Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

sniegu napadalo.. wpadlam tylko na chwile..i znikam...senna jaks jestem... trzymajcie sie...;)👄 milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze u mnie sniegu juz nie ma:D a ja skonczylam malowac paznokcie:D a teraz piw pije i ogladam film na tvp1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz mroznie:ORano bedzie zinica;-)) Setunia--->jaki kolor?:D Ja sobie malne jutro;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje,dzis u mnie lepiej.Na jak dlugo zobaczymy;-)) gardlo ciagle tylko mi dokucza:O Licze juz dni wyjazdu do pl;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> hm, musisz się bardzo wstydzić... ale im bardziej się wstydzisz, tym bardziej ja chcę wiedzieć :D Kiedy będziesz w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem,nie powiem:D:P Za rowny msc bede w pl:-)) Licze,ze cieplo bedzie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->mozliwosc zawsze istnieje:D Dobra,chyba ide spac.....bo mi sie cisnienie podnioslo:O Spijcie dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka zmieszalam sobie ostatnio dwa lakiery i taki kolor blizej nieokreslony:P ale jasniutki:) z jakby brokacikiem drobniutkim;) Spij dobrze Asiu:) Wielbiciel nie smuc sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen20
siedze z tel w reku bo mój chłopaka wyleciał do Hiszpanii i od wczoraj nie moge sie dodzwonic, jak to jest z polaczeniami z zagranicą??wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi 🖐️ (dziwne) ;) ) Asiu ---> nie wszyscy, ale przyznaje się, zaspałem dzisiaj ostro :o p.s. co z tym Twoim ciśnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no ladne kwiatki,czemu ja nie moge zaspac;-)) p.s cisnienie po telefonie znow sie podnioslo:-)) Ide cos robic,bo len mnie dopadnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> Twoja dyscyplina by na to pozwoliła? p.s. kto Cię znów nęka? :o Setunia ---> ostatni będą pierwszymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i faktycznie jestem pierwsza:classic_cool: :D Wilbiciel ja nie randkowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×