Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Cytryna z Peru------------> 1200 kcal to nie tak źle, a żeby następnym razem nie było żadnych rewelacji to po prostu jedz wszystkie grupy pokarmowe(wszystkie są potrzebne) tylko że trzeba jeść rozsądnie i zdrowo wszystkiego po troszku i będzie dobrze!!! A z tymi jajnikami to lepiej idź do lekarza bo ja wylądowałam parę lalt temu w szpitalu przez to że zaniedbałam takie sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... no i kupilam ta nowa maskare rimmla ktora atakuje z ekranu... jeszcze nie wyprobowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze
katujecie sie jakimis dietami cud a potem wypadaja wam wlosy nie macie energii/vitalnosci psuja zeby zaroty głowy zaburzena wzroku brak MIESIACZKI CO POWDUJE BEZPŁODNOSC! łamią sie paznokcie cera: okopne zmarszczki,sina-bez koloru, szara, brzydka-brak witamin zły humor depresja brak koncentracji JEDZCIE ZDROWO!!!!!!!! BEDZIECIE PIEKNE ZDROWE I MŁODE A WSZYTSKO DLATEGO ZE RAK WAM WITAMIN I MINERAŁÓW ZDYCHAJCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze-----------> właściwie to nie masz racji jak się stosuje odpowiednia dietę to cera i włosy si ę poprawiają a jak się dodatkowo ćwiczy to się ma mnóstwo energii. Tylko jakieś radykalne diety i głodówki powodują szkody w organizmie a jak sobie tu poczytasz co dziewczyny jedzą to zmienisz zdanie. Nikt tu się nie głodzi i nie stosuje żadnej niezdrowej diety wiec nie wypowiadaj się na ten temat i nie zniechęcaj nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Moss-------> ja tez tak mam ale to normalne bo wszystko co zjesz później jest w jelitach jak pójdziesz do kibelka to znowu brzuszek będzie płaski-tak to kurcze niefortunnie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,wreszcie po pracy.. słuchajcie, wypiłam dzisiaj chyba 3 kubki zielonej herbaty, tak mi dobrze wchodziła ale teraz czuję się okropnie,boli mnie brzuch i mam wzdęcia, myślicie ze za duzo wypiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przesyłam kilka informacji na temat kaloryczności płatków, może któraś skorzysta? Produkt Porcja Kcal Tł. (g) Płatki kukurydziane czubata łyżka 38 0,01 Płatki owsiane gotowane średnio 100 g 140 2,3 Płatki owsiane średnio 100 g 392 7,4 Płatki pszenne suche średnio 100 g 382 1,3 Płatki owsiane suche łyżka 39 0,7 Płatki ryżowe suche średnio 100 g 357 0,9 Płatki ryżowe gotowane na mleku porcja 100 g 156 0,4 Ryż preparowany porcja 100 g 380 2 Płatki z otrębów pszennych średnio 100 g 264 - Cini Minis średnio 100 g 410 9 Płatki jęczmienne suche średnio 100 g 358 3,6 Płatki żytnie suche średnio 100 g 346 3,2 Frutina porcja 30 g 99 0,48 Płatki Fitness opakowanie 100 g 354 2,7 Jaski Toffi sztuka 1 g 4 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze niby to tak dziala ale mi sie wydaje ze to tylko mi tak brzuch wyskakuje okropnie ledwo cos przlkne moze to wynika z braku miesni co? ale i tak mnie to nie skloni do cwiczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz----------> co do zielonej herbatki to owszem jest zdrowa ale mój dietetyk powiedział mi, że kobiety nie powinny pić więcej niż jedną dziennie bo zbyt dużo zielonej herbaty przez lata może powodować przyspieszenie menopauzy! Zresztą to chyba jak kto uważa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Moss------------> ja tam ćwiczę 2 razy dziennie i mam bardzo płaski brzuch mój problem to biodra i uda a do ćwiczeń naprawdę zachęcam bo poprawiają samopoczucie i dają mnóstwo energii na cały dzień! Może spróbuj choć trochę jak chcesz to prześlę ci kilka linków z fajnymi ćwiczeniami??????? Zresztą od ćwiczeń ciało jest znacznie jędrniejsze i lepiej wygląda nawet jak się ma te parę kilo nadwagi!! Co ty na to - spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie jestem nałogową pijaczką zielonej herbaty wiec nie musze sie o to martwiś, ale troszke sie zaniepokoiłam czemu tak mi sie dzisiaj zrobiło, całe szczeście już przechodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za slowa zachety ale mnie odrzuca na sama mysl pisalam juz ze duzo chodze i pewnie dlatego nogi mam bardzo fajne (pisalam juz ze 48 cm w udzie) za to brzuch 80 w pepku a biodra 88 zareczam ci ze bardzo chcialabym miec fajny brzuszek i jak raz go osiagnelam to wlasnie bylo wtedy jak wazylam 50 kilo, wtedy byl plaski to bardzo dziwne bo moim tupen figury jest typowa gruszka mysle ze po prostu przez to ze sie odchudzilam 10 kilo to teraz mi sie odklada na brzuchu, bo go nie trenuje a nie na biodrach czy udach bo duzo chodze a moze taka zmiana typu z gruszki na jablko jest mozliwa? jak tak sie czytam to chyba nie powinnam sie odchudzac tylko wlasnie cwiczyc... z tym ze ja wole sie nawet glodzic niz cwiczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
od jutra jade na ostroz dieta. macie cos na zaparci aze tak powiem zeby czesciej chodzic do wc?hmn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Moss----------> moim zdaniem to ty wagę do swojego wzrostu masz super i te nogi pozazdrościć ale na brzuszek to najlepsze są jednak ćwiczonka mówię ci jak już się przełamiesz i pokonasz pierwsze zakwasy to je polubisz. A jak się będziesz głodzić to wszędzie schudniesz i z biustu i z pupy i z nóg no chyba że tak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate witaj w klubie :) Co prawda nóg nie mam zbyt chudych, ale zawsze były szczuplejsze od brzucha, strasznie mnie denerwuje mój wystający brzuch, robie regularnie brzuszki, niestety ciężko jest mi się pozbyc sadełka :( Myślicie że 2 kromczki Wasa z szynkę i troche sera pleśniowego light to dobry pomysł na jutrzejsze śniadanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe ja najbardziej lubię te nieszczęsne Cini Minis ;) ale płatki jem baaardzo rzadko. A co dzisiaj zjadłam? śniadanie: kromka pełnoziarnistego z margaryną, pastą z białego sera, rzodkiewki, szczypiorku i śmietany albo jogurtu naturalnego (nie wiem bo mama robiła ;) ), klementynka, szklanka mineralki z sokiem z cytryny zagrycha: jeden mały wafelek (chyba jeden :P ) obiad: ryba zapiekana z porami pod sosem śmietanowym (spora porcja) + sałatka z pomidorów z olejem (mama nie kupuje oliwy :( ) + szklanka coli (wiem, wiem.... ;) ) + kubek zielonej herbaty - i to wszystko co dzisiaj zjadłam (jak narazie), to dużo czy mało? kate moss -----> zaczynaj od 50 lub 100 jak nie masz kondycji, potem zwiększaj o 25-50, ja robiłam tak 200-500 dziennie jak mi się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate najlepsza na wyrzeźbienie naprawdę fajnych mięśni jest 6Weidera ale jest trochę trudna jak sie nigdy nie ćwiczyło i cykl trwa ponad 40 dni i trzeba ćwiczyć codziennie ale jak skończę to zamieszczę moje zdjęcie przed cyklem i po zakończeniu żeby porównać efekty. Jak ci się znudzą te pierwsze ćwiczenia i przejdą ci zakwasy to prześlę ci inne trudniejsze jak oczywiście będziesz chciała. Nie zniechęcaj sie zakwasy miną po 3 dniach jak będziesz ćwiczyła codziennie. Wytrwałości trzymam kciuki na pewno się przekonasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ćwiczonka można robić na wewnętrzną stronę ud tuż przy pachwinach?? może macie jakieś sprawdzone??bardzo bym była wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zaraz ------> pływanie, nożyce poziome, seks ;), także szorowanie szczotką do mycia ciała i pleców - dziewczyny, serio! kiedyś tylko szorowałam uda, nie robiłam żadnych ćwiczeń i schudły! (oczywiście tylko po bokach :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra zaczynam jutro, slyszalam ze najlepiej robic tuz po obudzeniu, przed jedzeniem, prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko------->jestem dziewczyną i szczerze wole chłopców:-)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×