Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

odpoczywam;-)🖐️ upalnie dzisiaj...wiatr gorący...nie ma czym oddychac... zmywarka na zlom sie nadaje...echhhh... no cóż miala swoje lata i byla ciagle w uzyciu... nie ma nic wiecznego.... udanego popołudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..tez odpoczywam po pracy:-)) Jakis urlop by sie przydal:D pogoda sloneczna.....az zyc sie chce;-)) Na loda mam chec;-) pozdrawiam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej W a teraz juz nie bde elacjonowa bo juz minelo:D zis bylo wzglednie:) no i fakt upalnie jakos i troche az mi za cielo bylo;) od jutra sie biore za nauke:D kiedys w koncu trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maajka82
ja czytam topic o tej dziewczynie, ktora mieszka z facetem i boi sie robic kupy, prawie sie posikalam ze smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije
pije pwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla setuni
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacę rachunki🖐️ a net mi muli...więc nie wiem czy popłacę... w nocy burza za burzą przechodzila...swiatło i dzwiek ...brrrrr... trzymajcie sie słonecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mniem nie ma slonca kurde co za pogoda caly czerwiec taki oby lipie byl bardziej umiarkowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby lipec byl suchy ...cieply i słoneczny:classic_cool: pomarzyć...i życzyć sobie mozna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:-)) U mnie od kilku dni bez deszczu,moze w koncu upalnego lata sie tu doczekam;-)) Gardlo cos mnie boli....:O i kaszel meczy:-(( Milego dnia Wszystkim zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry[:)🖐️ a u mnie wręcz odwrotnie...leje..i konca nie widac:o ale od soboty...wraca lato:classic_cool: podobno... za prasowanie się biorę...jak od kaffe sie oderwe...oczywiscie;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza u mnie straszna ,juz 2 h grzmi i sie blyska ...chyba jakies oberwanie chmury mamy;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa upalne dni🖐️ spalilam sobie plecki...uuuu...nie wiem jak bedę spała;-) kocham słoneczko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie od kilku dni duszno strasznie ,nie ma czym oddychac....sloneczko jest ,ale nie na opalanie,a szkoda:-( Lubis--->a kermu to w domu nie mialas?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez duszno zapowiada sie upalny tydzien wspolczuje tym co mieszkaja na terenach gdzie sa powodzie:( u mnie dzieki kopalni chociaz nie ma powodzi pelno topickow o michaelu o o powodzi prawie w ogole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Jak sie macie Kochani? U mnie slonecznie ,ale i duszno pewnie na wieczor bedzie padac,oby nie ;-)) Odpoczywam przed pracy przy herbacie i szarlotce:-)) Milego i udanego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tez sie na burze zanosi.... pol dnia przekimałysmy... a teraz zaczyna sie zabawa...w marudzenie😭 nalesniki zapiekane z truskawkami robię na obiadokolacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie troche poopalalm:) ale nie podobaja mi sie takie upaly nauka mi nie wchodzi a to juz za tydzien:o siedze na dworku i slucham grzmoto dopijam piwko alkoholowe W jesli to piwo smakuje tak jak bezalkoholowe ze sklepu to mi nie posmakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> nie wiem jak smakuje takie ze sklepu :D to moje się robi z proszku podobnego do kawy zbożowej, do tego drożdże i cukier i wychodzi mocno gazowany napój piwopodobny ;) mi smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka13---------> CZY MY SIE ZNAMY? Jakos taki przebłysk pamięciowy ale nie jestem pewny. dla ślicznotek tego forum 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A tutaj dla men-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WW a gdzie sie takie cos kupuje?? i to rozumiem sa specjanl drozdze?:) i ile trwa produkcja?:D Desznik cybya juz kiedys miales takie wrazenie jakies podwójne deja vu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×