Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

jabuszka ok. ale moze zrob sobie jakas salatke do pojemniczka (jakies warzywka + kielki + delikatny sosik mniam) sycace i niskokaloryczne a i zjesc sie to da w normalny sposob :) Aniolek --> dzieki za ciag dlalszy przepisow, prawie wszystkie propozycje mi odpowiadaja :) swoja droga fajowe przepisy i nie skomplikowane za bardzo - lux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia_misia------------> ja bym wzięła jakąś sałatkę albo kanapkę z razowego chlebka(przepisy na kanapki, które maja 200kcal to prawie tyle co serek danio podałam wcześniej i na fajne sałatki też) jak zjesz tylko te 4 jabłka i banana(100kcal) to i tak będziesz głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
hej dziewczyny, jak tam wasze postepy w diecie? ile juz schudlyscie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w cztery dni to chyba nie za duzo ;) a tak serio ja bede sie wazyc co tydzien powiedzmy w piatek rano ten piatek sobie odpuscilam bo po 4 dniach to raczej cudow na wadze nie bedzie ps. a tak wogole to za 2 godz. weekend :/ kurcze a weekendy zawsze jakis ginnesik, ciasteczko albo muffinka do kawy - juz sie boje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
withlove------->no bedzie trzeba byc konsekwentnym w dietce, ja bede, zadnego piwka:) no ja w 4 dni schudlam 3 kg, a dzis mianl tydzien i mniej jest o 4 :) powolutku idzie ale jeszcze mam tydzien na zgubienie z minimum 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
a no sama sie zdziwilam jak weszlam na wage ...wazylam 64 a teraz mam 60 przy wzroscie 177 cm, ale do 28 musze miec z 58:) a robilam tak: jak wstalam to szklanka wody, potem zielona herbatkai kawalek razowego chlebka z salata,serek lub chyda wedlinka,pomidorkiem i ogorkiem + jogurt, ok 15 obiad w zmniejszonych ilosciach, duzo wody mineralnej i zielonej herbaty oraz pod wieczor jakis owoc + cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko ! no to poszlas jak burza - ja tez tak chce 😭 jej ale masz fajowo :) :) :) a co cwiczysz, bo nie pamietam czy pisalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
pisalam juz wczesniej:) ale jeszcze raz Ci napisze:) od wczoraj zaczelam cwiczyc na twisterze- dobre na talie, paza tym brzuszki normalne i skosne i cwiczenia na nogi:) a Ty jaka dietke stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem ze nie stosuje zadnej konkretnej :/ jem podobnie do tego jak ty jadlas tylko zamiennie pije herbatke detox, no i jem obiado - kolacje :( bo moj misio przychodzi z pracy o 18 i wlasnie wtedy jemy obiad :( fakt, ze nie jem ziemniakow tylko samo miesko i surowke, albo odrobine czego innego ale to w sumie jest moj najbardziej kaloryczny posilek w ciagu dnia - zupelnie odwrotnie niz powinno byc, ale nie mam mozliwosci jedzenia obiadu wczesniej, ciekawe czy mam szanse schudnac jedzac w ten sposob :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
a nie mozesz zjesc czegos lzejszego wczesniej a mu zrobic tylko obiad i potowarzyszyc ewentualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
do eseczk-eseczka--- napisalam na gg ale chyba Cie nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate moss no juz weekend.... czyli nauka do koncowych egzaminow co zawsze rownalo sie z pojadaniem.... dzisiaj oprocz sniadania zjadlam wielka salate z lososiem wedzonym i kawalkiem bagietki i mysle co by tu na kolacje ale u mnie taki upal ze jesc sie nie chce pierwszy dzien @- jestem cala jak balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3kg w 4 dni to dużo ale przy tym co jesz to nic dziwnego jak tylko zjesz trochę więcej efekt jojo murowany (już to przerabiałam jak chciałam schudnąć przed weselem koleżanki to 7kg w 2 tygodnie zrzuciłam a potem bardzo szybciutko wskoczyły znowu) Ja na mojej obecnej diecie chudnę kilogram na tydzień ale jem znacznie więcej i nie jestem wcale głodna a tak jak teraz to mogę już jeść cały czas bo ta dietka jest super i ćwiczę dużo. Zresztą ty przy tym wzroście to musisz być bardzo szczupła z tą wagą to też inaczej się chudnie- tak czy inaczej gratulacje najważniejsze że się cieszysz :):):) To też jest różnica czy che się schudnąć szybko bo jest jakiś cel czy chce się pozbyć nadmiaru kilogramów, wyrobić zdrowe nawyki w jedzeniu i być szczupłym i zdrowym cały czas(bez efektu jojo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa
hejcia :) jak mija dzionek?:D A jak dietki? Ja w jeden dzien schudłam 1kg...ciekawe jak mi dalej pojdzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
efektu jojo nie bedzie, bo na codzien niewiele wiecej jem:) na sniadanie zwykle jadlam jogurt, potem normalny obiad i na kolacje platki z mlekiem:) czyli niewiele wiecje, Teraz tylko zrezygnowalam z kolacji na rzecz cwiczen i owocow a za to na sniadanie jem wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam lubię dobre jedzonko a życie jest za krótkie żeby sobie wszystkiego odmawiać. Jak się rozsądnie je to można być szczupłym nie odmawiając sobie prawie niczego. Nie wyobrażam sobie jedzenia cały czas tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek my to chyba troche podobnie myslimy :) pewnie, ze kazdy by chcial szybciutko schudnac ale ja tez boje sie wszelkiego JOJO wiem, ze nie da sie cale zycia na salacie, zwlaszcza jak sie lubi jesc ;) u mnie waga srednio 0,5kg. na tydzien a i z tego sie ciesze, bo wiem za sa takie tygodnie, ze nie robie odstepstw od diety a waga i tak stoi :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
tylko mam cel taki i musze koniecznie...chcialam tylko do 60 ale jak tak poszlo to na 58 tez sie uciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
with Love 0.5 na tydzień to bardzo dobrze jak już się wszystko w układzie pokarmowym ureguluje tzn codziennie kibelek:) i będziesz ćwiczyć to będzie więcej. Moim zdaniem bardzo rozsądnie robisz tak trzymać a będzie coraz lepiej zawsze jak zgrzeszysz bardzo możesz poćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
widze ze kolezanki nie akceptuja szybkiego chudniecia bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie tak oczywiście że akceptujemy tylko np ja nie mam zamiaru całe życie jeść jogurtów na śniadanie i płatków na kolacje albo wcale nie jeść kolacji. Moim zdaniem każdy ma własny rozum i powinien robić jak uważa. Ja jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia i odżywiania bo już zdążyłam przerobić wiele diet i nigdy na dobre mi to nie wyszło. Odkąd zdrowo jem to mam super ładną cerę i włosy, mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia do życia. Jak idę na imprezę to jem troszkę więcej nie piję wcale bo nie lubię - tylko czerwone wino, a jak ide na romantyczną kolację z ukochanym to nie modlę się nad sałatką. Podstawa to zdrowie i dobre samopoczucie bo nie każdy musi wyglądać jak modelka. Założę się że każda z nas ma wiele więcej do zaoferowania niż szczupła figura a jak zrzucimy te parę kilo, które każda z nas sobie zaplanowała to po prostu będziemy się lepiej czuły no i lepiej wyglądały:) Powtarzam jeszcze raz że każdy wie co jest dla niego dobre i powinien robić tak jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 100% zgadzam Sie z Tobą Aniołku, trzeba zachować zrdowy rozsądek :) aha jutro do szkoly zamiast banana wezmę chyba jakąś wypasiona kanapke z razowego chlebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 100% zgadzam Sie z Tobą Aniołku, trzeba zachować zrdowy rozsądek :) aha jutro do szkoly zamiast banana wezmę chyba jakąś wypasiona kanapke z razowego chlebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×