Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzień dobry:)🖐️ chyba wczoraj....wszyscy poszliśmy wczesniej spac;) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wstalam jakas godzine temu,to chyba przez ta pogode tak mi sie spac chce;-)) Milegodnia wszystkim zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...u mnie lekki mróz...słoneczko świeci...taka fajna zima:classic_cool: a co tak długo spałas ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->mysle ,ze to zasluga tej pogody i tak mi blogo bylo,no i tez Sylwestra jeszcze odsypialam;-)) Dzis znow do pracy,a tak mi sie nie chce........fajnie zaczynam ten Nowy Rok....od leniuchowania;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu....ale to miało byc tak...Ty mi cos...a potem ja Tobie;) kobitki znam dłuzej...nie bierz tego do siebie...ale po prostu....wieksze zaufanie mam do nich;)...nie pomysl sobie ,ze mam Cie za tego Wojtka z reklamy społecznej....co to uwodzi mała Anie.... tylko sie za to na mnie nie obraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisia ---> ale masz problem. Rozumiem jakbym miał ze 100 postów na koncie, ale jest ich \"trochę\" więcej :o Cóż, trudno się mówi, nie będę nalegać :p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powtórze posta...ale tamtego co wysłałam nie widze;) Wielbicielu...no to oboje mamy z tym problem:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki...jak kobitki maja Ciebie w swoich zbiorach...to cos podesle... tak patrze na stopke...jak jestes trenerem EKKM...to chyba musiałes im cos podesłac..znam Haris...wywiem sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam2
ide zrobic kupe,moze mi sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️ setunia--->w koncu wstalas po Sylwestrze:D Lubis-->🌼 Zoozia-->🖐️ Wielbiciel-->👄a co TY tak dzis dlugo spales?jakas nowosc czy noworoczne postanowienie ?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulkaaaaa 😘 😘 😘 :) jakoś tak wyszło ;) dziś dla odmiany zawalę nockę i się wyrówna, czyli norma u mnie :D hehe lubisia ---> dziękuję :) setunia ---> impra się udała? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga🖐️:) jem makowca i pije kawe Wielbiciel niestety ale sie nie bardz udala, ale ja wiedzialam , ze ak edzie;) a Twoja?;) moze ja za trzezwa byla:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;)🖐️ któras tam.....nie chce mi sie liczyc:D zimno...brrrrrrrrrrrrrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×