Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

:D tak zle i tak nie dobrze:O ja postawilam sprawe jasno,czego chce i czego oczekuje itp on jakos nie bardzo...dobrze jest jak jest ,bez obietnic ,zobowiazan....chyba tak mu wygodnie nie pojmuje tego wszystkiego:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel hehe;) a czy jak ktos nie pociaga nas izycznie, to jest sens sie z tym kims spotykac? moze sie to zmienic?;) wiem, wiem zadaje typowe glupie pytanie kafeteryjne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia--->sptykac sie mozna ,ale jaki charakter beda miec te spotkania?;-)),mysle,ze z czasem gdy poznasz te osobe fizycznosc juz nie bedzie miec takiego znaczenia,a kto wie moze i zacznie Cie pociagac.... a co jak ktos pociaga nas fizycznie ,a intelektualnie nie?:-))to dopiero lipa sprzatam dom...odreagowuje:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ dziękuję wszystkim :) 🌼 ależ tematy, w sam raz do lektury w to słoneczne popołudnie :) ja Wam udzielę kolejnej "złotej" rady, najlepiej to jednak być singlem, nikt nam w głowie nie miesza, zero zobowiązań i pełna swoboda :D uciekam na spacer, słonecznej, pięknej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna a Ty chyba singlem nie jestes?:P tez wlasnie przyzwyczailam sie do bycia inglem i ciezko jest mi sie z kims zwiazac na powazne, boje sie takich zwiazkow:/ chyba musze sie leczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak: przy niczyim boku nie dotrwałam roku. ale mi się zrymowało :D mnie długie związki męczą, nie lubię ograniczeń , a z czasem zawsze wymaga się więcej. więc jestem zdania, że najlepiej jednak być singlem :) może kiedyś mi się odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...ja do tej pory nie wiem co moj maz tak naprawde mysli...to na pocieszenie... wiesz..faceci tez maja swoje obawy i strachy;-) a moze on nie wie,ze Tobie 'zalezy'?;-)..i najzwyczajniej w swiecie sie boi?;-) no wiesz..to tak jak z zurawiem i czaplą....cos w tym stylu;-) echhhhh..... mam ochote na jakies procenty:o a nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona jest juz ponad 4 miesiace przy cycu:D:p a ja sie powstrzymuje:classic_cool: chociaz...nie..czasami upijam sie... słoneczkiem:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubis--->wlasnie rozmawialismy ,ja powiedzialam swoje ,ze mi zalezy i takie tam,a on ,ze jemu zalezy ale na kolezenstwie ze mna. ciezko mi bedzie po tym wszystkim traktowac go jak kolege:-(( ech nie wiem co dalej z tym zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiulka...daleko to zaszlo? chyba sie wystraszył...faceci tak juz maja...w wiekszosci jak przychodzi co do czego to zaczynaja sie bac:o echhhhh..... bylam i denstysty...i u fryzjera....chyba z denta bardziej zadowolona jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubis--->powiedzialabym ,ze za daleko. wszystko bylo ok do czasu ,az zaczelam mowic "my" czyli on ja i mloda,a nie tylko o sobie ,. ale on sam mial na poczatku wobec mnie jakies plany,i facet ktoremu nie zalezy tak sie nie zachowuje jak on sie zachowywal,a od jakiegos czasy oddalal sie ode mnie i robil wszystko ,aby mnie troche zniechecic...tak to czulam,az w koncu zapytalam w prost co jest grane. a on ,ze nie widzi nas razem i myslam ,ze ja tak samo na to patrze i ze raczej bedzie sam ,bo chyba nie jest juz w stanie kogos mocno pokochac:O no i mam za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubis-->nie wiem jak z tym wszystkim sobie poradze ,ale jakos to przetrzymam.tylko nie wiem co dalej z ta znajomoscia,bo on by chcial miec we mnie kolezanke i spedzac ze mna jakis tam czas powiedzmy,ale nie wiem czy mam na tyle w sobie sily ,aby to wszystko jakos oddzielic i zdusic w sobie uczucia jakie mialam i mam do niego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka 🌼 zajmij sobie teraz czas, wynajduj jak najwięcej rzeczy do zrobienia, chyba tylko tak można się uchronić od nawału myśli... i trzymaj się dzielnie, na każdego ktoś gdzieś czeka, tylko to może nie ten czas był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... Meble, lampy, lampiony, ceramika, tagine, bizuteria, galanteria skorzana ... Energia wyplywajaca z rak marokanskich rzemieslnikow ... arabski klimat ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...nic nie duś w sobie...raz kozie smierc...powiedz mu to..łatwo nie bedzie...ale;-)🖐️ chyba musze sie wybrac na zakupy...odziezowe;-) jak ja nie lubie przymierzac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu przykro mi ze tak sie potoczyla ta Twoja znajomosc, a tak pieknie to sie zapowiadalo:(🌻 Lubis ja tez nie lubie przymierzac w ogole nie lubie lazic po sklepach z ubraniami i cokolwiek sobie wybierac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :) ale tu dzisiaj ruch od rana... :) wielbik, najlepsze życzenia z okazji Twojego święta :) 😘 🌼 a ja dziś świętuję odejście pięciu kilogramów :D oby to była podróż w jedną stronę :P udanej środy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W...niezły pomysł;-) zapalcisz za wszystko przy okazji;-) ano wlasnie W 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×