Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość Kasiuniaaaaaaaaa
wielbiciel Twoja cicha wielbicielka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuniaaaaaaaaa
wielbiciel , Twoj nik jest wspanialy:) ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy \"btw\":(?? to cs zlosliwego, chamskiego, niedobrego??:( no tak wlansie wpadlam napisac \"dobranoc\":) za cnotliwa jestem na takie nocne romansowania na form:P:P zartuje sobie;) dbranoc🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> btw = by the way = przy okazji ;) Jak mogłaś pomyśleć, że napisałbym do Ciebie coś chamskiego? :( Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuniaaaaaaaaa
i lubisz 70B a czemu akurat takie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuniaaaaaaaaa
hehehe znasz sie na rzeczy:) pewnie twoja kobieta ma 70 B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuniaaaaaaaaa
hehehe a to co szukasz tylko takoiej z 70 B ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, nie Kasiu, to absolutnie nie jest żaden wyznacznik. Fizyczność to kwestia zdecydowanie drugoplanowa :) Chyba muszę powrócić do mojej poprzedniej stopki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wielbiciel eh juz myslalam, wybacz , ze tk pomyslalam;) to milego dnia, mimo bieli za knem:o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewn dobry🖐️ Setunia-->u mnie tez bialo tyle ,ze od mrozu;-)),ale zimno strasznie .:O Choroba ciagle nie moja mi😭 Wielbicielu-->a co to jakies romanse po nocach:D.....pracowac miales:P Lubis--->dzis wstalas o czasie?;-)) Milego dnia kochani👄:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aSIULKA CZYZBY U wAS DOPIERO TERAZ ZIMA ZAWITALA??;) [upssss caps:x wybaczcie] i co w koncu z Twoja praca?? zostajesz sie tam , czy t ostatnie dni pracy tam??:) P.S. nie ma to jak sie \"pindrzyc\" od rana i spoznic sie na autobus😠😡:o:D:classic_cool::D:D:D:D jutro drugie podejscie zrbie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->zimy to nie ma,ale mrozno.....teraz za to juz sloneczko swieci:-)) A z praca:Ociagle jedna niewiadoma.Umowa sie skonczyla,a nowej jak nie ma tak nie ma. 2 tyg.temu pytalam co i jak....mialo byc wszystko na pozytywnie,ale jak widac szefowi sie nie spieszy i w ogole zachwouje sie tak jak by nie bylo tematu.Poczekam cierpliwie do konca tyg.i znow sie zapytam. Aaa nie chwalilam sie ,ze w kwietniu jade do Polski :-)) Setunia--->jak bys nie siedziala do pozna na kafe ,to moze i bys nie zaspala na autobus;-)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka wow !! nie chwalilas sie!! super:) wiem, ze spozilam sie przez siedzenie przy kompie:( moj tata to samo mi powiedzial:P ale nie lubie stac i czekac na przysanku:D azwyczaj zdazam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> wybaczam 👄 ale popraw swe zachowanie :p Asiu ---> to nie jest tak jak myślisz! ;):D a na pracę czas się znalazł później.. U mnie też było biało od mrozu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no...przymroziło w nocy... do domu sie szykuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel juz bede grzeczna jak nigdy:classic_cool:] u mnie juz snieg stopnial lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->nie wiesz co mysle:P Z pracy wrocilam ide sie prysznicowac,a pozniej jakas kawka ,ciasto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×