczoraj to musialam:D i nawet nie mam kaca:classic_cool: ale dzis nie pije:P ale ktos wczoraj trafnie posdumowal temat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zozik zobacz strone wczesnie, szukaj wpisu pomaranczowego:classic_cool::D to nei ja oczywiscie napisalam:P zeby nei bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WymyslMiNickxD
A ja jestem nowa tutaj:-) Witam, wszystkich Serdecznie x** Ja w tej chwili słucham Andain:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slucham 3 piosenki z mojego linka czy w Pl tez to puszczaja w radiu...to grupa ze Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymysl juz masz fajny nick:D Zozia zaraz poslucham i Ci powiem:D chpociaz ostatnio slucham radia w ktorym same starocie leca, bo tak jakos mam ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
oki lece bede pozniej paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ U mnie ciagle huragany i konca nie widac:D Za 10 min smigam do pracy(to info.dla Bezy:D) Pije herbate czerwona,moze postawi mnie na nogi,bo jakos zle splam:-(( Wielbicielu-->👄dzieki za troske;-)) udanej soboty wszystkim zycze:-)) Do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezek u mnie proszy;0 ide sie chbya polozyc bo cos zmeczona jestem jednak po tej nocy piwnej;) :D do potem😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:)🖐️ ale ześće popisały sobie no..no;) wczorajszy wieczor miałam zajety...o przyjechał na week;) dzisiaj czyscilismy rynny...a raczej starlismy sie to robic...jak na mnie za zimno i zawietrznie...nawet snieg poproszył.... no i bawimy sie w dom;) teraz o pracuje na lapie...a ja...udaje ze pracuje:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denerwuje mnie ta skaczaca po ekranie puma😠 cokolwiek bym nie zrobiła...to nie chce zniknac😠 tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to nie bawi...hmmm:p osobisty przywiozł trzy mikołaje ..wspinajace sie po świetlknym sznurze...i zawiesił na rynnie:o a jaki jest z siebie zadowolony...jak tylko jutro zamkne za nim brame..to zdejme...ozdobę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka puma??:o co Wy dziewczyny dzis bralyscie:P???? lubis hahahaha niez;la ozdoba:D:D nie moge:D chbyaby mnie powalila na kolana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...nie lata Ci po ekranie taka dziewoja w pogoni za flaszka perfum?:o mi ltata...a nie piłam dzisiaj nic...co zawiera %:o jeszcze nie piłam...:pja i tak sie ciesze,ze ni kupił podswietlanego renifera...poł piatku go przekonywałam, ze to nie jest dobry pomysł:D...ale cos jednak musiał kupic....mężczyzni:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam:-)) Ide sie plumkac i wychodze na drinka do znajomych. Wiec musicie mi wybaczyc,ze dzis tak malo mnie tu:-(( Setunia-->cos wyszlo w miare podobnego do pizzy?:D Ciumki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka-👄 pije herbatke imbirowa-zenszeniowa...gorzka jakas..miodem musiałam posłodzic.... nie wiem jak Wam...ale mi kaffe cos muli...z netem u mnie raczej wszystko oki..byłam w banku i na kilku innych wypasionych witrynach..i działa szybko...a kaffe ciagle mi sie tnie.... miłego..ciepłego wieczoru🖐️ Asiulka..baw sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj jestem jakaś obolała :( cały dzień na zakupach byłam bo jutro wszystko pozamykane :O Nakupowałam dużo warzyw bo mam zamiar robić dużo sałatek :) Lubiś -- narobiłaś mi smaka na sałatkę jarzynową więc własnie robię :) kupułam też śledzie to zrobię do sałatki. Kupiłam nóżki i golonkę i już się gotują na galaretkę :) Zrobiłam mielonych całą miskę i jutro będzie zupka pomidorowa z ryżem :) O tak się rzuciłam na gotowanie :) Asiulka -- no już dzisiaj zauważyłam że pracujesz w soboty :) a jutro też ? Ten karnawał suuuuper jest :D i co w końcu nie oglądałaś go ? a w ogóle to z jakiej okazji oni to organizują, u nich karnawał to ten sam co u nas tylko że wcześniej ??? Setunia -- nie boli głowa ? Lubiś -- jak firanki się spisują ? krótkie czy długie ? a mikołaje fajne :D U mnie nie ma żadnej pumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis->dziekuje Ci bardzo:-))wlasnie jestem w trakcie szykowania sie do wyjscia ,ale jak to bywa troche mi to zajmie czasu:D Beza-->tak jutro tez praca:-((,ale pociszam sie ,ze nastepna wolna:-)).ja mieszkam w miescie ,ktore slynie z karnawalow i jest on organizowany od kilkuset lat.,wiec tak co roku sie on odbywa i zawsze w listopadzie:O.Ja oczywiscie nie bylam-trzeci raz mnie omija:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi ale co to za mikolaj bez reniferow:P;) nie no ja nie widze zadnej pumy:( Asiulka zwiekszylam trochje proporcje;) ale czy Ty nie masz za duzo tam tego mleka?????? ciasto wyszlo lepsze jak z pizzeri!!!!!juz nie bede nigdy pizzy zamawiala:classic_cool: Bezik troszke bolala ale jakos dalam rade;) dzis chbya ide pograc w bilard taka randka niby:P chcioaz ja tego kogos po kolezensku traktuje bo mnie nei ciagnie nic do niego:(:o no i kawe pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Residend Evil
A ja przeglądam sobie forum słucham głośno muzyki i mam ochote na papieroska tylko zimno na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Setunia-->jak daje jajko to w ogole nie daje mleka(zapomnialam Ci to napisac)i ja tak zawsze na \"oko\",aby ciasto nie bylo twarde:D Mi zawsze wychodzi ,ale ma tez przepis co nie dodaje sie mleka..takwiec sama musisz wyczuc jakie lepsze:D Od znajomych wrocilam po 2 w nocy i dzis nienajlepiej sie czuje i jak pomysle,ze do pracy musze isc:O Herbate pije ,moze postawi mnie na nogi:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooozia
witam :) co robie................mysle nad woja glupota :o wrrrrrrrrrr ale jestem zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×