Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

🖐️ u mnie tez cos dzis szaro,ale nie pada:-)) juz po obiedzie miod pitny pije...i zastanawiam sie nad zyciem;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto truskawkowe jem:-) chyba jakas zmeczona dzis sie czuje,nie wiem po czym:O spokojnej nocy zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizdzi jak w kieleckeim:o🖐️ wybaczcie... głowa mnie juz od tego szumu rozbolala😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ u mnie ciut deszczowo dzis. wolne mam i do szkoly sie zbieram:-)) ciagle ciezko na sercu:-(niech to juz minie. udanego poniedzialku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ..a skąd ta osa? mam nadzieje ,ze nie jestes uczulony na jad... ja niestety jestem:( na wszelki wypadek wapmna sie napij...i moze zglos sie do lekarza na zastrzyk i po tabletki od uczulenia... ja w sezonie wiosenno letnim bez ampulkostrzykawki z adrenalina nie ruszam sie z domu...masakra... trzymaj sie W 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd, od paru dni lata ich sporo :o uczulony na szczęście nie jestem, nie jest źle, w sumie nawet nie boli, tylko kostka mi spuchła i swędzi... a to i tak mały pikuś, jakieś 10 lat temu cały rój mnie pokąsał, poleciały na moje nogi haha :classic_cool: ponad 50 ukąszeń, ale też specjalnie nie bolało, taka ilość jadu podziałała jak znieczulenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze gdzies obok Ciebie gniazdo maja...brrrrrr... kilka lat temu dopdal mnie roj pszczol...od tego sie zaczelo.... no nic..uwazac na te owady musze i juz.... pokaz nogi W ielbicielu...ciekawam na co te osy tak polecialy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie:( bo juz byly same kozaki a ja chcialam jakies przejsciowe na jesien ma za duza stope:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia--->przykro mi,ale w pl i tak jest duzy wybor butow niz tu.tu to same badziewie;-)) jaka masz ta stope? filma bede ogladac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 a byla koncowka "olekcji" i zostaly sie same od 39 w gore albo 37 i mniej:P ide spaciu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam 38 ...a czsami 37 a nawet 39..:D🖐️ zalezy od firmy chyba....kazda ma jakis inny wzor...ale geberalnie to 38.... i Seti...nie uwazam aby to byla jakas wielgachna stopa.... przestało wiac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ deszczowe dni u nas nastaly,ale i tak bylo dlugo pieknie:-)) spiaca jestem,moze prysznic dobrze mi zrobi;-) milego dnia zycze.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnnie po deszczowymn wczesnm poranku na szczescie sie wypogodzilo- na szczescie bo blam na ogrzebie i balam sie ze zmokne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ dobry ,bo sloneczny :-)) do pracy sie zbieram...jeszcze 3 dni ehh;-) slonecznego i milego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burza z gradobiciem wlasnie przeszla🖐️ place rachunki w banku... trzymajcie sie cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×