Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość teHace
papieros, kawa, ja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z pracy wrocilam.od dzis robie za dwie osoby:O Jeszcze 3 dni takie zwariowane mnie czekaja. Wielbicielu--->t:D w koncu sie zdecydowalam na wyjazd ,pod uwage biore Gran Canarie ,Teneryfe i Lazarote....no chyba ,ze znajomi znajda cos faniejszego -mamy czas do konca grudnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobri den🖐️ Tak ciezkow staje mi sie rano;-)) padac na chwile przestalo ,ale podobno silne wiatry do nas ida:O 13 dzisiaj....szczescia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ jeszcze dwa dni pracy:O i jeden dzien wolnego😭 Milego dnia zycze i udanego weekendu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na urlopie zrobiłem sobie super długi weekend. Czytam \"Gomorrę\" R.Saviano, wcinam jabłka i odpoczywam od roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia---->\"kiedy\"....jak mawia moj tata \"1.5m pod ziemia\":D Chyba jak beda swieta...dwa dni mam wolne😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smokopies to super sobie czas spedzasz:0 Asiu masakra -2dni wolnego w swieta😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncze za chwile prace:classic_cool:🖐️ normalnie nawet nie wiem jak mi ten week minał:o jaki cudem jest juz piatek????? wracam doma...i zabieram sie za szarlotke... do potem...milego popoludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam w kiepskim nastroju:O,tak mnie dzis wyprowadzono z rownowagi,ze az sie poplakalam:-( Zla jestem na siebie. ide plumac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmenell
Ja troluję, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ :Oz bolem glowy wstalam ,a tu jeszcze caly dzienw pracy. Wielbicielu--->dlugo by opowiadac;-)👄 Udanej i slonecznej soboty Kochani Wam zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->a na co to Ci sie zachorowalo?:-) Z pracy wrocilam....relaksuje sie przy likierku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wielbicielu--->u Ciebie grypa sie konczy ,a u mnie od rana sie zaczela:D Dziekuje ,juz jest lepiej,ale jakas taka padnieta sie czuje:O ...i znow pada😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie👄🖐️ szybkiego powrotu do zdrowia zycze:)🌻👄 trzymajcie sie cieplutko:) do pracy dotarlam...u mnie sloneczko...ale brrrrrrr...zimno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry,jak zawsze w deszczowy poniedzialek🖐️ choroba u mnie postepuje:O,a tu do pracy trzeba isc. Lubis--->🖐️🌼👄:-) jak sie masz? Milego poniedzialku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×