Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

LUbis jakos lubie czesto zmieniac stopkii:D:) a Ty Lubisia lubisz takie ksiazki??:classic_cool: Asiulka oki odnajde Ciebie lol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...odkryłam ze lubie...ale potem to zasnac nie moge...jak sama jestem w domu...a przewaznie sama jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->przyznaj sie po co Ci takie ksiazki.mow szybko?:D:P Lubis--->Ty tez mnie odszukasz?:-)) Setunia-->mysle,ze nie bedziesz miec problemu z odnalezieniem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mam piesa:D:classic_cool: Asiulka...moge poszukac...ale musze sie dowiedziedzic na czym ta klasa polega...jeszcze mnie tam nie było...moze i mnie szukaja...ło matko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis mysle ze na pewno ktos Cie tam szuka:D czas sie i tam zarejestrowac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis mysle ze na pewno ktos Cie tam szuka:D czas sie i tam zarejestrowac:classic_cool: cos mi sie muli😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas naaaa######################################################################################################################################################################################################Mjak M:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->juz mnie powinnas miec w swoich kontaktach:-)) Lubis-->czas na Ciebie :-) Beza--->Ty tez jetes na \"naszej klasie\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście napisały :) Mnie nie ma w naszej klasie. Już sprawdzałam. Nawet mojej szkoły nie ma. Jest tylko uczelnia ale jakaś stara nazwa i nawet inne jakieś wydziały. Nikogo nie znalazłam. Widać moje pokolenie jakieś drętwe było. Asiulka -- no i co kupiła ta babka wreszcie coś ? czy wyszli bez niczego ? Lubiś -- ja się wcale nie śmieję z Twoich kolacyjek ale podziwiam :) takie sprawy trzeba umieć załatwiać a nie każdy się do tego nadaje :) Ale Wy fajne książki czytacie brrr... :O mi wystarczy jak codziennie leci w telewizji jakieś mordobicie :O Kiedyś czytałam taką książkę erotyczną \"Emanuel\" czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie tytułu ale tak była nawet podniecająca :) znacie ją ? Ja się dzisiaj zajęłam porządkami w barku :D pomyłam kieliszki, poprzestawiałam na inne półki, poprzestawiałam butelki z alkoholem i tak nawet sensowniej to wyglada :) U mnie jest biało :) nareszcie trochę śniegu, tylko ciekawe jak długo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;)🖐️ u mnie przez noc tez zrobiło sie biało....troche mi to wydłuza dojazd do pracy....ale...takie zycie;) Emanuelle to ja ogladałam;)delikatne...i podniecajace;) ost nie moge sie skupic na tv...zaczynam ogladac...i po 15 min....nudzi mnie...cokolwiek by to nie było:o na ksiazce dłuzej sie skupiam...... musze wejsc na nasza klase...moze z pracy sie uda...w domu cos mi net zółwim temepem chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️;) Ja tez ogladalam Emanuele;) notomist jesli o ksiazke chodzi , to kiedys chyba w trojce czy innym radio byla czytana wiec tez troche sluchalam;) no i piosenka tez ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey 🖐️ Beza-->kupila sok pomidorowy:D Ale Wam zazdroszcze tego sniegu,u mnie to tylko deszczu mozna sie spodziewac:O,ale wczoraj w nocy bylo na minusie 2 stopnie:-))wiec kto wie ,moze snieg nas tu kiedys zaskoczy:D \"Emanuel\" ogladalam...dawno dawno temu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem na czym ta nasza klasa polega...za chwile sie dowiem...mam nadzieje... Ciupaga...nie wiem dlaczego....i dlaczego? w tej chwili nic nie wiem...kawy chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspominam makowca,ktorego pozarłam dwie godziny temu...pyszny był...mniammmmm;) czekam na 16.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->znow pizza?:D Ja to nie wiem co zjesc,chyba pojde na latwizne i zrobie frytki...juz tak dawno nie jadlam i moze rybe ....:-)) Lubis-->makowca to i ja bym zjadla ,ale nie mam takiego fajnego przepisu ,aby zrobic:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D A u mnie się boczek piecze :) jak pachnie ymm... w całym domu :) przed chwila najadłam się cała paczką cukierków czekoladowych z wódką Finlandią w środku :D ale dobrze jest coś przypadkowo znaleźć podczas porządków :D :D Muszę i ja się kiedyś wziąć za pizzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ano:D ale ostatnio byla pyszniejsza:) tez bym makowca zjadla;) Beza wow ale Ci sie fartnelo :D a ja nic slodkiego zachomikowanego raczej nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lize czupa czupsa:D i jeszcze migdaly w czekladzie na mnie czekaja:-)) Chyba zaczynam sie tuczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lka a pozniej toczyc:D zartuje!Tobie daleko do tego:) wiec mozesz jesc bez wyrzutow zadnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiec był pyszny:classic_cool: domowy..kolega do pracy przyniósł i poczestował;) mhmmm..pieczony boczus....lubie schabik nadziewany sliwkami i morelami...mniammmm....boczus mus byc dobrze wypieczony...mhmmmm.. jem pamelo...czy jakos to sie tak nazywa....cytrus taki ...mieszaniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×