Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

WWwww alem latwo dostepne sa drozdze winiarskie:) moze je mozna uzyc?? moze sie pokusze o taka produkcje:) poki co to u mnie zawsze jakiess wino robia:) i cala wies degustuje:> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWWW moze si obawie w takie eksperymenty zawsze chyba cos tam wyjdzie a jak sie chce [ic to sie wszystko wypije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis calkiem mozliwe:) Asiu jak andki?:) napisz cos o nich i kolejny duszny dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lipcowo...burzowo...echhh🖐️ ta pogoda moze dobic... ide pozbierac slimaki..... miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie dzis troche chlodniej i wiaterek przyjemny wieje. Nie mam ochoty isc do pracy:O😭 Seunia--->to tylko spotkania;-)),ale ciagle trwaja i jest milo,a nawet bardzo....a co dalej ;zobaczymy;-)) Milego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se dzis pouczylam poopalam i pobiegalam i wlasnie loda zjadlam:) musze jeszcze pomalowac paznkiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień gorącego lata:classic_cool:🖐️ czy jakoś tak.... wczoraj się z małą werandowałysmy.... było tak gorąco ,ze szuklałam cienia... do tego wilgotno...tropiki:o czekam na nową zmywarkę:classic_cool: no i weekend czas zacząc:D buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotea2009
A ja jestem nowa i siedzę sobie w pracy okropnie się nudząc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ U mnie cala noc padalo ,ale juz sloneczko wychodzi-znow bedzie duchota. Lubis--->jaki weekend,ja jeszcze 2 dni pracy😭,ale jakos wytrzymam:-)) Setunia--->jak nauka idzie?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj od 19burza i lalo juz do nie wiem kiedy;) Nauka cos mi srednio idzie ale moze jakos zdam:classic_cool: juz zmeczona tym kuciem jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..teraz zmeczona...ale póżniej...co za ulga:classic_cool: zmiksowałam sobie kefir z bananem:classic_cool: pychotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ piekny dzis dzien sie zapowiada. chyba na zakupy pojade lub zostane w ogorodku na kocyku. 👄dla Was:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z opalania nic dzis nie wyszlo:-(,chlodno sie zrobilo,ale zakupy sie udaly;-)) Czekam na kolezanka i jem karpatke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie week bez netu:)🖐️ w sobotę gości miałam... wczoraj na poziomkach byłam:classic_cool: pogoda w kratkę...ale przynajmniej ciepło;-) dzisiaj mam zamiar zrobić porzadek z koszykami w ktorych mialam posadzone tulipany i zonkile... mam tego od groma...juz pousychały łodygi i liscie to bede mogla cebule pooczyszczac ... roboty na parę godzin... ciekawe czy mała mi pozwoli.... udanego dnia🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia...GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:classic_cool: :):):):):):):):):) po jajka do sasiada lecę...i swieżo wędzoną sielawę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia...GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:classic_cool: :):):):):):):):):) po jajka do sasiada lecę...i swieżo wędzoną sielawę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj setunia jak Ty te magisterk
e zdałaś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia----->moje gratulacje🌻🌻🌻 p.s kiedy opijamy?;-)):D Z pracy wrocilam.w miare udany dzien dzis mialam. postanowilam zaczac grac w tenisa,zobaczym co z tego bedzie;-)) milego wieczoru zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a kiedy masz czas na oijanie ze mna?;) na studiach nie nauczono mnie co to sielawa:P licz na to ze mnie lkubis uswiadomi w googlach mi sie nei chce szuka, bo chce tu uslyszec od Lubis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ sielawa to taka rybka:) typowa dla suwalskich jezior...pyszna jest wedzona...ale i smazona... nieduza jezeli chodzi o rozmoar...długosc tak m/w do 15 cm.... lubie rybki wszelakie:classic_cool: Seti...i co dalej?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzieki👄:) Ciekawska dzieki za wyczerpujaca wypowiedz:) \\ a dalej to trza pracy szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×