Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Koktajl pije i czekam na wiesci ....mam nadzieje,ze w koncu dobre ,bo zlych mam od poniedzialku dosyc:O:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to DZIEN DOBRY :D🖐️ u mnie dziś deszczowo, w nocy nawet burza, więc się wyspałam jak nigdy :) asiulka, ja mam dla ciebie dobrą wieść: jeszcze 3 dni i zacznie się nowy tydzień, a wraz z nim pewnie dobra passa :) miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia ilość postów 42296
orientacyjnie będzie te oblewanie w przyszłym roku?:PChcę się zalapać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ u mnie slonecznie od rana ....bedzie znow ladnie:-) hakuna--->dziekuje za slowa otuchy:-)),aby tak bylo ,bo w depreche wpadne ;-)) milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblewanie bedzie ale to nei ten topick:P Lubis te grzadki to jakies kilometrowe byly?:D ale przez ta prace zmeczona jestem juz bym migla spac od 2h:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:)🖐️ własnie Seti w tym problem...to bardzo male grzadki....kondycji brak znaczy się...echhhh.... Seti...przyzwyczaisz sie do pracy:classic_cool: Asiulka...jak zdrowko?🌻 a W to gdzie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ u mnie znow dzis bedzie slonecznie. na cytologie sie wybieram ,bo juz mi upomnienie przyszlo,ze sie nie wstawilam;-)) ...i normalnie to mi smutno:-(( lubis--->ciut lepiej,ale ciagle katar mnie meczy:O a jak malutka ?dobrze sie chowa? ciagle fotek nie mamy;-)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..podziel sie:classic_cool: z im wiecej osobami sie tym podzielisz...tym dłuzej powinna trwać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ asiu, u nas upomnienie przychodzi jak ktoś się właśnie konkretniej wstawi :classic_cool: ale co kraj, to obyczaj :D wielbik 😘 🌼 👋 setka, to będzie tydzień obfitujący w przygodne znajomości, wiele z nich może przerodzić się w poważniejsze zobowiązania, w pracy pieniądze leżą pod dywanem, w miłości zmiany - jesteś w strefie podzwrotnikowej wenus, więc nie wyjeżdżaj na marsa, a w finansach kiepściutko, bo wróżka polsatu "zwinna hakuna" za poradę nalicza sobie promocyjnie 1999999, 99 pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisiu, odpowiem wierszykiem, który będzie stanowił twoje motto na nadchodzący weekend: "sexkjuzmij, czy moszna? prąciem cię bardzo, ja tylko na minetkę" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....upalnie;-)🖐️ wczorajszy dzien...marzenie:classic_cool: szkoda,ze całe lato takie nie było... zastanawiam sie komu dziecko sprzedac by moc urwac sie na rower... wyrodna matka ze mnie:D miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry,dobry ale nie wyspany💤 pogoda u nas tez ladna sie zapowiada...sloneczko juz swieci. do szkoly ide odprowadzic corke ,a pozniej na zajecia do swojej szkoly i do pracy....caly dzien wypelniony:O milego i udanego poniedzialku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie też słonecznie, ale coś mnie drapie w gardle, wychodzą mi spacery po nocach w letnich sukienkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, poszukam chyba nowego topika, bo po moich wpisach temat umiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam robic gruszki w occie:o dlaczego ja sobie zawze jakas prace znajde... zamiast sie pobyczyc:o nienormalna jestem.... :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koktajl pije ....jak zwykle;-)) patrze na moj balagan w sypialniach i chora jestem,niczego nie moge sie doszukac:O....jutro w koncu szafy i szafeczki mi dostarcza. od srody gosc przychodzi mieszkanie malowac i znow balagan😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koktajl na sniadanko...jogurt naturany i banan:classic_cool:🖐️ a ja nawet lubie remonty...przemeblowania...zawsze kojarzy mi sie to z jakims nowym poczatkiem...czyms lepszym;-) narobic sie przy nich trzeba...nasprzatac...ale warto:classic_cool: Asiulka powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×