Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

hej jak zwykle czekam za porodem :D tak tak jeszcze nic ale to uz dzis albo jutro siedze z nia w sypialni mecze laptopa itd :) asiula pamietam i ci popisze co i jAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zóziaaa...a moze ta suczka wcale w cionzy nie jest? do domu mi sie zachciało...bardzoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 4 bo usg robilismy ej to sie zdarza pare dni spoznienia, bez paniki takich porodow tu jest kilka rocznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->Perla slodka to on nie jest ,ale ma 6% ,mi bardzo smakuje...dla mnie lepsze jak Lech :-) Lubis-->bo ja to taka \"czarownica \"jestem:D;-)) Zubra oczywiscie znam i pilam.ale Lomzy nie probowalam:-) A Harnasia znacie?:D Zooozia-->strasznie sie to przeciaga,oby tylko wszystko dobrze sie rozwiazalo:-)) beza-->to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka....a miotłe to z jakim napedem masz?;) a jak tam szef....ciagle cos nie tak? nie wiem gdzie Beza?..mhmmmmmm.... Harnasia..to jedynie z reklam znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecha to akurat nie lubie:D Zozia a jakiej rasy jest suczka??:) No wlasnie Bezik wracaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->szef to jeszcze nie wie co go czeka w najblizszych dniach:P,a mnie chyba wakacje czekaja:D Setunia-->ja za Lechem to tez nie przepadam,ale z braku laku to i takie dobre;-)) kabanosa jem,chyba pierwszy raz w zyciu;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tutaj :D Jak mnie czarownice przywołały to się melduję :) Mam mnóstwo problemów do rozwiązania i się chwilowo nie pojawiam. Teraz trochę oddechu i siedzę i piszę :) Asiulka -- masz coś innego na oku ? (chodzi mi o pracę ) Lubiś -- banany zjedzone ? Setunia -- pizza zrobiona ? Zoozia -- martwię się o tą psiunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tutaj :D Jak mnie czarownice przywołały to się melduję :) Mam mnóstwo problemów do rozwiązania i się chwilowo nie pojawiam. Teraz trochę oddechu i siedzę i piszę :) Asiulka -- masz coś innego na oku ? (chodzi mi o pracę ) Lubiś -- banany zjedzone ? Setunia -- pizza zrobiona ? Zoozia -- martwię się o tą psiunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tutaj :D Jak mnie czarownice przywołały to się melduję :) Mam mnóstwo problemów do rozwiązania i się chwilowo nie pojawiam. Teraz trochę oddechu i siedzę i piszę :) Asiulka -- masz coś innego na oku ? (chodzi mi o pracę ) Lubiś -- banany zjedzone ? Setunia -- pizza zrobiona ? Zoozia -- martwię się o tą psiunię. Nie no, wiecie co... teraz to dopisuję że tę wiadomość wysyłam do Was od jakiejś pół godziny i akurat na tym topiku nie chce przejść :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik...to Ty..:D w czapce niewidce;) jednego banana dzisiaj zaliczyłam.....bardzoooooooooooo..bananowy był;) Beza..podobno udoskonalaj kaffe...i dlatego teraz jest tak zle..tzn.wiesza sie...aby pozniej było:classic_cool: powodzenia \"w sprawach\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik po pizzy dawno sladu nie ma ale tej piotkowej;) ja wlasnie zaliczylam kakao i 1.4mega fgrzeska;0 chbya pojde zaraz pobawic sie prysznicem:P nchce mi sie dzisiejszego meczu ogladac jakos bo Ebi nie gra, Boruc tez nie:o to jakos traci na waznosci i atrakcyjnosci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..sama sie bedziesz bawiła?;)...mhmmmmmm.... na czym ta zabawa bedzie polegała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->szef to jeszcze nie wie co go czeka w najblizszych dniach:P,a mnie chyba wakacje czekaja:D Setunia-->ja za Lechem to tez nie przepadam,ale z braku laku to i takie dobre;-)) kabanosa jem,chyba pierwszy raz w zyciu;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlubie w nosie
i mysle skad mam tyle koz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki zart,jak sie mowi Smacznego to w naszych terenach czesto odpowiadaja \"nie draznij glodnego\". Siebie mialam na mysli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie długo nie pogadałam :O Idę już spać bo mi się oczy kleją :O Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Obiad wczesnie mialam,a kolacji wcale:-((,(procz jednego kabanosa),a teraz pusto w brzuszku:D. I zaden ze mnie lakomczuch😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×