Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość liryczna_wandalka
dziś WYJĄTKOWO w wolnej chwili serfuję po kafe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->:D,dziekuje :-)) i wzajemnie;-)) zmykam do lozka ,moze w koncu ta natretna goraczka minie:O Trzymaj sie cieplo i spokojnej nocy:-)) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ w cieply ,ale deszczowy dzien:-)) Chcialam zyczyc Wam udanego i milego weekendu:-)) Zbieram sie do pracy na 7 h:O😭 To bedzie ciezki dzien:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po pracy.....ciezki dzien dzis byl:O Setunia--->co Ci bidulko tez grypa lub cos podobnego?🌼 Wielbicielu--->ale Ci fajowo:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Ciagle jestem chora:O Setunia--->a jak Ty sie czujesz? Milej i udanej niedzieli zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma mia a co mi tam
a ja szukam przepisu na jakiś pyszny torcik urodzinowy dla moejgo mężczyzny który za kilka dni ma 26 urodziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka ładna:)🖐️ rozwieszlaismy z o lampki na krzaczkach...drzewkach...i takich tam...mam w ogrodzie kicz jak sie patrzy:D:o ale o zadowolony jak maly chlopiec:D niech sie cieszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwaniolek
Przytulamy się z chłopakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-)) I znow poniedzialek....jak ten czas leci:O Setunia--->ja tak samo mialam,ciagle kaszel ,a w nocy to w ogole spac nie moglam....juz 2 tydz,i ciagle kaszle:-( Zycze szybkiego powrotu do zdrowia🌼 Udanego dnia Wam zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×