Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

hey 🖐️,a co tu taka cisza w eterze?:-(( zooozia--->cos juz sie urodzilo? Beza-->ne smutaj sie🌼 Lubis-->w pracy wszystko ok? Setunia-->wyslalam ta fotke do \"naszej klasy\"i wyskoczyl komunikat ,ze czeka ono w kolejce:D,od wczoraj i dzis dalej nic:-(( Herbatke pije i mam zamiar ogladac film \"szklana pulapke 4\":-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka nei mam pojecia dlaczego u Ciebie to tak dlugo trwa:o czyzbys dala jakies niecenzuralne foty????:classic_cool::P a ja piwko pije i planuje dzis wczesniej sie polozyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)🖐️ w pracy wszystko oki:) wczoraj pluskałam sie w wodzie...kolezanka mnie \"olała\"...to musiałam sama ten basen zaliczyć....;) cisza wczoraj była...bo kaffe siadło...przynajmniej u mnie..tzn.nie działało mi kaffe i tlen....bo reszta była oki....ciagle sie im cos wiesza:o kawka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIERWSZA:classic_cool: wczoraj to i \"nasza klasa\"chyba nie działała...chciałam sie zarejestrowac...to kazali mi maila zostawic,ze niby mi przysla info jak wszystko zacznie działac....nie sprawdzałam jeszcze poczty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Setunia-->fotki byly takie zwyczajne :D ....a moze to ja im sie nie spodobala i nie zalaczyli mi😭 Wstawac !!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->w koncu dodalo:-)) Do pracy sie szykuje:O,a pogoda deszczowa i zimo...fajnie bylo by zostac w domu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge wejsc na nasza klase...dajcie mi adres przez który wchodzicie...prosze:) u mnie mgła....coraz gestsza....mleko...dosłownie...i ok 1 st...brrr...zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->ja przez google szukam ,inaczej mi sie nie chce otworzyc:O U mnie juz 3 dzien pada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...ja chciałam wejsc przez www.naszaklasa.pl i nie moge..tzn.ukazuje mi sie komunikat...ostaw maila..odpowiemy jak serwis zostanie uruchomiony...i nic...nie dostałam od wczoraj odpowiedzi....spróbuje pozniej... najadłam sie mandarynek...jak bączek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link od Wielbiciela działa:classic_cool: moze sie uda....ale ja chyba tak naprawde..nie chce w to wchodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->co to ma znaczyc,ze nie chcesz wchodzic?😠 Szybko mi sie tam logowac:D Wielbicielu--->jak zawsze(no prawie zawsze)mily:-)) dziekuje u mnie dobrze,no prawie,bo jak do soboty nie dogadam sie z szefem to zegnam sie z praca:-))(zrobie sobie wczesniejsze wakacje):D A u Ciebie -wszystko dobrze? sezon narciarski juz w pelni?:D :Ociagle pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->co to ma znaczyc,ze nie chcesz wchodzic?😠 Szybko mi sie tam logowac:D Wielbicielu--->jak zawsze(no prawie zawsze)mily:-)) dziekuje u mnie dobrze,no prawie,bo jak do soboty nie dogadam sie z szefem to zegnam sie z praca:-))(zrobie sobie wczesniejsze wakacje):D A u Ciebie -wszystko dobrze? sezon narciarski juz w pelni?:D :Ociagle pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> a o co z szefem poszło? Nie narzekam, choć bywało lepiej ;) Wstyd się przyznać, ale na nartach w życiu nie jeździłem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis i dostalas sie???? masz juz ?? Odnalazlas juz swoje przedszkole??:classic_cool::D:) Asiulka no co Ty gadasz???:o c0o Ci ten szef zrobil😠lub czego nie zrobil😡????? ja tez na nartach nei jezdzilam:o ale kiedys zaryzykuje, jka bede miala wieksze ubezpieczenie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na nartach 5 lat nie jezdzilam,ale tego sie nie zapomina-wspanialy sport ,mam nadzieje,ze na te ferie zapne w koncu narty,ale nic nie planuje........:-)) a szef to mnie juz tak 😠,ze tylko czekac jak mnie nerwy poniosa:D. perelke pije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stunia--->\"perla\",to piwo regionalne z woj.lubelskiego.Wszyscy mowia na nie \"perelka\" i mowie Ci bardzo dobre .......bez \"cienia goryczy\":D Oki zmykam do pracy. Milego dnia wszystkim zycze🖐️ Lubis-->pewnie zawalona papierami,bo nawet kawy nie ma czasu wypic :D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka czyli stdkie???? ja lubie goryczke wlasnie:classic_cool::) ale moze by mi posmakowalo;0 to nie daj sie szefoiwi , jak co to wiej!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...jasnowidzka jestes:D pracowałam...a teraz ...mam nadzieje zasłuzona kawa;) na podlasiu to za regionalne mozna uznac...laleczki...czyli łomza...żubr z dojlid....no z browaru najbizej mnie....to biały niedzwiedz.... piwa nie piwam...wiec co do smaku i aromatu sie nie wypowiadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×