Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Seti...smacznego:classic_cool: usypiam...i uśpić nie mogę...................o buuuuuuuuuuuuuu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Muzykant
Chyba sobie nastroje swoja fujarkę.......bo jakoś sam dziś niestety .......... POMMOCYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szafa i szafeczka zlozona jeszcze komoda:O,ale to juz jutro...dzis padam ze zmeczenia i jeszcze malowanie od jutra.....po co mi to wszystko. uciekam spac. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...jesiennie;-)....złotojesiennie:classic_cool:🖐️ Asiulka...wytrzymaj...bedziesz miala cacy mieszkanko...i to sie liczy:classic_cool: musze od grypy sie zaszczepic...echhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ salon,czesc kuchni i jedna sypialnia pomalowana,zostaje lazienka ,korytarz,druga sypialnia i ciut kuchni:O....podobno ma jutro skonczyc;-)) ...drewnem w calym domu pachnie:-) koktajl pije i spanko chyba :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawanko:D🖐️ zapach drewna...mmmmmmmmmmmmm:classic_cool: Asiulka...to zwinny ten malarz;-) to w weekendzik bedzie po wszystkim:) u mnie pod koniec kwietnia bylo malowanie...i na razie wystarczy... cale dnie w ogrodzie teraz spedzam...mała ładnie spi na powietrzu a ja sprzatam powolutku...na szczescie pogoda marzenie;-) cieplutkiego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po nie przespanej nocy :Oide do pracy... mam dylemat i metlik w glowie:-(( milej soboty Wam zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:) co się stało? jaki dylemat i mętlik...i dlaczego nie mozesz spac?:( 🌻 u mnie pochmurno,ale nie pada...a szkoda bo sucho sie wszdedzie zrobilo...deszcz potrzebny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To znaczy że można być
na kilku tematach:D Jak to zapamiętać gdzie wchodzić.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna dany temat dodać do ulubionych... jak wejdziesz na str ze spisem tematow,to po prawej stronie przy kazdym topiku jest +...jak klikniesz w niego to temat znajdzie sie w ulubionych... pozniej juz tylko odszukac zakladke 'moje tematy' i masz spis swoich ulubionych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke babke ziemniaczana
dla moich chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy!!! pomozcie mi ...mie wiem co juz mam robic:( jestem w 7,5 mieś. a prwie nic nie mam!tzn...praktycznie nic pare rzeczy z lumpeksu i tetrowych pielóch ktore udało mi sie kupic bo ciezko z pieniedzmi itd...tesciowa i moj facet mowia ze jest czas !!!jak sie uridzi to sie kupi itd...wszystko sie kuppi jak bede w szpitalu .....jest czas....spokojnie...ja juz nie daje poprostu rady co sadzicie na temat kupowania rzeczy wczesniej a i łóżeczka,wózeczka ???masakra i potwory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ya 123
No problem ! Kasę trzymaj i tyle ! Facetowi tyle i tyle na wózek,teściowej dobre słowo i trzymaj się i myśl pozytywnie o dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerd tibia
gram w tibie xxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna...GRATULUJĘ!!!!:classic_cool: Asiulka...co się dzieje? powinnam cos zjeść..a nie chce mi się...apatytu cos od paru dni nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ hakuna---->gratuluje🌼 lubis--->o to chodzi ,ze nie wiem co sie dzieje....o 180 stop zmienilo sie jego zachowanie w stosunku do mnie ,nie widzielismy sie dwa tyg.a on w swoj wolny wieczor (gdzie ja tez mialam wolny)umawia sie z kolega:O chyba mu przeszlo....trudno sie mowi. u mnie dzis piekna jesien ,chyba na spacer pojde:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to rano bylam glodna i zjadlam jajecznice na kielbasie:P Asiu z fatetami to juz tak jest tak napawde nigdy nie wiadomo co oni sobie w tych swoich gowach mysla i bywaja nieprzewidywalni poki co nie rob mu zadnych wyrzutow z tego powodu, udawaj ze nic sie nie stalo, bo sobie pomysli , ze Twoj swiat kreci sie wokol niego a wtedy totalnie zacznie Cie ignorowac , bo bedzie myslal ze skoo tak bardzo Ci na nim zalezy, to na niego poczekasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt, że z kobietami nie ma problemów i zawsze wiadomo, co sobie w tych swoich głowach myślą... zwłaszcza kiedy udają, że nic się nie stało, wtedy wszystko jest jasne i wszystko wiadomo ;) nie ma to jak te Wasze "złote rady" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×