Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry:-)) hakuna --->🖐️ a co to przeziebienie Cie zlapalo?Bidulka🌼,ale i tak Ci fajnie ,ja to bym tez tak chciala w lozku sobie jeszcze poleniuchowac:-)) Wielbicielu--->witaj👄:-)).Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->moj biorytm dzis rewelacyjny:D,no chyba ,ze w pracy dzis mnie ktos w....i,to juz nie bedzie tak wesolo;-)) 👄👄:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego...miłego:)🖐️ skończyłam upirdliea robote,ktora nie pozwalała mi lukac na kaffe... herbatki sobie zaparze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kończe tabelki...jeszcze tylko próbny wydruk...jak to wszystko wyszło....jutro w pracy na lepszym sprzecie dokoncze.... cos oczeta mi siadaja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka a dzis mozesz do mnie dzwonic:):D kurde cos se pochmurno zrobilo;) chcialabym , zeby mniej wiecej taka pogoda byla juz do konca zimy!!!!! zeby nie bylo mrozow powyzej -5stopni ale w nocy:P fajnie by bylo:) a teraz zbieram sie do dermatolozki;) to milego przedpoludnia🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Wielbicielu--->co boisz sie ? Setunia--->dobrze dzis zadzwonie do Ciebie ;-)) Seti-->u mnie taka brzydka pogoda,ze szkoda gadac,od tyg,wieje i pada deszcz:O Milego dnia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ młyn mam w pracy...no moze mały młynek...;) kradna posty..mhmmm...sprawdze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az..ponad tysiac? a co przeskrobałes Wielbicielu?;)...ze az tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->no wlasnie nie wiem:-))i sie zastanawiam. Lubis-->🖐️🌼 Z pracy wrocilam jakas taka niemrawa,dobrze,ze kolega mnie odwiozl,bo ciezkie zakupy mialam:-)) Cos zle sie czuje:O U Chinczykow dzis na wizycie lekarskiej bylam:-)) Kiedy nam te stracone posty oddadza?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjj:)🖐️ a ja idę na zebranie.....a potem...praca...praca....praca....ehhhhh.... miłego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×