Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbicielu--->jaka ze mnie tam dyplomatka...zadna;-)) Ogladalam nowszy model tego co mialam kiedys. Szykuje sie na karnawal:-)...tylko jeszcze krem do ciasta musze zrobic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i czekam na mojego chlopaka az przyjedzie z polski i sie bedziemy seksic bo cyber sex to nie to samo co rwal sex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powyższym się zgadzam:classic_cool:🖐️ ;-) ehhh...i końca dobiegł ten ...porąbany week:D ale cos za cos...w pon nie pracujemy...będę miała dłuuuuugasny weekend:classic_cool: tak mnie praca wsysła ,ze poczucie czasu straciłam... 👄udanego ...ciepłego wieczoru...u mnie juz minus 1 termometr wskazuje....ale jakie niebo gwiazdziste...mhmmm..bajka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin5647536
Walę konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta jola
czekam az sie wanna zwolni i bede sie bulbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużą kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->takie slonce u Ciebie?:D U mnie mocne opady deszczu:Oi zimno 10st. Z zakupow wrocilam,a mialam oszczedzac:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->i od razu cieplej i przyjemniej sie zrobilo;-) 👄 P.S troche wiecej by sie tego ciepla chcialo;-)):P Przymierzam stroj kapielowy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mówisz i masz 😘 😘 😘 :) Strój kąpielowy... w połowie listopada?? hmm, to włącz kamerkę szybciutko! :classic_cool: Setunia 😘 😘 😘 wpadaj do Bydzi, u mnie słonecznie i ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->mmmm tak to juz cieplutko;-)) Zamowilam w sobote stroj ,dzis pani dostarczyla,wiec trzeba bylo przymierzyc.w koncu na urlop wiosna sie wybieram wiec napewno sie przyda:-) Niech ten deszcz do Bydgoszczy sie przeniesie:P;-)) Setunia--->🖐️jak tam flitrowanie?cos wyniklo?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:classic_cool:🖐️ ja tez przymierzam stroj...basenowy:classic_cool: kupilam sobie nowy na moje cotygodniowe plawienie sie na basenie:D zmienilam juz kola w autku na zimowe:classic_cool: a teraz zastanawiam sie co powinnam zjesc...na obiad...nie mam apetytu...ale cos tam zjesc powinnam;-) milego dnia:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszeczek
bujam się po portalu www.krulis.pl żeby jak najwięcej punktów zdonbyć bo za punkty licytuje się super nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> wiosna dopiero za pół roku, a Ty już urlop masz zaplanowany? :D Czemu chcesz mi deszcze zesłać? Co ja Ci zrobiłem?? 😭 Lubiś 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->musze tak planowac,bo wykupienie wycieczki teraz np.na kwiecien lub czerwiec jest duzo tansze niz np.w lutym lub marcu.....po co przeplacac;-)) ....bo deszcz fajny jest:P Z pracy wrocilam,kawe pije i jem karpatke. chyba nowego Bonda sobie ogladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->bo ten co jest u mnie to mocny i z wiatrem,a ja Ci zycze takiego \"kapusniaczka cieplego\":D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> gubisz się w zeznaniach :D:p napisałaś, że deszcz ma się przenieść do mnie, więc chyba chodziło o ten co jest u Ciebie, a nie żaden kapuśniaczek :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,no nie chcialam byc juz tak bardzo zlosliwa,wiec wymyslilam kapusniaczka:D Sniegu jeszcze u Ciebie nie zapowiadaja?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> ok, ale i tak byłoby trudno o ciepły kapuśniaczek w środku listopada :p Nie zapowiadają, podobno zima ma być bardzo ciepła, tak jak rok temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->to dobrze....bedzie jeszcze lepiej ;zobaczysz;-) zmykam prysznicowac i spac. spokojnej nocy Ci zycze👄👄👄;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×