Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Dziękuję Ci uprzejmie ale jestem jak w gorącej wodzie kąpany faktycznie setunia po częsci ma rację.Jeszcze pochodziłem gdzie indziej ,że szeroki wachlaraz mam zapisany.Tylko komp sie zacina w nieodpowiednim miejscu tak tez dużego wyboru nie miałem.Ale pomyślimy nad tym.Dzięki,WW że poswięciłeś czas dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cos pomaranczowo sie tu robi;-)) Jak sie macie Kochani? Z paracy wrocilam...stopy od biegania po schodach mnie bola:O ide robic rogaliki:-) Milego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Jak sie macie lobuzy?:D;-)) U mnie ok -jakos leci do przodu. sloneczko mi swieci ,ale wiatru nie brakuje. P.S a ja to bym juz swieta chciala:-) Milego dnia 👄👄👄 dla Wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Asiu...jakie rogaliki?;-) krokiety z kapustką i grzybami zrobilam... mało letnie danie...raczej swiateczne...ale takie mialam zamowienie:D u mnie tez słonecznie...cieplo...wiaterek w normie..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK SZOK SZOK
JA W TEJ CHWILI SIEDZE I JESTEM W SZOKU BO CAŁY ROK CHODZE NA WSZYSTKIE WYWIADÓWKI I ZAWSZE OTRZYMYWAŁAM INFORMACJE ŻE DOBRZE SOBIE RADZI NIE MA PROBLEMÓW Z DYKTANDA BARDZO DOBRZE DOBRZE CZYTA LICZY PRACUJE SAMODZIELNIE A TU TERAZ CZYTAM SWIADECTWO OPISOWE I JAKBY MNIE KTOŚ OBUCHEM WALNĄŁ: NIE PRACUJE SAMODZIELNIE,POPEŁNIA LICZNE BŁĘDY ORTOGRAFICZNE, NIE RADZI SOBIE Z DODAWANIEM I ODEJMOWANIEM. CO JA MAM O TYM MYŚLEĆ ? CZYTAM I JAKBY TO NIE O MOJE DZIECKO CHODZIŁO,DLACZEGO JEŚLI TAKIE MA PROBLEMY TO JA NIE ZOSTAŁAM POINFORMOWANA A BYŁAM W SZKOLE WIELOKROTNIE ,DLACZEGO ON NIE CHODZIŁ NA ZAJĘCIA KOMPENSACYJNO-WYRÓWNAWCZE JEŚLI TAK SOBIE NIE RADZI? DLACZEGO WOGÓLE ZDAŁ???? NA OSTATNIM SPOTKANIU PANI CHWALIŁA GO ŻE DOBRZE SOBIE RADZI Z ORTOGRAFIĄ ,BARDZO MAŁO BŁĘDÓW POPEŁNIA WIĘC O CO CHODZI Z TĄ OCENĄ ,DODAM JESZCZE ŻE PODOBNE JAZDY ROBIŁA MI PRZY STARSZYM DZIECKU TEŻ ZAWSZE BYŁ WYCZYTYWANY JAKO JEDEN Z NAJLEPSZYCH A POTEM NA KONIEC ROKU OBUCHEM W MÓJ ŁEB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prace oprawilam i tyle chce nadal polowe lipca a swia nie chce Asiu jakie swieta chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaaaaaaa...
wkładam sobie paluszki do mojej mokrej szparki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z pracy wrocilam. Karpatke zrobilam:-) Jeszcze tylko prysznic...mily wieczor sie zapowiada;-)) Setunia--->swieta BN ,bo do pl lece do siostry:-)) Lubis--->francskie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra i klops
Jak bez przerwy leje to siedzim na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raibrow18
Dzień dobry, nie wiem gdzie mogę znaleźć prawidłową odpiedz na pytanie. otóż czy związek powiedzmy 22 letniej dziewczyny z mężczyzną starszym 18 lat ma sens? Chodzi mi oczywiscie o sprawy łóżkowe. Czy mężczyzna koło 40 jest jeszcze w miarę sprawny w łózku i ile jeszcze będzie mógł być sprawny w łózku. Dodam tylko,że ma za sobą epizody z alkoholem, narkotykami, pali papierosy....Czy to mam sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój osobisty jest ode mnie starszy o 9 lat:classic_cool:🖐️ aaa...francuskie...mniammm...karpatka.... Asiulka...co sobie tak słodzisz?;-) byłam dzisiaj na poziomkach...mhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...co za zapach...co za smak:classic_cool: udanego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbrow17
a mój jeszcze raz tyle starszy od Cibie co Twój , a co bys Ty zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie pomyślałaś tak za 30 lat co będzie? on moze stukać do bram niebios a ty ani młoda ani stara wdowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raibrow18
a Ty wiesz,że 30 lat, ba nawet 10 lat dla miości to baardzo, baardzo dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lubis--->w zyciu troche slodkosci tez musi byc;-)) Niedziela mija mi spokojnie,na rowerze z Mloda bylam....jeden dzien wolnego to bardzo malo-czlowiek nie wie za co sie \"wziac\":-) 👄👄👄 dla Wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeh, mam się średnio, głowa mnie boli... co mi się prawie nie zdarza chyba od tego wiatru, nie wiem poza tym w porząsiu 🌼 a u Ciebie wszystko dobrze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na magika od zmywarki 🖐️ zepsuła się moja pomoc domowa...;-) WW u mnie tez wieje...prawie jak w kieleckiem:D Seti...i jak tam pani promotor?;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wielbicielu--->dziekuje u mnie wszystko dobrze...tzn.jest lepiej niz kilka msc temu:-)) Lubis--->zatrudnij osobistego do zmynia;-)) Setunia--->jak tam ? U mnie slonecznie,ale dzis strasznie duszno-nie ma czym oddychac,ale lepsza taka pogoda niz deszcz i ciagly wiatr:-)) Obiad robie na jutro ,bo jutro nie bede miec czasu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory kręgosłup
ide spać bo zaraz ide do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio mialam dzis taki dzien ze szkoda gadac:0 to lepiejn ino tylko machne:P 🖐️\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio mialam dzis taki dzien ze szkoda gadac:0 to lepiejn ino tylko machne:P 🖐️\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×