Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moncia_

co myslicie o tej sukience hm?

Polecane posty

Gość och ble
Beznadziejna ta sukienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitabanana
nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umieszczaj tutaj takich
pytań, bo nikt nic miłego nie napisze;) spodziewaj sie, że te królowe mody i stylu skrytykują WSZYTKO;) sukienka ładna dla zgrabnej dziewczyny, fajna na lato, na plaże... 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i chyba bardziej pasują
do niej jakieś lapeczki, lub sportowe buciki niż wysokie obcasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeling
pasuje do obuwia sportowego raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina14.02
bardzo ładna sukienka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj chyba sie zrzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowanalato
ladnemu we wszytkim ladnie, jak jestes ladna i masz super figure to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej do butów na słupku czy platformie...takich,ktore są teraz we wszystkich sklepach,,, acha,zeby sukienka nabrała jakiegoś pazura , w talii noś czarny,szeroki dosc lakierowany pasek... W orsayu np. takie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszne;) mona_ jak napisał ktoś wyżej...nie przejmuj sie opiniami tych tutaj:) \"ikony\" mody...zabawne kolor ładny, żywy...do opalonej skóry-bosko! wszytkie te \"małe koszmarki\" miałyby potężnego zonka gdyby przeszła koło nich opalona, zgrabna dziewczyna w takiej sukience... zgorzkniałe, wybredne kobiety, którym sprawia radość krytykowanie... i nie uważam, że sukienka ma sie podobać każdemu, o nie! z resztą takiej rzeczy nnie ma na świecie- ale co innego napisać \"sukienka ne podoba mi sie, bo ...\", \"jest nieładana dlatego, że...\" a te posty a\'la \"porzygam sie\" i \"mały koszmarek\" są...PROSTACKIE:P pozdrawiam, zazdrośnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kolor wybitnie sie nie podoba ale to dlatego ze nie znosze zieleni wygladam jaki mala zielona zaba. lecz jesli ci wlasnie w tym kolorze do twarzy to zazdroszcze. moja mama czarne wlosy i zielone owczy swietnie wyglada wlasnie w tym kolorze:) co do sukienki ciekawa na wyjscie na spacer do adidaskow i duzej sportowej torebki zwlaszcza fajnie to bedzie wygladalojesli bedzie biala:) pomysl z szerokim paskiem jest swietny zwlaszcza ze teraz bardzo modny:) ja jednak wiedze ja w wersji typowoo spotowej:) na wyjscie na spacer z psem lub na piknik swietne:) dodala bym do tego bluze i okulary przeciw sloneczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngnmvbvk
Zajebista jest ta sukienka. Mowię, bo mam taką samą :) Moja jest czarna , kieszenie i pasek ma w różowo -fioletowo -zielone paski. na wieszaku nie za bardzo mi sie podobała, ale jak ją założyłam, to prześmigałam w niej pół wakacji. I do tego wyszczupla :) Fajnie że są jeszcze w h&m bo chyba sobie sprawie jeszcze jedną :) No i lepiej wygląda do japonek niż do butów na obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna kiecka
tylko szkoda ze h&m zmienił rozmiarówkę i to co w tamtym roku było S dzis nazywane jest XS i jest workiem na osobie noszącej normalnie xs...:(:( kult grubych bab;) sukienka bardzo fajna, ale przymierz najpierw w sklepie czy bedzie dobry na ciebie ten fason..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Fason dobry dla szczupłej wysokiej dziewczyny. Co do dodoatkow, to albo pasujące kolorem adidasy i bluza sportowa, albo klapaczki na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×