Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

🖐️ podziebilam sie na wczorajszym popoludniowym spacerze... a wiec W...nic z biegania nago...trzeba bedzie sie naprzymierzac;-) wczoraj nabylam droga kupna jedynie apaszke...na nic innego sie zdecydowac nie moglam:D cos marudna sie ost zrobilam...w kazdej dziedzinie...echhhh... Asiulka...i jak tam?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano padalo ale na szczescie nie zmokłam :D tez musze na nowo spacery wprowadzic do porzadku dnia codziennego, bo cos ostatnio to po pracy juz mi sie nie chce:/ za to apetyt mi dopisuje no i wiadomo jakie sa tego skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->spoznione ale szczere ...wszystkiego dobrego👄👄👄 jeszcze oddycham "resztkami bezsensownej milosci" powiem Wam dziewczyny ,ze latwo mi nie jest,ciagle sie spotykamy (jemu na tym zalezy ,na przyjazni ze mna),ale nie mozna tego nazwac tylko i wylacznie przyjaznia ....przynajmniej ja to tak widze. nie wiem do czego mnie to doprowadzi...chyba do lez,a z drugiej strony ciezko mi zrezygnowac ,bo mam w nim jakies oparcie. setunia--->a no sie zapowiadalo....chyba sie wytraszyl odpowiedzialnosci,bo mam nadzieje,ze nie mnie :D na tenisa sie wybieram:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mysle ze on podjal juz decyzje a teraz to juz od Ciebie zalezy czy sie zgadzasz na "taki uklad" czy nie byl szczery i powiedzial jak on to widzi, wiec teraz to albo sie na to zgodzisz albo nie jak Ty oczekujesz czegos wiecej to nie bedzie to dla Ciebie "za zdrowe" tak tylko wyrazam swoje zdanie nie to ze sie wtrącam ani cos w tym sty[lu pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ja bym sobie na jakis czas odpuscila...tzn nie spotykala sie z nim...nie szukala specjalnie kontaktu... tak zeby troche emocje opadly...no i 'czego oczy nie widza,tego sercu nie zal' ...podobno... moze taka przerwa i dla Ciebie i dla niego cos da... rozpadalo sie....a mialam troche w ogrodzie popracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-Dycia
Jak to co? Rzucam zaraz wszystko i lecę na tego Sida, co to miał byc dzisiaj w południe w PKin, a potem na Starówce. Szykuje się imprezka na kształt kilkugodzinnego happeningu z udziałem wkręcającego ludzi kosmity. Wybiera się ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej sie nie wybiore... mam do Wawki 300 km i małe bobo przy piersi...:D w tej chwili odpada.... moze innym razem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia i lubis--->macie racje tak powinnam zrobic.a on mi wcale tego nie ulatwia.dzwoni 2 razy dziennie i za kazdym razem chce sie spotkac ...no po co?widzimy sie 3-4 razy w tyg.po 12 h pracy potrafi jeszcze do mnie przyjsc ...nie rozumiem go w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaplujka
w tej chwili piję kawkę za mocną i za słodką i oglądam muzyczne listy na tv4, oraz obserwuje aukcję allegro i nie wiem czy włączyć się teraz do licytacji czy poczekać - w ostatnich minutach podać swoja cenę max - kończy się dopiero w środę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka....nie odbieraj tel od niego..udawaj ze Ciebie nie ma... wymysl jakis wykret od tych spotkan... moze zaznacz mu z gory ze przez dwa week bedzie zajeta i nie masz czasu na pogaduchy... wez go na dystans...moze zacznie sie zastanawiac dlaczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubis--->obym znalazla w sobie tyle sily :-)) a co w tym wszytkim,jest dla mnie jeszcze nie zrozumiale,ze on sporo uwagi poswieca mojej corce. zwariowac idzie ;-)) do pracy sie szykuje..wszystko mnie boli po tenisie,ale to akurat przyjemny bol:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watch out. watch out.
wiele uwagi dzieciom poswiecaja m.in pedofile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko u mnie taki mróz? w rękawiczkach i szaliku ostatnio zaczęłam biegać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mow ze hcialabys sobi to przemyslec i od niego odpoczac bo on i w ten sposob nie ulatwia sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka23ołje
czytam od godziny forum, okrutnie marnotrawienie czasu... a poza tym to sie zdeczka nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze on chcialby a boi sie?🖐️ Asiu wiesz cos o jego przeszlosci...zwierzal sie? moze tam jest odpowiedz.... Hakuna...mroz:D ja jeszcze bez czapki...ale w rekawiczkach ... i nie wiem jak Kasiulę ubierac...echhhh.... czekam na o;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubis--->dzis przeprowadzilam male sledztwo i co wyszlo ,ze bedac teraz na urlopie poznal kogos,jest mlodsza o 3 lata ode mnie.....ladna dziewczyna-wiec chyba tu jest "pies pogrzebany". a pytalam go po powrocie jak rozmawialismy,czy przypadkiem w pl kogos nie ma...zaprzeczyl temu:O jest to narazie na etapie poznawania sie ,ale chyba mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziel sie tym
jem gulasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsza pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondrazor
Własnie zarezerwowałam wypad na narty w grudniu do Mercure Skalnego w Karpaczu- zaczynam odliczać dni do wyjazdu:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ koktajl pije ...jak zawsze:-) chyba za ksiazke sie wezme ,bo ostatnio jakies zaleglosci mam;-) milego wieczoru Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spożyłam na obiad knedle wlasnej roboty:classic_cool:🖐️ wszystkim smakowaly;-) ze spaceru nici...bo wieje..i za chwile bedzie lalo.... udanej koncowki weekendu zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×