Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Witam.... dziewczyny pisac mi tu,,, wiem ze ładna pogoda jest i lepiej na slonku siedziec.... za diete nie mam czasu sie wziasc.. za duzo rzeczy na glowie mam... daje sobie mały cel... 5 z przodu, moze to nawet byc 59.9 kg :-) Za godzinke ide do pracy...Dzisiejszy dzien przezyłam. Miałam odbior sanepidu - ale kobiety bardzo fajne były... znaja ojca i matke to spoko... do niczego sie nie doczepili :-) Zaczynam od dzisiaj regularnie na skakance skakac.... 3x po 100 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja pamietam o was ale nie mam tu komputera wracam za miesiac ibede zwami nadalsie odchuxdzac...ja jem niestety soporo ostatnio ale tez duzo pracuje po 13 godz dziennie tesknie i caluje wytrwajcie..pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas niestety pogoda pod psem:( Ja sie jakoś trzymam bo zmieściłam sie w ta wymarzona sukienkę na wesele i teraz nie chce tego zmarnować:) Za miesiąc jadę na 3 tygodnie do Polski i nie wiem jak wytrzymam bez mojego zdrowego jedzonka ale na szczęście potem jadę służbowo na 3 tygodnie do Grecji a tam na pewno schudnę ( w tamtym roku schudłam 5 kilo przez 4 tygodnie) Mam nadzieję że wszystkim będzie dobrze szło i w wakacje figurki będą wymarzone:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, ale aż wstyd mi wchodzić na forum bo waże 58 kg :( muszę się wziąść za siebie, odpusciłam sobie sport i zaczęłam jeść dużo słodyczy eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodka
hejka jestem Anka,mam 177cm wzrostu i waze niestety pare kilokramow za duzo,tzn.68:/ jak zobacze na wadze 53 to bede happy.na razie zamierzam tylko zrezygnowac z kolacji i z jedzenia slodyczy:))czy wystarczy??mam andzieje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodka
ech,nie ma to jak literowka.nie chce wazyc 53,bron Boze.marze o wadze 63 i bedzie super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie dziewczyny że się do was przyłącze! U mnie waga skacze jak chce.. raz jest 55 raz 54 a raz nawet 56 zalezy od dnia.. dlatego przydałoby sie na stale te 5 kg schudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey... dawno mnie tu nie bylo... Kuraiku ta sprawa juz nie aktualna, starzy jakos sie dogadali na razie,,, moze nasz topik w koncu odzyje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodka
no i dupa za przeproszeniem,zamiast chudnac tyje,a bylo juz 67kg,a tu znowu 69:/ a wszystko prze pare wafelkow po 22.mam 21 lat.177cm wzrostu a waga patrz wyzej.porazka.przestalam pic mineralna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
Mam 12 lat i ważę aż 55 kg. Chce zrzucić aż 5 kg. może ktoś znalazłby dla mnie jakąś dietę. Czy jakieś ćwiczenia. Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela82
cześć Klaudiolena podaję ci stronkę z ćwiczeniami aby schudnąć, w twoim wieku (12 l) odchudzanie jest zbyt niebezpieczne - później jest efekt jojo lub nadczynność tarczycy http://www.modeling.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
Cześć. Chcę zrzucić kilka kg. a mam tylko 12 lat i ważę aż 55 kg.Mam wzrostu 162. A chcę mieć płaski brzuch i zgrabne nogi. Piszcie mi na e-mail jeśli znacie jakieś porady, aby szybko schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
hej. Mam prośbę .Znacie może jakąś stronę z dietami albo jakimiś skutecznymi ćwiczeniami. Chcę szybko i łatwo schudnąc. Mam dopiero 12 lat a ważę aż 55 kg. Wzrostu mam 162 cm. Niedawno byłam chudsza, ale teraz w ciągu półtora tygodnia przytyłam. Byłabym wdzięczna gdybyście mi pomogły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
ja jestem. Tak bardzo chciałabym zrzucić kilka kg.Chyba zacznę pompki robić i brzuszki oraz jakieś ćwiczenia na mięśnie brzucha. Zwłasza kiedy ja mam 12 lat i waże 55 kg i mam 162 wzrostu. Po mnei tego nei widać, ale się tym niepokoje, a boję się że za 2 lata bedę wazyc ok. 70 kg. Koniec z takimi ilościami słodyczy. Mam ładną twarz, a po mnei tego nei widać ile waże, zwłaszcza keidy wciągnę brzuch, napnę mięśnii założę jakąś przewiewną bluzeczkę, i jakieś jeansy markowe. Taak bardzo mi zależy n tym zrzuceniu zbednych kg. Przeciez jak każda z was chce meic płaski brzuch i zgrabne nogi. A może znacie jakąś stronę z dobrymi ćwiczeniami i jakąś o odchudzaniu? Pozdrawiam ... :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
Ciekawe ile wytrzymam bez Słodyczy... bedzie ciezko.... Teraz kolacja, Same warzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
Ej dziewczyny gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
Hej mam pytanie. Te wszystkie stronki o odchudzaniu mowia ze trzeba jesc wazywa a nei słodycze. Czy duże ilości pomidorów nie zaszkodza? Bo akurat sie składa ze mam mała plantacje pomidorów. Śniadanie: pomidory Obiad: pomidory Kolacja: pomidory Nie zaszkodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
moim marzeniem jest ważyc 45 kg. na poczatku roku wazyłam 42 kg to się wstydziłam wagi. a teraz?? teraz wazę 55 i co?? 10 kg przytyłam.. O kurde.... Teraz musze ćwiczyc. JAk do szkoly pojde na w-f to troche zrzuce..(mam nadzieje> Było: 57 Jest: 55 Będzie: 50 Marzenia: 44-45 :( jak mi żal patrzeć na pój brzuch, ale jak napnę mięsnie to nawet wygląda..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
A dzis sobie pojezdzilam na rowerku z pół godziny czy z godzine + jeszcze dzwigalam wiadra z ziarkami gdyz u mnie na gospoarcesa zniwa... Moze troche zrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie podziewacie
to ja Kropelka Rosy, jak wam idzie??zagladacie tu jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodka
czesc ja to juz zaczynam trzeci raz w te wakacje sie odchudzac:)ale do trzech razy sztuka:))mam 177c, i waze 68 kg,czyli porazka.mam do zrzucenia jakies 5 kg,ale nie wiecej,bo jak kiedys wazylam 61(maturalna klasa)to nie wygladalam najlepiej.odchudzam sie od wczoraj,tylko mam problem,bo mi sie waga zepsula,hehehe,ale najlepeij to po spodniach widze czy schudlam czy nie.jaki jest moj cel?chce 30 wrzesnia wazyc 63 kg.mysle,ze dam rade.nie jem po 19,pije mineralna,nie jem chipsow.chcialabym wazyc 1 wrzesnia 65 jesli sie uda to bedzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc muszeb sie pozbyc 5kg, jak ktos powie jak to zrobic bez głodzenia sie to zgóry dzziekuje..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec:) wcz pisalam ale chya mi sie skasowalo, bo widze ze nie ma mojego wpisu(u mnie tez tak sobie...raz jem wiecej(tzn obzeram sie:) ) a raz mniej, jak wrocilam zzagranicy wazylam ok 62 kg i czulam sie bardzo dobrze, teraz jest ok 64 ale jadlambardzo duzo jak wrocilam. Teraz tez widze co moze dac ruch, mimo ze mi sie nie chce, poznalam cuda jakie moz zdzilac;) a wiec jak bylam tam zagranica pracowalam po 9, 10 godz caly czas w ruchu....ale jadlam normalnie tzn powiedzmy;);p opychalam sie wszystkim i duzo, jadlam megaa sniadanoe, pelno ciast i tortow ktore tam piekli, po tabliczce czekolady dziebnnie, cukierki, makarony z ssami, i wogole kaloryczne jedzonko i duzo.Ale do tego pilam ok 3, 4 litrow bo tam byly upaly i schudlam:)cialo mialam super ujedrnione, super cere.Traz juz jak jestem w domku to nie chce mi sie ruszac:(i to moj blad...... a jem mniej niz tm, a juz przyylam i mam malutka(narazie!! faldke na brzuchu........... a gdzie resztya dziewczynek???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiolena
A ja chce sie pozbyc narazie tylko z ud i nóg, a potem sie zobacczy... Mam 12 lat i 162,163 i waze tak 55 kg... no i mam prośbę... Może znacie jakieś ćwiczenia na szybkie i proste zrzucenei tego (tłuszczu)!!?? Z góry dziex!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×