Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

napawam się wyjatkowo pieknym kwietniem:classic_cool:🖐️ byłam z dogusem na spacerze...znalezlismy...rogi:D teraz Łapek lezy i ich pilnuje;-) a ja...mhmmmmmmm...lody truskawkowe czekają;-) milego wieczoru:) buziaki dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam jeden jakis rog od poroza -czy jeden rog to juz poroz?;o tn on jest wlasciwie mojego szwagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo setunia tez ma:D Wielbicielu---->pieknie:-)) ja tez cos tam zbieram ,tzn.staram sie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> ale szwagry się nie liczą :p Jak bym miał wliczyć trofea całej rodziny, to garażu by nie starczyło, żeby wszystko poupychać ;) Asiu ---> co zbierasz? Pochwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w tkim razie nie mam;) i nei zamierzam czegos takiego zbierac bo tylko sie pajeczyny robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche inna;-)) Fakt lubie buty,ale chyba kolekcjonowanie ich juz mam za soba ,ale kupuje jeszcze i to nalogowo rozne herbaty ,oczywiscie wypjam je:D Setunia--->odpowiadajac na Twoje pytanie. zaczelo sie od tzw.pchlich targow we Wiedniu,szperanie po sklepikach z uzywanymi ksiazkami i rzeczami,a na internecie konczac,ale tu maja swoja cene :-(( Ostatnio zakupilam dosc fajna i bardzo ciezka ,listonosz nie mogl sobie z paczka poradzic -chyba z 10 kg wagi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> tak mi się coś kojarzyło z tymi butami, chyba już wcześniej wspominałaś. Miałem kiedyś podobnie, tyle że nie chodziło o herbatkę. Też je wypijałem... pomału ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->:D,jak napisales \"pomalu\" to jakos tak mi trunki pasowaly;-)),ale nie ,zebym Cie od razu o alkoholizm posadzala.......nigdy w zyciu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×