Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

🖐️ Dzien dobry. Spicie jeszcze?;-)) U mnie dzis tak pieknie i slonecznie a ja do pracu musze isc:O😭 Udanego weekendu zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:classic_cool:🖐️ no week jak na razie oki:classic_cool: wczoraj zaliczylam saune:classic_cool: dzisiaj rano bylismy na grzybach...dwa kosze zielonek,podzielonek i troche podgrzybkow:classic_cool: na obiad zupka grzybowa.... pogoda taka sobie...wlasnie zaczal padac deszcz...ale ja i tak w domu..ktos te grzyby obrobic musi;-) udanego popołudnia 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->nic sie nie dzialo;-) Znajomi wpadli na kielicha i tak sie jakos odwiedziny przeciagly do 3 w nocy:D Gardlo mnie boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a mnie bola 4litery od siedzenia przy biurku...ehhh... ale...ale ..po pracy mam basen....wypluskam sie i zmyje z siebie to całe poniedziałkowe zmeczenie praca:classic_cool: miłej reszty dnia🌻 Asiulka...a to gardziołko to od czego tak boli?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciela tez boli....tylko machnął..ani słowem sie nie odezwał:D:p Wielbicielu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> 😘 😘 co się z Tobą dzieje? Co chwilę coś Cię boli :( Teraz stopy... znów chcesz masaż wyłudzić? :D;) Lubiś ---> 😘 😘 dzięki, przyda się trochę głaskania na ukojenie ;) bo dziś wyjątkowo nerwowy dzień, no ale 13-ty, coś się musiało wydarzyć :o Setunia ---> 😘 😘 hm, do Ciebie nic więcej nie mam :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->no musi sie cos dziac ,aby wesolo bylo;-)) A stopy to sobie sama dzis zalatwilam,w nowych butach na obcasie pol miasta przeszlam i w pracy jeszcze troche sie nabiegalam :O i P.S ale masowanie mile widziane:D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> ok, niech będą szkitunie :D :classic_cool: p.s. strasznego może nic, ale wszyscy i wszystko na około mnie dziś wnerwia 😠 komp mi się psuje, co chwile jakieś jaja, teraz jeszcze mikrofon wysiadł, kupiłem nowy - okazuje się, że nie działa :o bo chyba gniazdko w kompie się up**rd***ło i stary mic. jest ok :D w sklepie mnie wnerwili do kwadratu, aż babke zjechałem z góry na dół, jakaś harda \'sztuka\', bo początkowo nie dała się zagadać, ale w końcu zmiękła z braku argumentów :p nie wspomnę, że racji nie miała za grosz... uhhh, ale stawiała opór dobre 20 min. ;) cóż jeszcze... złapali mnie na radar, o tyle dobrze, że jakimś cudem nie dali mandatu ;) no i jeszcze coś, ale o tym już nie napiszę, wystarczy... Setunia ---> też bym nie pogardził, może się załapię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×