Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

widze ze tu jakas stagnacja nastala:P ide robic pierogi z serkiem:) bo juz wieki takich nie jadlam:/ a nie ma kto zrobi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ to ja sobie zrobię nalesniki z pozimkami i malinami:classic_cool: maliny moje:classic_cool: jagody sie juz pojawily..trzeba sie bedzie wybrac i na pierogi nazbierac... tylko najpierw musze jakąs nianie znalesc...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie naroilam braklo mi farszu serowego, to postanowilam zrobic ravioli con carne:classic_cool: ale one na kolacje:) ja jakos nie przepadam ani za pirogami z jagoami ani z ruskawkami, nalesnkow tego typu tez nie lubie lubie tylko jagodzianki mojej Babuszki wentualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek -2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lubisi czy OKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co czy oki?🖐️ czekam na osobistego i delektuję sie ciszą.... co robicie w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wyzej strzelilam gafe nie mam wlasnie planow konkretnych cos tam niby bylo planowane ale chba nic z niczego nie wyjdzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak sie macie? wszystko dobrze? Z pracy wrocilam,troche zmeczona ,ale to chyba przez pogode...ostatnio cos deszczowo. na weekend tez deszcz zapowiadaja-planow zadnych-jutro do pracy,a niedziela wolna .....moze cos na pozny wieczor sie wymysli;-)) Mlodej wlosy obcielam,chyba ciut za krotko😭 milego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień jak codzień🖐️ ale jakby bardziej zakręcony miałam.... cały czas w ruchu... ciągle cos do załatwienia... i dłuzył mi sie niesamowicie... padam.... kolorowych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chyba w pl sa ateny:) tak jak jest tez rzym i wlochy chyba sa takie wsie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak sie macie kochani?:-)) Lubis--->cieplo przynajmniej w tych Atenach bylo?;-) Zmeczona jestem cos ostatnio,moze to pogoda tak dziala,co 5 min sie zmienia-deszcz-slonce-wiatr -i tak przez caly dzien. Chyba juz jesten idzie;-)):O Spokojnej nocy Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...Ateny w pl:D🖐️ ale jak to brzmi:classic_cool: Szwajcarie chyba odwiedzę;-) pogodnego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi niezle:) ale prawdziwe ateny tez warto odwiedzic:) ja bylam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam...jeszcze...ale wszystko przede mna;-) wydryloałam 5 kg wisni... bedzie nalewka...i konfitury:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiś a urodziłaś już coś
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio drylowalam troche wisni na ciasto i blat kuchenny wygladal jakby kogos tam zamordowano:P spadam na jajecznice z kurkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w najbliższą niedzielę minąl dwa miesiace jak już COŚ urodziłam:D🖐️ noc była goraca...parna...a teraz leje z efektami dziwiekowymi i swietlnymi...burza znaczy się;-) chyba sobie poczytam.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w nocy lalo z wyzej opisanymi efektami:o do 3ciej zasnac nie moglam bo mnie jeszcze jakas komarzyca pogryzla:O i pies sie wiercil i lazil:o ale i tak juz jest niezle bo nie boi sie burzy jak kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśniowa
Słucham muzy na YT,piszę z chłopakiem i ...zamuła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-)) U mnie tez deszczowo i brzydko tak jakos:O,malo tego lata bylo😭...i po co sukienki kupowalam😠 Ryz zapiekany ide robic i moze sprzatne lazienke,cos poczytam na wieczor....taki mam plan;-)) milego wieczoru zycze dla Was👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×