Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbiciel wlasnie teraz nie randkuje bo i to troche juz bokiem wychozilo:P juz pawie 2m-ce nie bylam na zadnym randevu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecia:classic_cool:🖐️ ost rano mam tyle pracy...ze nie moge do Was zajrzec... kawe pije..przerwe sobie zrobilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis bidulko🌻:) oglada se zamiane zon:D a pozniej biore sie za sprzatansko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel bo , bo bo juz mi troche brakuje tego:P No wlasnie Asiu 🌻gdzie Ty??;) no to w koncu ide sprzatac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel nie mam w poblizu odpowiediego Romea:P a Ty za daleko:( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietanadziś
Od pół godziny próbuję obejrzeć program Wojciecha cejrowskiego i jak na razie na dwóch minutach skończyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:D Mi znow neta wczoraj wcielo 😠.....ale wrocilam:PWas nekac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo ,a co tak smetnie dzis? Opowiadaj setunia co tam u Ciebie?:-)) Hakuna --->jak tam Twoja kosteczka?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka u mnie nihil novi:D a co dzis tak wczas do pracy>??;) jak gardlo? Malutka 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->bo w soboty to roznie mam:-)) A gardlo ciagle boli ,a najbardziej z rana:O Kwiatka dzis i slodycze dostalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam ptasie mleczko i bmbonierke:P eraz bedzie co zajadac podczas pisania na forumie:classic_cool: :D:D"D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->a jaki smak mleczka?...tez chce?:D Ja sobie kefir owocowy zrobilam.....truskawki +banany;nawet znosny;-)) Chyba jakis film ogladne,a mialam isc na silownie (tzn.drzwi zostaly mi zamkniete perzed nosem):P....pojde jutro;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano rosnie:D Asiulka nie wiedzialam ze chodzisz a silownie:) a kto Ci zamknal te drzwi??;) moze w ramach tego bedziesz miala inny "firness":classic_cool: wiec moze nawet lepiej ze zostaly Ci te drzwi zamkniete;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcielo mi posta😠 Setunia--->ja to tak chodze i nie ,chodze;-))samej to nie mam ochoty,ale dzis mialam taki plan,ale zamykali wczesniej niz w tyg.i sie nie zalapalam:P,moze jutro sie skusze na cos.... Ide na nowego Rambo:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa w ten sposob:o a myslalam ze z tymi drzwiami to inaczej;) Wielbiciel gdzie nasze komplety bielizny na dzien Kobiet??;) dales ciala, nawet kwiatka nie dales:( :D:D:D ide spaciu 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez ide:-)) Setunia--->masz racje ...nawet kwiatka-zapomnial o nas😭 Spijcie dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×