Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Kuraiko , z brzuchem mam najwieksze problemy, po ciazy. Tez mam słabosc do słodyczy, ale staxam sie ich nie jesc.ogolnie staram sie stosowac do tych zasad co wymieniłas, ale to nie takie proste.:) mam 170cm wzrostu , 66kg i słaba wole:) . jakos to musze zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
dajcie jakas stronke z łatwym zrzuceniem tłuszczyku z nóg i ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Otulona Snem🌻 najpierw gratuluje zamaz pojscia;) :) Kiedy bylo wesele??? ja tez mam troszke zaleglosci bo 2 miec bylam zagranica, ale juz w Pl:) Ciekawa jestem co u rezsty dziewczyn???..... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiolena
Siemka Ja tam myślę, że jak pójdę do szkoły to trochę ubędzie wagi:D No bo wkońcu w-f i SKS'y A ja przecież najwięcej ćwicze bo jestem najlepsza, no to chyba coś z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja zagladam, ale gdzie rszta dziewczynek???u mnie roznie, maam dni ze obzeram sie jak glupia, a i takie z malo co jem.Ogolnie w nawyku ostalo mi niejedzenie wogole chleba, ziemniakow, co pewnie mnie ratuje gdy najem sie slodyczy.A na sniadnko zjadlam codziennie activie:) napiszcie coi u was!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) otulona🌻 Kuraiko🌻 u mnie tez roznie, raz jem bardzo duzo, a sa takie dni jak np.dzis ze malo co zjem, waga w maire w miejscu choc nieraz czuje sie megaa gruba!! Kuraiko co z Twoim licencjatem??:( a czemu malzenstwo az przez 3 lata nierealne??;) masz kogos od dluzszego czasu nie??ja tez bym chcioala juz rodzinke itp, ale lipa...:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:P kurcze jestem przed okresem i z moim apetytem tragedia jest. Waga tez wskazuje na 60. kurna elek:P nie piszcie o mezach bo ja jsetm singlem i zle mi s ty chlip chlip. Kurde jeszcze PMS:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka_wariatka
hej. cos o mnie: wiek:16 lat waga:49 kg wzrost:158 cm marzenie: 43kg Ja Praktycznie nie narzekam na swoja figure, lecz mam waleczek pod pepkiem. nie wiem jak go zrzucic. Robilam juz brzuszki i troszeczke pomoglo. prosze. pomocy!. odpowiedzi mozecie wysylac mi na maila. moj_lol@onet.eu z gory Wam dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski... jak mnie tu dawno nie było... u mnie średnio :/// jem dużo słodyczy. a na wieczór przychodzą koleżanki i się szykuje pizza ehh :( 3majcie sie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie ;] Ja chcialabym zrzucic jakies 3 kg, prze d wakacjami tyle wazylam, ale niestety jest to czas przeszly :/ Zamierzam poprostu mniej jesc, a moim ostatnim posilkiem bedzie obiad(wybrane skladniki)...powinno zadzialac, tylko boje sie troche o efekt jojo... wzrost:176cm waga:60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam batoniki corny, lub cos w tym rodzaju, jezeli nie mozesz wytrzymac bez slodyczy to np. bardzo dobre sa o smaku czekoladowym...kromkami radze sie nie objadac, bo wiadomo, ze chleb ma wlasciwosci tuczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko na pewno nie utylas od jednego corny dziennie ;) Widocznie musialas cos innego jeszcze jesc co spowodowalo przyrost wagi...ja nie stosujac w sumie zadnej diety, poprostu jedzac mniej w ciagu dnia,a po godz 17 juz nic nie jesc chudne srednio 2 kg/5 dni. Takze nie trzeba moim zdaniem znowu niewiadomo jak drastycznych diet stosowac, zeby schudnac. Wystarczy tylko pomyslec co sie je i kiedy sie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY, U MNIE ROZNIE, ALE RACZEJ KIEPSKO:( JEM BARDZOO DUZOOO,martwi mnie to juz;/ehh te slodycze, przytylam juz, chyba ta waga 64,65 jest dla mnie optymalna, co schudne to potem przybieram do tej wagi i na niej moge bradzooo duzoo jesc.napiszcie cio u was! Ratana..a Ty ile wazysz teraz??buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kolezanka
Wiecie co dziewczyny. My wszystkie robimy to dlatego, ze chcemy podobac sie mezczyznom! Po co nam oni?! (oczywiscie,sa wyjatki ale jak nas pokocha, to taka jaka jestesmy! a nie! ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodygirl
Hej... to znowu ja (KLAUDIOLENA) Odrazu w roku szkolnym trochę się schudnęło.... Ale teraz znowu jest :(( Chcę zrzucić z nóg a szczególnie z ud! Znacie jakieś ćwiczenia dobre na zrzucenie z tłuszczu z ud? z góry dzieks i czekam na szybkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziutka21p
ja też bym chciała schudnąc 5 kilo:) niby nie mam nadwagi ale nie wygladam tak jakbym chciał!! probowałam wielu diet ale chyba nie mam silnej woli. nie jem duzo słodyczy ale wczoraj miała imieninki nio i troszke zjadłam hehe biore chrom plus dopiero od 2 dni narazie efektów nie ma. cwicze w domku codziennie:) ale to chyba i tak za mało!!! moze macie jakies fajne diety???? pozdrawiam:)):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralina_xD
Kuraiko a ile Ty masz lat? I od kiedy sie odchudzasz? U mnie waga ciagle stoi.. ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralina_xD
uuu. to Cie podziwiam. Ja moge przez caly dzien nic nie jesc, ale musze, po prostu musze cos slodkiego zjesc. nie moge sie oprzec.. ;(( pomozcie co mam zrobic. Bo ja wiem,ze nie jestem zbyt gruba, lecz mam taki waleczek pod pepkiem.. =(( I nie wiem co mam robic.. Pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziutka21p
hej dziewczyny:) Ja od soboty jestem na diecie ale tak na poważnie teraz:) Zaopatrzyłam sie w tabletki L-karnityna plus do ssania i powiem wam że wcale mi sie jeść nie chce:) Są naprawde dobre:) Do tego ćwicze na LEg Master nio i mniej jem i już czuje się lepiej:) Nie mam napadów na jedzenie wkoncu hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)u mnie tak sobie:) raz tyje rtaz chudne, ale waga w miare w normie:)nie jest to moje ulubione 61,62 kg, ale pomalu zaakceptowalam siebie.sa dni gdy jem megaaaa duzo a i takie gdy b ,alutko.Kuraiko, nie wiesz co u reszty dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się zamelduję... chociaż aż wstyd mi tu się pojawiać :( buu! przegrałam. ostatnio mam strasznie dużo stresów... no i jak to odreagowuję? jem, jem, jem. Stopka niestety już nieaktualna... Ale wiecie co? Biorę się za siebie. Znów. Ale dopiero w czwartek. Wcześniej nie ma sensu bo w nadchodzące dni i tak nie dochowam diety (sopotkania ze znajomymi, imprezy). Przepraszam, że zawiodłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem tu nowa prawde mowiac przypadkiem wpadlam na ten temat ale tez baaardzo ale to bardzo chce zrzucic 5 kg...kiedy patrze w lustro i ogladam stare zdjecia widze ze nigdy wczesniej nie bylam taka gruba pomocy!!!troche brzuszka zawsze bylo ale teraz mam opone...jestem zalamana :(:(:( nie wiem od czego zaczac.Mam ochydne boczki feee...mysle ze jesli moge liczyn na jakies wsparcie z waszej strony to bedzie mi latwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frozenshe
Witam!Mam nadzieję, że mnie przygarniecie, podobnie jak Wy chcę zrzucić przynajmniej 5kg, ale jak to zrobić???Aktualnie ważę 62kg i nigdy tyle nie ważyłam, to powoli dla mnie koszmar, czuje się ociężała i jest mi źle z moim ciałem.... Aktualna waga: 62kg wzrost: 169cm cel:57kg, a nawet 55 jakby dało radę(ważyłam tyle jeszcze w czerwcu tego roku, to była waga, z którą czułam się najlepiej) Najgorsze dla mnie w odchudzaniu jest to, że brak mi motywacji, jestem łakoma, szczególnie na słodycze, jadam rzadko posiłki i zazwyczaj w dużych ilościach, dziwne bo kiedys robiłam podobnie i nawet jak przytyłam te 2kg to zaraz je zrzuciłam bez wyrzeczeń, teraz jednak tak nie jest..Dodam, że mam 23 lata i jestem na tzw. diecie pierwszy dzień.. Życzę wszystkim wytrwałości!!! Jak dobrze, że trafiłam na taki temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze nie tylko ja zaczynam na nowo kolejny raz walke z mim tluszczykiem ;) dziewczyny mam pytanie co jadacie na sniadanka?u mnie to zazwyczaj byly kanapki,ser i masa tych tuczacych produktow ;/ a teraz chce to zmienic.Mysle tez zeby do szkoly zabierac cos ze soba bo tam zazwyczaj przez kilka godzin walcze sama ze soba zeby nie kupic fast fooda ale glod wygrywa...a co do tego wieczornego obzerania sie to tez mam ten problem :( chociaz ostatnio rzadziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh to Ty pewnie pozno wstajesz :) ja zazwyczaj ok5-6 :( tylko niedziele mam na leniuchowanie.Musze zaczac biegac albo cosik bo sama dietka to nie dokonca sukces...mysle tez o clarinolu cla kolezanka mi go poleca,sama zrzucila kilka kg na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fronzeshe jakbym czytała o sobie. dasz sobie radę napewno... skoro nawet taki obżartuch jak ja umie się zmobilizować to Ty tym bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×