Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Hakkuna ale bex sprawy sadowej - o blad w sztuce fryzjerskiej- sie obejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hakuna--->ja jutro jade do fryziera....zobaczymy czy u mnie tez bedzie placz :D lubis--->mam pytanie robilas kiedys nalewke z kukulek? jesli tak to czy dobra i jak masz sprawdzony przepis to prosilabym o wyslanie mi. w necie jest tyle przepisow,ze nie wiem ktory wybrac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...a co to sa kukułki?;-) zaraz sprawdze...bo pojecia nie mam o czym piszesz;-) echhh...jak wczesnie juz slonce zachodzi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna....ja siebie nigdy po wizycie u fryzjera poznac nie moge:D :o echhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc powinnam wnieść pozew za to co mam na głowie :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalewka z cukierków? O_o 🖐️ oj ...chyba mnie wkrecasz Asiulka:D:p Hakuna...to dzieła:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś, najpierw potrzebuję miesiąca-dwóch na doprowadzenie głowy do ładu, byle jaka się w sądzie nie mogę pokazać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dwóch miesiacach to juz bedzie po ptokach:D:p Seti...my tez...spacerek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 chory jestem, fatalnie się czuję 😭 Lubiś ---> wyobraźnia będzie musiała mi wystarczyć, bo pomysł przeszedł bez żadnego echa ;):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Od fryziera wrocilam...i o dziwo jestem zadowolona:-)) nalweka z kukulek juz sie robi.....nawet dobra ;-)) wielbicielu--->🤗gdzie sie tak zalatwiles?:-)) do pracy smigam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest lepiej, mój luby pochwalił, więc mi ciśnienie zeszło :D ja chcę się uczyć pływać, co bez echa, jak bez echa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> no właśnie nie wiem 😭 nawet za bardzo nie wiem co mi jest... poza gorączką, zerowym apetytem i fatalnym samopoczuciem :o Hakuna ---> ok, ale musicie poczekać aż wyzdrowieję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to była tylko goraczka i brak apetytu...to miłość :classic_cool: ale to fatalne samopoczucie mi sie nie podoba.... Wielbicielu👄🌻:) mgła...jak mleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...sloneczny ale malo dobry pol nocy nie moglam spac:O ...chyba troche zla dzis jestem. pozdrawiam milego dnia zycze i zdrowia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas gorrąco było;) padnieta jestem...intensywny dzien za mna.... kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wlkp dziś też środek lata. sprzedam wam hit dnia: 'kolega' chciał się ze mną dziś umówić, lekko zaskoczona pytam, co ma dokładniej na myśli, a ten: noo poszlibyśmy na hargumbera (zgodnie z wymową) i piwo... :classic_cool: cycki opadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzia mnie piecze ,chyba sloneczko ciut mnie chwycilo;-)) ananasa wcinam:-) hakuna--->:Drozbawilas mnie tym tekstem. i co poszlas na to piwo?:D Wielbicielu--->lepiej sie juz czujesz?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Hakuna..skąd Ty takich bierzesz:D lepiej się trzymaj od niego z dlaeka...bo ci biust opadnie za bardzo...a szkoda by było:classic_cool: :D:p W..odezwij się...jak tam?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) skąd oni się biorą, ten to na 100% marsjanin :) nie, oczywiście nie poszłam, bo można już powiedzieć, że nie jestem singlem. a poza tym zawsze mi się wydawało, że kobietę zaprasza się na spacer/ do kina/ na kawę, a nie na piwo i hargumbery :D wielbik, jak samopoczucie? 🌼 i oby szło na zdrówko :) miłego dnia wszystkim, ja zaraz uciekam na zakupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość checoladkovaa
myślę co zrobić na mój wybity paluch ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×