Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość Wajper
Zapraszam znajomych na www.lockerzy.yoyo.pl może i wy mi pomożecie kupić ipoda za free dla syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oglądam złego Mikołaja, co za typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ac h o j:classic_cool:🖐️ żyję:classic_cool: a W co tak udajesz ,ze nas nie poznajesz?:p zima w pełni....dobrze ,ze mróz troche zelzal... trzymajta sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie!!!! oczywiscie ,ze zyje-snieg nas na wyspach zaskoczyl:D...kataklizm normalnie ,szkoly zamkniete ,sklepy ,banki ...cyrk:D do pracy sie bieram . milej reszty dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W...no nie poznajesz🖐️ Seti...MMM Ci się w rozmnożył?:D:p Asiulka...u nas zima w pelni ale kudki jeszcze nie panikują:p wyspiarze sa dziwni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzmiacz
wstałem i się odesrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niedziela mija milo,za minut kilka ide kawke z kolega;-) zima ciagle trzyma....zapowiadaja kolejny jej atak-znow bedzie panika ...szkoly zamkna i inne instytucje,po sklepach mleka brakuje:D. pani kasierka mowila,ze jak tak dalej bedzie to bedzie nie ktorych produktow brakowac ,bo nie dowioza-wczoraj np.marchewki nie moglam juz na wieczor kupic i innych warzyw,mleka tez za wiele nie bylo.....kataklizm no mowie Wam:D milej niedzieli Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze randkuje
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w miare łagodnie🖐️ zreszta na biegunie zima w zimie to normalny stan rzeczy:classic_cool: mogliby tylko troche bardziej przylozyc sie do odsniezania... hehe...randkować...a cio to takiego?:D:p hakuna🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hakuna--->witaj👄 u nas przestalo w koncu padac ....szkole otwarte :-)z tego co wiem to male wioski ciagle maja drogi oblodzone a w sklepach towaru brak. Wielbicielu--->to piekna masz zime tego roku,zawsze to Suwalki Malopolska i Podkarpacie bylo zasypane i odciete od reszty swiata. oczy zamykaja mi sie ze zmeczenia ,a chcialam jeszcze cos ogladnac w tv. spokojnej nocy zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orłel pełną gembą
idę myć zemby... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co bedziemy robić tak wczesną porą? i tak zimną porą...min 14 mam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×