Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

:D ,ale Wy zabawni jestescie ;-)) Wielbicielu-->a ja myslalam,ze ode mnie nie mozesz oderwac oczu ,a TY mi tu o scianach:P Lubis--->wielbiciel ma taka chyba prace i dla tego tak w nocy buszuje po necie ;-)) (to tak dla sprostowania) Z pracy wrocilam -fajny dzien dzis mialam. Czekam na gosci:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam..fajny dzien;) pralka skonczyła pranie...rozwiesiłam...dorzuciełam do kominka...i chyba sobie prasówke przed nim zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->ale fajnie Ci tak przed tym kominkiem :-))i moze jeszcze tak winko ,mmmm-fajna sprawa. Pije herbate i wcinam Prince Polo i jeszcze makowca mam ...pieczonego przez faceta (dostalam). Oni to jednak potrafia byc czasami mili;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alem bym zjadla makowca;) doby makowiec jak dla mnie musi byc \"wilgotny\":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> a co mam na ścianach w sypialni? :o setunia ---> oo tak, makowiec to jedna z tych rzeczy, które smakują najlepiej kiedy są wilgotne :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh..nie jest wazne jak mężczyzna..otwiera...zaczyna...wazne jest jak kończy;) pa...😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->:D Spij dobrze🖐️ Wielbicielu--->co jezora wystawiasz?:P P.S potrzebuje Twojej pomocy:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna--->przestan ,nikt sie nie wcina a juz na pewno nie TY,zostan z nami:-)) Wielbicielu-->ja znow potrzebuje program do ogladania takich krotkich prezentacji i takie tam. Mozesz na @:-)) Z gory dziekuje;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×