Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Pseudo--->jak to paczkow nie bylo? Z pracy wrocilam-padam....stopy mnie bola... Jednego paczka mam juz za soba;-))uczta dopiero sie zaczyna:D Czas zaczac robic faworki;-)) Ciekawe co mi z tego wyjdzie :D Objadajcie sie ile mozecie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Asiulka nie ma mnie w domu, wiec sama sobie nie zakupilam, a moze powinnam ? :) Ty tez faworki robisz? :D uwielbiam je! mama mi zamrozi z 30, wiec tak bardzo mi nie jest przykro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżarłam się pączkami, a teraz po zwyczajowej szklaneczce plusssza activ walczę z tym bajzlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...no wlasnie...objadłam sie...delikatnie mowiac...;-) wirtualnych nie tykam...oprocz tego swojego:D ale..pączusie przepyszne...to co se bede zalowac...raz się zyje...no i KOCHANEGO ciała nigdy za wiele:classic_cool: zasypalo mnie...jest cos w przysłowiu...idzie luty szykuj buty;-) zima w pelni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zafundowałam dłoniom kapiel parafinową:classic_cool: mam głaciutkie...jak pupcia niemowalka:classic_cool: wskakuje do lozeczka z biografia Coco Chanel;-) udanego wieczoru....i kolorowych;-) Asiulka chyba jeszcze smazy faworki;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel Tobie tez:D:) Lubis jak robisz ta kapiel?:) mnie wlasnie moj niedory czesio bogryzl dlonie i je podrapal:P normalnie wredniak:P ale u szczeniakow to chyba normalne?;) tez bym se przeczytala taka biografie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilka minut rozpoczynam weekend:classic_cool:🖐️ kombinuje co jutro gosciom podac...takie \"ostatkowe\" spotkanko...;) śnieg pada...i wiecie co...fajnie ,ze tak pada...zima to zima:classic_cool: miłego popoludnia👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pada a raczej spie:D tak lepiej brzmi:) glodna zem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie tez dobrze. Z pracy wrocilam,obiad robie,a pozniej sprzatanie...... Jutro ostatni dzien pracy,i tydzien urlopu,w koncu z siostra musze miec czas,aby sie nagadac;-)) Pogoda u mnie sloneczna 10 stop.,w klapkach juz chodza:D....ale oni jak mroz to tez w klapkach ,wiec nie ma sie co dziwic;-)) Milego dnia kochani i milo spedzonych ostatkow zycze🌼:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no to super ze wkoncu sobie odpoczniesz i z sis pobedziesz:) licze na zdjecia na nk:) co za goacy narod;) ale mi siostra wlasnie mowila ze oni tak choza i w szraflokach do marketu z rana chodza i w kapciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->jak tylko beda fotki to wysle lub zamieszcze na nk;-)) Dokladnie tak,narod goracy strasznie ,mrozy bylo po 15 stop.a moj sasiad w krotkich spodenkach chodzil ,a w lecie w plaszczach zimowych i w szalikach -wszytko tu na opak. Z tymi szlafrokami i kapciami w sklepach to tez prawda-u nas to nie do pomyslenia -sklepowe do szpitala dla umyslowo chorych by dzwonily...;-)):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wielbicielu👄 Hmm... ja tez czekam ,ale na siostre:-)) U mnie za to cieplutenko,sloneczko od rana swiecilo i w dalszym ciagu mamy 10 stop.na plusie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pełnia zimy:classic_cool:🖐️ po weekendzie jestem jakas taka..niedospana;-) oby do następnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> siostrzyczka dotarła? ;) Lubiś ---> gdzie balowałaś? ;) Oscary rozdane, śnieg stopniał... i znowu szarówka :p trzeba się wziąć do roboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->dotarla:D i noce juz nie przespane ;-)) ,dzis kolega dolatuje;-)) Milego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...Asiulka...co za TRÓJKACIK:d;-) bawcie się dobrze:classic_cool: po pracy mam basen:classic_cool: normalnie nie mogę się doczekac;-) udanego 👄 aa..i pamietajcie...dzisiaj ostatki...a kto jada ostatki ten piekny i gładki[-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×