Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

W ale nie znam adresu domowego by wyslac taki anonim, w gre wchodziloby jedynie gg bo nawet nie mam mejla;D Asiu ja tez plywac nie umiem wiec mozemy sobie podac lapki:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> to było z ";)" 😘 p.s. widocznie miałaś kiepskich nauczycieli ;) Setunia ---> Ty też?? no ludzie! to naprawde nie jest trudne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->instruktorow i nauczycieli chetnych brak jak na chwile obecna:-),ale za to na nartach umiem jezdzic :D,ale kilka lat tez juz nie jezdzilam wiec roznie moze byc:D Setunia--->Ty tez nie mialas dobrego nauczyciela ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D setka, co znaczy "hwhwhw"? morsem mówisz?:D wiuelbicielu, ze mną miałbyś nie lada kłopot, brodzik to mój żywioł :D jeny, jakie mam dzisiaj nerwyyy... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...umiem pływać:classic_cool:🖐️ woda to moj zywioł:D kosaćce przesadzałam... mam nadzieje ,ze nie za pozno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunka to mialoby "hhahaha" a nie "hwhwhwhw" ja dzis upieklam niby murzynka z drzemem porzeczkowym:) [z czerwonej porzeczki} - pyszny a na obiad zroilam rybe po grecku bo wczoraj w nocy naszla mnie na nia aka ochota:D rano juz mi sie jej odechcialo ale jak sobie to zalozylam to juz zrobilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywam z maseczka na buzi. za 5 min ide robic canelloni...wieczor zapowiada sie przyjemnie ;-)) Wielbicielu--->ja sie zapisze jak mi obiecasz ,ze sie nie utopie:-));-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł z ta maseczką;-)🖐️ jeszcze 10 min i zmywam;-) całą noc lało...ale ja lubie spac przy deszczu;-) hmmmm....jakby WWW byl instruktorem w tej szkolce...to ja moge zapomniec,ze umiem plywac;-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna ---> ja lubię wyzwania, a Ty? ;) Lubiś ---> no chociaż jedna co się nauczyła :) ale oszukiwać nie oszukuj :p najwyżej pokibicujesz pozostałym ;) Setuszka ---> zapraszam, satysfakcja gwarantowana :) Asiu ---> mogę obiecać, że się nie utopisz oraz że nauczysz się najdalej po 15 minutach... i wcale nie mam na myśli jakichś brutalnych, niehumanitarnych metod ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę...osobistego trenera mamy;-)🖐️ jak chętny...no..no... wcale sie nie mu nie dziwie... laski w kostiumach ...skąpych;-)? pewnie juz widzi:D szykuje sie do spaceru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a szkoda gadac, chyba nie bedzie z tej maki chleba nie kumam facetow;) \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś ---> w skąpych kostiumach? no coś Ty! przecież nie od dziś wiadomo, że najprzyjemniej pływa się nago!! :classic_cool: ;) Setuszka ---> czego nie skumałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->nie Ty jedna;-) w pary ineternet mi odblokowali:D jeszcze 30 min i do domu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...czasami dobrze jest cos tam ukryć;-) wyobraznia niech popracuje:classic_cool: Hakuna...co się stało? chyba lato tak łatwo odpusci:classic_cool: słonecznego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×