Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Gość duza babka
i co zrobiłas ze juz tyle schudlas?? ja cale zycie wazylam 61 :( dlatefgo tak zle sie teraz czuje ze swoim wyglądem..najgorsze jest ze w listopadzie to ja wazylam 63 - ale potem dzidzi juz nie miało kolki od mojego złego jedzienia i zaczęło sie nadrabianie...czekolada, słodycze itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczełam jeśc o stałych porach, prawie codziennie ćwiczyłam:) ostatni posiłek o 18. Nie napychałam się jak wieprzek:D Zrezygnowałam ze słodyczy, gazowanych napoi, fastfoodów, zaczełam pic dużo wody i czerwonej herbatki:) Ot cały sekret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja mam prawie 24 latka ( w maju :) ) Niska jestem bardzo - 157 cm Ważę coś ok. 53 kg Chcę ważyć 50 albo i 49 :D Moim problemem jest oponka zapuszczona przez zimę i sporo w biodrach. Dzisiaj na śniadanko zjadałam dwa serki Danio truskawkowe: 314 kcal Staram się od kilku dni nie jesć chleba, unikać makaronów i ziemniaków. Piję wodę mineralną. Ale cały czas brakuje motywacji do ćwiczeń.... Przyjmujecie mnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek83---> Sama tez kiedys nie lubiałam ćwiczeń, ale jak zobaczyłam efekty, zakochałam się :P I choć czasem mi sie straaaasznie niechce, to wyobrażam sobie siebie z zgrabnym i apetycznym ciałkiem w bikini i od razu mi sie zachciewa ćwiczeń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza babka
a jakie cwiczenia stosujesz? jezeli chodzi o jedzienie - nie jem i ni ejadlam nigdy fasfoodow, nie pijam gazowanych napoi, moim problemem byly i beda zawsze słodycze!!! cud ze teraz wytrzymalam 3 tygodnie! ale totylko dlatego ze pomyslslam ze bedzie potem upalnie a ja bede wygladac jak wieprzek,...tylko ze teraz motywacja spada z tego powodu ze zero efektów.... chcialabym chodzic na basen, na aerobik chodizlam pare razy - ale nie mam czasu -bo nie mam z kim dziecka zostawic. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak chcecie trochę poćwiczyć i zgubić sadełko to naprawdę polecam 6 Weidera i inne ćwiczenia ze strony wdziek.info/fitness.html ( bardzo fajna strona) lub ćwiczenia ze strony /www.youtube.com mnóstwo fajnych video ćwiczeń-wpisujecie w wyszukiwarkę jakie ćwiczenia ie różnych profesjonalnych filmików. Strona jest po angielsku ale jak sie dobrze nie zna języka to po prostu powtarza się ćwiczenia za instruktorem( moje ulubione to 8 min abs) ćwiczenia na mięśnie brzucha. Wszystkim polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się dołączyć ? :) Wszystkie dane w stopce, ponownie zaczęłam od wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek---> Ty masz nasza wymarzoną wage:), a my wzrost jaki sie Tobie podoba hihi:) więc nie ma nigdy tak zeby było idealnie;) :D Ja własnie popijam wode i czekam na 15:) i do domku fru na rowerku, obiadek i odpoczynek i ćwiczonka:D. Duża baba---> Ja ćwicze 8 min abs, buns, legs, arms. te ćwiczonka można znaleśc na you tube lub smogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robie te ćwiczenia i są bardzo fajne i wcale nie takie męczące;) Dzisiaj godzinę ćwiczyłam przed śniadaniem więc jestem z siebie dumna:) Właśnie lecę robić obiadek dzisiaj schabik w warzywach pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku:) Zjadłam połowę porcji, była zupa grochówka i ziemniaczki+ogórek+ mały hamburger:) Zjadłam na moje oko ok. 400 kcal:) Teraz popijam wode:) Póxniej walnę jeszcze czerwon ą herbatke i wziełam teraz http://muscle.pl/sklep/catalog/product_info/p417_trec_thermo_fat_burner_90tabl_ bo mam zamiar po 16 wziąść sie za ćwiczenia:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam mniej więcej mam ten sam problem co Wy mam 23 lata 174 cm i 64 kg tez chce 5 kg mniej. Ale nie mogę sie kompletnie zmotywować :( Poza tym uwielbiam słodycze i nie mam pomysłu na dobre ale nisko kaloryczne jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mną: jajecznica z dwóch jajek + 2 kromki Wasy (?) 2 jabłka (100) jogurt nat. z ziarnami (160) Milky Way Minute (200) przede mną: obiad - ziemniaki, buraki i 2 zrazy, a wieczorem będzie kefir. Ogólnie staram się nie liczyć kalorii tylko po prostu \"się trzymac\" bo niestety pod wpływem stresu potrafie zjesc pół chleba więc same rozumiecie...a mój organizm reaguje na pieczywo jak gąbka. Bylo pytanie o ten majowy weekend - ja chyba nie bede robic niczego szczególnego (no chyba ze znajomi wymyślą jakiś sponton), więc będe czytac nieprzeczytane ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey 🖐️ ja dziś zjadłam z rana jednego małego tosta i wypilam kawe. zaraz idę kupić sobie jakiś gorący kubek i może jakiś owoc. cały dzień byłam na zakupach :D kupiłam sobie buciki i tunikę :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasadenka - ja mam podobne wymiary do ciebie, prawie identyczne : 1.75cm i 62-63 . na początku chciałabym 58 :) myślę, że to jest idealna waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
akwamaryna tez mierze i waze tyle co Ty:) i od piatku sie za siebie wzielam bo do 28.04 musze byc z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zdrowie.onet.pl/dkalorie.html przesyłam linka do przelicznika kalorii bo czasami wydaje sie nam że mało zjedliśmy a tak naprawdę kalorii spożyłyśmy bardzo dużo ja kupiłam sobie malutką wagę elektroniczną i ważę sobie to co jem i dokładnie wiem ile kalorii zjadłam w ciągu dnia. Trochę to na początku męczące ale można się przyzwyczaić szczególnie jak chce się wyrobić dobre nawyki żywieniowe na dłuższy czas i nie cierpieć z powodu efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu tłoczno:P Ja właśnie skończyłam 40 min ćwiczenia, poprostu padam na pysk:D Ale fajne dać sobie tak porządnie w dupe:D hihi Popijam mineralkę i dziś chyba na tym zakończę:) Dziś \"Magda M\" ogląda ktoś?? Ja oglądam tylko ze względu na zabójczo przystojnego Szymona Bobrowskiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akwamaryna - ja kiedys wazylam 57 ale nie wygladalam idealnie wiec poki co dążę do 56... XGirl - a który to ten Bobrowski? Chociaz mnie faceci za bardzo nie podniecają (i nie chodzi tu o orientację co o przykre doświadczenia). Ja ogladam Magdę M głownie ze wzg na piękne ujęcia Warszawy no i muze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowski to ten co z tą rudą kręci:D Lubię takich bad boyów:D i to jego ciałko mrau :classic_cool: :D A co do muzyki zgadzam się, fajne nutki, nawet wczoraj conieco sobie ściągałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny hejka! :D Malinkaa7 witaj, masz podobne wymiery co ja ;) Oprócz tego kawałka chleba to w szkole jak zwykle jeszcze jedną kanapkę zjadłam (chyba coś koło 250kcal)... A zamiast obiadu skusiłam się na amerykanke i jogurt. I nic więcej już nie zjem. :(:( Dlaczego ja nie potrafie normalnie jeść 😭 Od jutra musze coś zrobić (ostrzejsza dieta: śniadanie, drugie śniadanie a potem ew. TYLKO jakieś warzywo)... Nie mam cierpliwości............ miałam cichą nadzieje że będę ważyć coś ok 63-64kg a tutaj czarno na białym 66kg. :( Chce zejść do 63 przed końcem kwietnia. I musi mi się udać! Trzymajcie kciuki. Na początku czerwca wyjerzdżam na weekend z chłopakiem i musze wazyć mniej niż 59kg bo mu się nie pokaże mu się w bikini 😭, wiem, że to śmieszne. Ale chce na nim zrobić wrażenie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryna z Peru - ja waże 64 przy wzroście 180 i wyglądam szczupło .... nie uważasz że 53 przy wzroście 175 to nie jest za mało??? może bierz pod uwagę bardziej centymetry niż kilogramy bo kilogramy nie są taki miarodajne jak centymetry.... 2 kg zrzucone może się równać 4 cm w talii mniej .... moim celem jest pozbywanie się cm a nie kg... a jeśli osiągnę 65 w talii przy 60 kg nie zamierzam się więcej odchudzać .. bo po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;) ja juz wrocilam do domku i zajadam kanapeczk i suroweczki...w pracy bylo jablko, kanapka i tik taki(zjadlam z 10 wiec 20 kcal...ufff, jakos przezyje) oooo widze ze coraz wiecej osobek o takich wymiarach jak ja, super, bedziemy miec porownanie.A jakie maci wymiary przy tym wzroscie i wadze 65, 66 kg??i jak wygladacie??raczej na takie dobrze zbudowane czy szczuplejsze;);p ??? ja juz dzis chyba nie pocwicze:* bo musze sie pouczyc, ale byl soacerek i rano 8 abs:) w kcal w 1000 sie zmiescilam wiec nie jest zle.Malo narazie chudne ale mam nadz ze wkoncu waga ruszy w dol.I jestem z siebie tez dumna;) bo mialam teraz @ i wytrzymalam na dietce przez caly czas jego trwania:D a zazwyczaj obzeram sie jak głupia.... Na jutro mam przygotowany batonik musli(mniam) 130 kcal i zdrowy, a ja czasem musze cos slodkiego, dlatego tez te tik taki i gumy owocowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trzymam sie i nawet nie mam ochoty na slodycze hurra! wam tez dobrze idzie z tego co czytam ja mam problem bo mieszkam w kraju w ktorym wszyscy jedza okolo dwudziestej, dwudziestej pierwszej a chcialabym urzymac moja diete w tajemnicy co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, już po pracy :-) Tak jak obiecałam teraz bedzie spowiedź, a więc dzisiaj zjadłam na śniadanie jogurt musli i banan nastepnie na przegryzke banan i na kolejną serek homogenizowany a na kolację którą zjadłam dzisiaj przed 19:-/ (ze względu na prace) papke z serka wiejskiego z kukurydzą i tuńczykiem Jeżeli chodzi o płyny to wypiłam jakieś 1.5 l wody i jak chyba nie jest najgorzej , co...jeszcze tylko dodać ruch i byłoby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryna z Peru ja też kiedyś nie mogłam normalnie zjeść tylko głodowałam pół dnia a potem jadłam jak szalona ale teraz zawzięłam się i jem zdrowo, żadne tam diety cud już w nie nie wierze są dobre żeby szybko schudnąć a po kilku dniach wraca się do normalnej wagi i jeszcze się tyje. Ja jem śniadanko z dużą ilościom błonnika np musli pełnoziarniste z mlekiem sojowym light i dużą szklankę soku z błonnikiem, albo jogurt 0% _ banan lub gruszka i sok, lub serek granulowany odtłuszczony. Na obiad zawsze jakieś mięsko albo rybka na parze lub z grila + warzywa na parze(brokuły, kalafior, fasolka, marchewka) + dietetyczna cola Na kolacje omlet z warzywami, lub jajko na twardo, kawałek szynki i ogórek, lub sałatka z fasoli albo grochu + herbatka z cytrynką i słodzikiem. Na przekąskę jabłko, ryż na mleku dietetyczny, jakiś batonik musli lub owoc. Na podwieczorek szklanka soku z blonnikiem. Wydaje sie dużo ale nie przekracza 1000 kal i jest sie sytym i pełnym energii a poza tym reguluje przemianę materii wiec organizm regularnie się oczyszcza. Mam jadłospis ułożony przez dietetyka więc jak chcesz to podeślę ci kilka pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku twoja dieta jest doskonala sama tak sie podobnie odzywialam i daje to doskonale efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Nie stanowczo najlepiej czuje się w wadze 54kg. :):) Może masz racje aniolku... :) I napewno przyda się mi pare ogólnych wskazówek dot. odrzywiania. Czego powinnam unikać. :( Żeby nie przytyć jak schudne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×