Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

lubis--->ja tez robilam ta zapiekanke wczoraj pierwszy raz i nawet mi smakowala:-)) ja to tez powinnam sie na jakis aerobik zapisac,ale poki co pogoda jest wiec na tenisa chodze:-) jakos tam mi dobrze po 3 kielonkach krupnika;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię kaszę:D🖐️ a ja mam basen 2 razy w tygodniu:classic_cool: jakies inne zajecia tez mi sie marza... karmindla...masz opcje 'powiadom ze wiad zostala przeczytana' ...kliknelam na to ...stad pewnie pusty mail;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ pol nocy nie spalam tak mnie kaszel suchy meczy i nic na niego nie pomaga:O:-( milego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARMINADLA
Grzeję serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cos głodu nie odczuwam:D chyba sie za mnie najedliscie.... mrózzzzz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychu z oławy
odmawiam paciorkowce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lubis--->tez pamietam te czasy w pl ,brakuje mi czasami tego:-)) ciagle kaszle,ale przynajmniej noc mam w miare przespana. czekam na kolezanke ,a pozniej do pracy. milego dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis padal snieg z deszczem zaraz mam fairant o 13 a od 16 zaczynaja sie ochody den:classic_cool: al;e szczerze mowiac to mi sie nei chce w tym uczesniczyc no ale........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1901
a ja wlasnie leze w lozku i sie pieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->do lekarza tu nie chodze ,czasami z corka jak juz jest taka potrzeba. wiem co mi przepisze....paracetamol:Du nich najlepszy na wszystko,wiec lecze sie sama w domu ,dobrze ,ze mam jeszcze jakies leki z pl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzien pieknej slonecznej jesieni za mna:-) pije herbatke i jem tiramissu. chyba ksiazke sie wezme;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a jak tam sprawy ❤️?? juz doszliscie do jakiegos porozumienia??:) a u nas kolejny pochmurny i mokry dzien:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ u mnie dzis tez chmurki na niebie ,a mialam w tenisa isc grac,moze za 2 h bedzie lepiej lub sie rozpada. kaszel mnie ciagle meczy ,a dzis opryszczka na ustach mi wyskoczyla:-( setunia--->na kompromis nie poszlismy zadny ,on znajomosci niby nie chce ze mna zrywac,chce abysmy byli znajomymi i nic wiecej.... w sumie to wszystko kreci sie na jego warunkach,ja tyle co moge to unikam spotkan,nie chce widywac go tak czesto jak kiedys,praktycznie nie dzwonie juz do niego ,on jak chce pogadac to sie odezwie na gg lub tyrknie. tak czy inaczej nie jest mi latwo,ale nawet daje sobie z tym rade...tak mi sie wydaje;-)) nie wiem do czego mnie to wszystko doprowadzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->no nie wiem,bo szlak mnie trafia jak pomysle,ze teraz jest taki dla innej ,a kiedys byl dla mnie:-( czasami przychodzi do mnie ,robimy razem obiad lub kolacje,ogladamy film,porozmwaiamy...z punktu widzenia innych wyglada to jak bysmy byli para:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastyczna
szukam info o tym jak załatwić staż w zakładzie karnym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×