Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

🖐️ Pogoda dzis u mnie bardzo sloneczna ....a tu do pracy za godz trzeba isc😭 od piatku zaczynam2 tyg.intensywnej pracy,kolezanka jedzie na 2 tyg urlopu...jak ja wytrzymam:O Lubis--->ja bardzo lubie sluchac szanty,chetnie wybralabym sie na taki festiwal:-) Udanego dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego👄 było baardzo fajnie;-) zapraszam za rok...o tej samej porze;-) moze akurat bedziesz w PL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj na jagodach:classic_cool: jutro będą pierogi:classic_cool: a teraz pada deszcz...i ze spaceru nici...echhhhh.... miłego popołudnia:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petitki Lubisie to przepyszne misie:classic_cool: nie lubie ierogow z jadodami ani z truskawkami nie wyorazam sobie ich jedzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia gustu:D ale sa jadalne...zapewniam;-) te z jagodami...bo z truskawkami nie probowałam.... smacznego dnia...dziewczynki i chłopczyku;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja pierogi z jagodami ,truskawkami ,jablkami i z czym tam sie jeszcze da ;-)lubie bardzo,ale robic mi sie nie chce:P U mnie znow sloneczko grzeje,a ja do pracy za godz i do wieczora...:O a tak chcialam na kocyku polezec:-(,moze niedziela bedzie sloneczna. Milego dnia Wszystkim zycze👄;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo...hakuna nam się objawiła:D🖐️ Asiulka...w PL dzisiaj swietujemy;-) a niedziele zapowiadają cieplą i sloneczną:classic_cool: pojechałabym sobie dzisiaj na Madonne....no ale nie pojade.... moze innym razem;-) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Lubis--->tak wiem,ze w pl dzis swieto,7 lat temu przez to swieto z porodowki nie chcili mnie wypisac;-) U mnie dzis cos deszczowo...i dobrze ,moze maly ruch bedzie. nie chce mi sie strasznie ,ale co zrobic....byle do wieczora;-)):P Milego swietowania i milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ponownie :) przewertowałam kilka stron i z zaległości: lubiś gratuluję córeczki ;) setka, raczej mgr setka gratulacje dla Ciebie :) asiu, Ty też się rozmnożyłaś 7 lat temu? :) reszta 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis a b musialam usmazyc duzo otletow a nie cierpie tego panieroania:D ciasto tez upieklam sliwkowo-cnamonkowe:0 wzilam pryszni wlansie sie troche pomalowalam czekam na gosci:P i obiad pozniej zjazd rodzinny jakis chce poniedzialek:D Hakunka dziekuje:) a co Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie? duuużo by pisać, zakochałam się w górach, więc jak się we wrześniu obronię w końcu ;) wyjeżdżam na stałe paść owce i robić oscypki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze to miec cel w zyciu i konsekwentnie dążyc do jego realizacji:classic_cool:🖐️ pol dnia wcozrajszego spedzilam na rowerku:classic_cool: lubie sie czasami zmeczyć;-) miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ale dzis jestes "rozdatny":classic_cool: no wlansie patrzylam pogode na caly tydzien i ma byc juz maks do 30stopni wiec dzisiejzy dzien jeszcze wykorzystam na opalanko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z pracy wrocilam....jakos dzien zlecial. Sprawy zalatwilam. Obiad na jutro zrobiony. Ide jeszcze jezyny wodka zalac......nalewke robie ,zobaczymy co mi wyjdzie;-)...a;e to za kilka msc sie okarze;-)) Wielbicielu--->milo Cie znow "widziec"👄 jak sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippis bez potrzeby juz
i'm making love not war peace 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżynówka dobra rzecz:classic_cool:🖐️ gdzies zgubilam kabelek o aparatu....iabel ogonem nakryl i nie ma.... chyba sie burzowy zien zapowiada.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi lierka d nie wchodzi.... dddddddddddddddddddddddddddd..... ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd..... :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.....cos pod chmurka dzis,ale cieplo. Do pracy sie zbieram....lenia mam;-)) Wieczorem siatkowka mnie czeka-trzeba troche sie rozruszac na starosc hehe. Lubis--->ja nigdy jezynowki nie robilam i nie pilam....zobaczymy co mi wyjdzie;-) Milego dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prasowałam... a teraz na spacer...no bo trzeba sie rozuszac na starosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) troche się pomieszam między Was ;) lubisiu prrroszę, choć jedno zdjęcie małej... :) wielbik, praca marzenie, jeśli start około południa :) byłam u fotografa i ponoć jestem podobna do bellucci :D więc reszta dnia upłynęła mi na zastanawianiu się, jak ślepe chłopisko może fotografować ludzi? :D a teraz idę biegać, miłego wieczoru wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×