Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

wrocilam z nad wody i nie chce mi sie ruszyc tylka zeby isc pod prysznic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ten przepis na ten \"napoj\" z wisni masz sprawdzony?? bo dzis zrywalam u takiej pani wisnie, bo ona ma za duzo;;) i chcialam pierwszy raz w zyciu jakas naleweczke, wisnioweczke zrobic;) takie cos dla zdrowotnosci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Caly dzien dzis zwariowany...telefen za telefonem dzwoni,ciagle cos ktos chce...nawet w domu nie daja mi spokoju😠 Sernik zrobilam.... dom sprzatnelam... i na spotkanie sie wybieram;-)) Udanego weekendu Wam zycze:-) p.s takiej wisnioweczki swojej roboty to ja bym chwetnie sprobowala;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywam po weekendzie;-)🖐️ drylujemy wisnie...nast umieszczamy je w szklanym naczyniu...słoju np....zasypujemy cukrem...tak 1kg cukru na 1 kg wisni... po 2-3 dniach wsypujemy garsc wisni z pestkami...przykrywamy je cukrem....czekamy az wisnie sok puszcza...cukier sie rozpusci... najlepiej taki sloj na sloneczku ustawic... jak sok puszcza,cukier sie rozpusci to wlewamy do tego spirytus i wódkę...tak poł litra tego i tego na kg wisni....mieszmy...troche to jeszcze postac musi...nastepnie odcedzamy wisnie od płynu..płyn zlewamy do butelek...a wisnie do sloiczka...do lodowki..i jak znalazl do deserów;-) ale ostroznie...to baaardzooo pijane wisnie sa;> co do alkoholu to jeszcze sprawdze proporcje;-) ale mozne ma byc...i słodkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym alkoholem to sprawdzic u babci musze...bo sie pospijamy jak dzikie zajace:D moje wisnie sok dopiero puszczaja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję sie:classic_cool:🖐️ zalatana byłam... goracooooooo...parnooooooooo...tropiki:o porzeczke czarną zerwałam.... oddałam sasiadce...nie mam pomyslu co z nia zrobic... tyle tych przetworow mam:o echhh...a podobno od przybytku głowa nie boli:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis taaaaaaaaa tak sobie tlumacz tego lenia:P sok bylby dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduje sie;-)) zaganiana jestem,praca ciagle praca i wakacje mlodej(jakos czas wolny musze jej wyplenic)...nie mam na nic czasu....;-) tiramissu robie tzn.juz sie chlodzi ,a ja ide sie kapac. Lubis--->ja juz chyba 2 lata porzeczek nie jadlam takich z sadu😭 milego wieczoru zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolator
umieram z gorąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia:)🖐️ szykuję sie z mała na wizyte u pediatry...nic takiego...kontrolna wizyta:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop!!! gdzie jestescie?😭 Wszystko u Was dobrze?:-)) Z siatkowki wrocilam...padam ze zmeczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłuce się z mężem
:O głupi palant!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie👄 cieszę się latem,słoneczkiem i takim jakims spokojem wokół;-) chwilo trwaj:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu tez palanty was odwiedzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak widac wszyscy maja sie dobrze :classic_cool::-) Wielbicielu--->👄;-) Setunia--->jak sie masz? Lubis--->u mnie slonca sierpniu jak na lekarstwo,ale cieplo:-) Jak sie miewa coreczka? Na kolacje sie przygotowuje;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wectra
ja właśnie położyłam moje maleństwo spac a teraz relaks przed kom może jakis trunek sobie wypiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapakowałam dzem agrestowy do słoików:classic_cool:🖐️ chyba sobie nalesniki usmażę;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia--->dziekuje ,wszystko git ;-)),zobaczymy jak dlugo hehe Dzis u mnie piekne sloneczko bylo ,w koncu jakas odmiana po deszczach. Z siatki i recznej wrocilam....nadgarstki mnie cos bola,ale to nic:-)) spokojnej nocy Kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×