Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość sramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo,cos sie dzieje :Djuz myslalam,ze nikogo dzis nie \"zobcze\":P hakuna-->🌼wiec musisz z czegos zrezygnowac,bo to nie zdrowo tak zezowac:D;-)) Setunia-->🖐️🌼 Wielbiciel--->🖐️:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie uda to pojde do ludzi ;) restauracja, chyba ze mi znajomy cos w zoo lu parku dzikich zwie. w Niemczech zalatwi, w czwartek mam spotkanie z facetem z restauracji, zarobki ok i zrobi mi papiery a to dla mnie najwazniejsze, ale wszystko sie w czwartek okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az ta mi sie kurwa nie nudzi:P zeby sie rejestrowac co 5minut:D:D:D iecierpie wszelkich ejestracji przyczymkolwiek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia--->to trzymam kciuki ,aby wszystko sie pomyslnie ulozylo:-)) Stunia-->a co Ty dzis taka podminowana?:D:P Hakuna--->ja tez ciagle po nocach jem,a to dla tego,ze w dzien nie zawsze mam czas w spokoju zjesc;-))i najgorsze to ,ze na noc to zawsze cos slodkiego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka nie wiem:o:D okres sie zbliza??:D a ja wlasnie zjadlam ostatnie ptasie mlezko:PP:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->czy sie zbliza ..to tego nie wiem:D tzn.mam nadzieje ,ze sie zbliza;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu tak zbliza sie:D;) chyba pojde spac:) kolorowych snow :)🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka wasza znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje
a w miedzy czasie klikam na necie jak nudy są:) lub robić sie nie chce;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->ale spioch z Ciebie;-)),ale i ja dzis pozno wstalam,moze to przez pogode,bo u mnie dzis deszcz,grad i straszny wiatr:O Wielbicielu--->moze nie bedzie taki zly jak myslisz:-)) Ide obiad robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , ze spioch jestem;) musialam odespac w koncu wczoraj wstalam ok 6tej!! :D cos trace humor😠 chyba pora na sniadanie, a pozniej spcerek , bo u mnie dzis slneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×