Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

ja mam dzis watrobke drobiowa, czyli cos czego Lubis chbya nie lubisz;) to smacznego obiadku:) ja po obiedzie bede 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sobie lezalam nie spalam ale tez mi to dobrze zrobilo:) Lubis dobre pierog byly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tu ciagle o jedzieniu:D Ja juz w domu odpoczywam po ciezkim dniu,herbatke pije a za chwilke Martini sobie lykne ,tak na lepsze samopoczucie;-) Jutro w koncu wolne mam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sprawy
a ja się uczę do egzaminów.przynajmniej tak sobie wmawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-)) Witam wszystkich spiochow i nocnych Markow🖐️ Ja dzis w koncu odpoczywam tzn,mam taki zamiar jak uporam sie ze wszystkim w domu;-)) Milej niedzieli Kochani:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis spalam do 11nastej bo do pozna film ogladalam jeszcze sniaanie nie jadlam;) ale chbya juz sie nie oplaci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba sobie milinerów obejrzę... chciałam cos wczesniej napisać...ale..jak zaczęłam...to zapomniałam co... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->tez nad tym bardzo ubolewam,moze z czasem cos zmienie ,na chwile obecna musze wytrzymac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaagaaataaa
hej mam do was ogromną prośbę ma ktores z was skaner w domu, bo jezeli moglybyscie napiać zwolnie takiej treści: Bielawa 23.01.2008r. Proszę usprawiedliwić Agacie nieobecność na zajęciach w dniu 21.01.2008r z powodu wizyty u lekarza. Mackiewicz Bardzo was prosze bo potrzebuje go na jutro....Prosze... i zeskanujcie mi je i przeslijcie na poczte a ja bym sobie juz poradzila jakos prosze..kogos o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać spiochy;)🖐️ Asiulka...przycisniej tego swojego szefa o lepsze warunki....co se mysli...niewolnicami jego nie jestescie...wiem..łatwo powiedziec...ale moze warto spróbowac? Hakuna jak remoncik?...no i jak tam chłopcy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Tragedia wstawac tak wczesnie :O,za oknem jeszcze ciemno. Lubis-->ja to ciagle sie stawia i w koncu moze sie to zle dla mnie skonczyc:D Milego dnia wszystkim zycze,ja ide sie przewietrzyc i pozniej do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna do mnie wczoraj tz Morfeusz dlugo nie przychodzil:o pewnie ten wiatr go wystraszyl;) dlatego obudzilam sie nie powiem o ktorej no a wstalam jeszcze pozniej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×