Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Dzien dobry🖐️ Jak Wamsie spalo?:-)) Wielbicielu--->no musiales,musiales.....,ale TY uparty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja własnie skonczyłam sniadanie....wstałam ok 14...;) Wielbiciel...to lubis sie pyta jaki masz numer gg? podeslij na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-)) Ja juz po pracy,a jutro mam dzien wolny....strasznie sie ciesze:D U mnie dzis wiosna ,sloneczko tak pieknie swieci i grzeje ,az chce sie \"cos\"robic;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona w świecie mysli
oglądam MODE NA SUKCES smaże rybe i pisze tu tu tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad se odgrzewam chociaz srednio mi sie jesc chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbcicielu--->tak ogolnie dzis mi sie wszystko chce,wlasnie kuchnie posprzatalam ,az blyszczy,a teraz mala przerwa:-)) 👄 Lbis--->ja bym Ci dala nr.gg,ale wiesz jak to jest,lepiej niech sam poda,aby pozniej nie bylo..........;-)) Setunia--->a co masz dobrego? Mi to tak sie chc pistacji,a w domu nie mam ani jednego oreszka:-((😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka rybke mialam ziemniaki i surowke z kiszonej kapusty bo dzis sie posci niby;) niestety tez nie mam ani jednego orzeszka pistacjowego zeby Tobie podeslac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->kto posci ,ten posci;-)) dziekuje za dobre checi.🌼 A moze do sklepu sie przejde........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka....jak bedzie chciał...to poda..jak nie...to trudno...ehhhh;) Seti...Wszystkiego Naj🌻🌻🌻 orange mi muli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W...jak chcesz...to podeslij...a ja poczta zwrotna..odesle swój;) czy ja czegos nie pokreciłam?....w nienajlepszej kondycji jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki...sprawdzam:classic_cool: odesle...ale poggadamy jutro...bo ja koncze na dzis... miłego wieczoru...kolorowych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->czy Ty masz dzis imieniny,ze Lubis,zyczy Ci wszystkiego naj? Bo ja nic na ten temat nie wiem:-(( ogladnelam sobie film:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co bedzie obchodzic?urodziny to chyba juz miala...albo i nie....sama nie wiem:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> urodziny miała 2 tyg. temu, a imieniny chyba za tydzień (przynajmniej w kalendarzu się zgadza) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow nocna praca?:-)),a moze TY juz tak przywyklesc do nocnej zmiany?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas goraczka zakupow Cie ogarnela;-)) teraz to juz ide spac...wszystkie moje \"nocne\"programy sie po konczyly:D Spij dobrze🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×