Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

wisnie? juz? krajowe....? mhmmmmmmm.... ale ja pestkowych to raczej teraz nie moge...echhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak krajowe ekologiczne z ogrodu brata mojego dziadka czyli mojego wujka:D ladne czerwoniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis dobrze ze truskawki mozsz:) ale czesesnie by sie zjadlo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze myslalam ,ze czeresnie sa przed wisniami... cos pomieszalo mi sie.... probuje z tymi truskawkami... zeby malej nie uczulic... padam...znikam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis moze czerenie tez juz sa zawyczaj tona targowiskach tak razem sie pojawialy jak sie mala teraz uczuli to pozniej nie bedzie uczulona na truskawki:) tak chyba ten proces wygada:D ja tez na razie znikam🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upeklam truskawkowe kruche;-) stygnie.... ale zapach...mhmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmmmmmmmm ale mi Lbis smaka narobilas:) ja kruche t zawsze z jablkami, czyli szarlotke a z truskawkami to takie \"ucierane\" tzn mksowane:P jem wisnie a na obiad mam mloda kapustke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti...jak na szarlotke...zagniatane;-) kostka masła 3/4 szklanki cukru pudru 4 zoltka 4-5 szklanek maki 2-3 lyzki kwasnej smietany cukier waniliowy piana z 4 bialek takie to moje kruche... zagniesc...podzielic na 2 czesci...tak m/w 2/3 do lodowki na godzine albo i dluzej..reszta zamrozic... rozwalkowac...wylozyc na posmarowana maslem i posypana tarta bulka blache....ponakluwac widelcem...podpiec ok 10..15 min w 200 st... wyjac...ulozyc polowki truskawej..posypac cukrem....piec 20 min...wyjac...ubic w miedzyczsie piane z bialek...ulozyc ja na truskawkach...na to zetrzec na tarce reszte ciasata[tego zamrozonego] i piec znowu ok 20 min w 170 st... wszystko to na oko..i na około:D zamaist truskawek...moga byc jabluszka,inne owoce...czy dzemy;-) z tego ciasta tez pieke cisteczka maslane...a jak nie dodam cukru a np kmineki i troche soli to paluszki moge miec;-) a ja na obiad mialam szpinak....nawet smaczy;-) teraz ide ....inny obiadek podawac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zablokowalam sobie dostep do konta bankowego przez net😭 len ze mnie...nie chcialo mi sie poszukac w dokumentach tych kilku cyferek:o ciemna masa:o teraz czeka mnie udowadnianie przez tel,ze nie jestem wielbladem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja czoraj przy zamawianiu ksiazki zle zaznaczylam metode zaplaty:o a pozniej cos mi sie nei zapisalo i dzis musialam od nowa to robic:/ to to mnie juz kompletnie rozlozylo wczoaj:/ chyba sobie poleze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesio.
szukam mojej trumienki, widzieliście ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gołabki🖐️ z mlodej kapustki.... a jakie orzechy Seti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmm golabeczki moja mama tez planuje je zobic ale nie dzis Czesio a takie zarty czarne dziekujemy;) W ja jakby tez no i wymiekam dlaego bo mnie juz boli kark mozg mam spuchniety i w ogole i dlatego jem orzechy wloskie bo podobno dobre sa na pamiec , koncentracj i stres:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przydaloby sie:D mozna se pomarzyc;) poleze se zatem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSSSSSSSSSSS jest dobry na wszystko:classic_cool: apetyt stracilam...tzn mam tylko na jedno:D kefir....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wybierz
a ja walczę z leniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeszcze z Canarow.juz mnie z pokoju wywalili:D o 12-tej a na lotisko jade o 23.30😭ale jakos dam rade:-) do jutra -apisze cos wiecej i moze fotki Wam wysle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu czeka na foty ! slowo sie rzekło:P ale masz fajnie tam na pewno ciepelko u nas pochmurno i deszczowo bywa tzn u mnie ta jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawelski
bylem srać teraz wietrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×