Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka czekamy z niecierpliwoscia az wrocisz:( oby jak najszybciej🌻 dzis robie kolejne podejscie do nauki:P moze sie uda glowa na razie nie boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu pusto bez Asiuki bo z tego wszystkiego to nawet Wielbiciel przestal pisac,,,,,,,, milej soboty🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ano pusto..... przynajmniej wiemy czyim wielbiecielem jest Wielbiciel;) miłej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ledwo co...z wielkim trudem spławiłam jehowych.... dzisiaj chcieli rozmawiac ze mna o gotowaniu..... ehhhhhhhhhhhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...wielbiciel;) nie widziałam postu.... nie...nic nie insynuuje..tylko stwierdzam fakty:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Setunia--->🖐️🌼 Lubis--->🌼🖐️ Hakuna--->🖐️🌼 Wielbiciel--->🖐️👄 Witajcie kochani! Teskniliscie za mna?;-)),chyba tak ,bo taka tu cisza:D Lubis--->to moze Wielbicel powinien zmienic nicka:P;-)) Chcialam powiedziec,ze ja tez za Wami tesknilam:-)) U mnie wszystko dobrze...obcielam wlosy;jeszcze nigdy nie mialam takich krotkich:-)) Ide prysznicowac...do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🌻 to ja tez chce fotke;) musze sie na jutro do pracy przygotowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️💤 Hakuna ja nigdy nie mam wyrzutow sumienia jedzac pizze wlasnej roboty ktorej w sumie dawn juz nie robilam;) Lubis trzba bylo Jehowcow na wodke zaprosic, albo kasznka poczestowac:D;) Asiulka rob jaknajszbciej fote i wysylaj tu Nam wszystkim hurtem:) pamietam jak ja obcielam pod koniec sirpnia:P tez wtedy byla to u mnie diametralna zmiana i wygladam na zdjeciu w indeksie czy leg. jak nie ja:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zrobie fotki jak juz mi wlosy odrosna;-)),aaa i grzywke sobie zrobilam-drugi raz w zyciu:-)Nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ale ja chce Ciebie w takich wloskac zobaczyc, a nie jak odrosna:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 200setna strona:D\\ ASiulka konieczni:) teraz ja ide sie poprysznicowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Lubis ,wielbiciel to chyba spania nie ma,no chyba ,ze On na nocki pracuje:-)) Wielbicielu-->a moich fotek to chyba powinno Ci wystarczyc,podobno masz nimi sypialnie wytapetowana:D;-)) Milego dnia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka..to własnie dlatego wielbiciel spac nie moze;) szkoda mu oczu zamykać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> ależ Ci te tapety zapadły w pamięć :D Niestety fotek nie wystarczy, zbieram teraz materiał na ściany do salonu :classic_cool::D lubiś ---> strzał w 10-tkę, nie mogę oderwać oczu od ścian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×