Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Gość dsfsgdhfg
Przypuszczam ze tego nawet najstarsi indianie nie wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian-ek
Witanko, szukam noclegu w Basingstoke albo Sarisbury Green od 18-03-2010 do 23-03-2010 płace oczywiscie z gory, ale prosze o normalne warunki i bez nocnych imprez bo musze sie wyspac. Jak by ktos mial pokoj na dluzej tez bede zainteresowany. Tylko e-mail prosze. Czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greendog24
Mamy nowy polski sklep. Koguciki pchneli Mareczka dość uraźliwie w pupke aż na drzwiach Marylki pojawił się potężny napis "CHLEB PO 75p" - szybki spadek z 1,5funta... Mareczek zainwestował w szpiegostwo i śledzenie cen u kogucików... Niech się gryzą ,mnie sie taka jazda podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka potrzebuje pokoju do wynajecia dla jednej lub 2osob gdzies blisko centrum!! nie drogo!! dziekuje z gory;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka potrzebuje pokoju dla jednej lub 2osob w poblizu cenrum (nie drogo>dziekuje z gory za jakiekolwiek informacje !!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szukam pokoju dla pary w Basingstoke, najlepiej blisko stacij pociagow.PILNE!!!Prosz o kontakt na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szukam pokoju dla pary w Basingstoke, najlepiej blisko stacij pociagow.PILNE!!!Prosz o kontakt na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLAWIK26
witam wszystkich mam na imie Ewa mieszkam w Bracknell i mam córeczkę Ole niedawno tu przyjechałyśmy i szukam jakichś polskich lekarzy w okolicy słyszałam że w reading jest polska przychodnia jak ktoś coś wie to dajcie znac dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem konsultantką firmy Avon, zapraszam wszystkich , którzy są zainteresowani przejrzeniem katalogu do skontaktowania się ze mną w celu przekazania katalogu. Katalogi można wziąśc z polskiego sklepu Sami Swoi. Avon w swojej ofercie oprócz kosmetyków ma obecnie biżuterię, zegarki, bieliznę, piżamy, torby , perfumy, kremy przeciwsłoneczne, przyrzady do ćwiczeń oraz kremy poprawiające sylwetkę. Bardzo dobrą opinią cieszy się seria SPA, oraz liiv botanicals , jak również produkty poprawiające koloryt skóry, wypełniające zmarszczki. Jest także spory wybór dla mężczyzn, perfumy ,kremy, żele. Jeśli macie pytania piszcie Kasia avori@interia.pl 07895465689 siec o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilne poszukuje pokoju dla jednej osoby nie mam zbyt wiele kasy gdzies w poblizu centrum lub strazy pozarnej(kolo lidla) od 10 kwietnia prosze piszcie jakbyscie cos wiedzieli dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szukam pracy w Basingstoke. Czy ma ktos namiar na jakas agencje??? A moze wiecie cos o jakesjs pracy dla dziwczyny.Moze bys praca w sklepie,fabryce,sprzatanie czy opieka nad dziecmi. Bede wdzieczna za informacje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWOŚC PERFUM DOSTEPNY OD KATALOGU NR 10 AVON KATALOGI ZNAJDUJA SIĘ W POLSKIM SKLEPIE SAMI SWOI JAK I MARYLKA można się też skontaktowac ze mna w celu uzgodnienia przekazania katalogu jak równiez próbek perfumu. kasia.avon.sl@gmail.com Outspoken by Fergie został stworzony dla kobiety nieustraszonej i pewnej swoich przekonań. Śmiała mieszanka mrożonej jagody, kobiecej tuberozy oraz czarnej skóry. Zapach i opakowanie odzwierciedla prawdziwą naturę Fergie (wokalistki zespołu Black Eyed Peas) pełną kobiecości i tajemniczości. Kompozycja Outspoken by Fergie rozpoczyna się nutami szafranu, czarnej porzeczki i karamboli. Linia serca to natomiast połączenie jaśminu, passiflory i tuberozy Podstawa zapachu: nuty hebanu, wetywerii i skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tin
Witam wszystkich. Posiadam do wynajecia pokoj 1 osobowy od zaraz nowe domy na Popley. Cicho czysto i milo. Zapraszam zainteresowanych, 330 za miesiac. Prosze pisac jesli jest ktos zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCWORLD Michał
Jadę VW Touran-em do WROCŁAWIA - mam wolne miejsce. Wyjazd z Basingstoke 31.07.2010 godz okolo 15:00 przyjazd na miejsce jak nie będzie korków następnego dnia o 10:00am. Cena do uzgodnienia. mruku007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2310@buziaczek.pl
witam wszystkich mieszkam w basingstoke jestem mloda mama szukam jakiejs bratniej duszy najlepiej tez mamy na dzienne wypady pogawedke bo juz dostaje kota :( pozdrawiam wszelkie inf.prosze wyslac na maila agusia2310@buziaczek.pl agusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidagg
TABLETKI NA ODCHUDZANIE 10 KG.W MIESIĄC!!!!!! -LIDA hergic STRONG EDITION 30 TAB.-24 FUNTY -MEIZITANG ZIELONY 36 TAB.16 FUNTÓW -REDUCTIL15 mg (ABBOTT LAB.) 70 funtow -MERIDIA 10mg,15mg,5mg 70 funtow -DUROMINE 30mg-65 funtow -XENICAL(ROCHE)120mg-84tab-65 funtow kontakt lida@gg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-teresa
Mam zamiar przeprowadzic sie do Basingstoke aktualnie mieszkam w Andover rozgladam sie za agencja aby wynajac mieszkanie. Moze ktos ma jakies opinie, doswiadczenie z agencjami w Basingstoke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Jestem zainteresowana wynajęciem 1 lub 2 pokojowego mieszkania, domu albo studia w Basingstoke. Najlepiej w pobliżu Leisure Park, Morrisons albo koło szpitala. Jesteśmy parą spodziewająca się dziecka, możemy wynająć dom / mieszkanie na spółę z inną parą albo jedną osobą. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres mita23@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsghfjhuvgd
😭 :-D:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam do wynajecia pokoj w basingstoke kolo asdy, na brighton hill. jak ktos jest zainteresowany prosze dzwonic aga 07783923739 lub arek 07851781621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er.ka
Wolny pokój dla pary lub singla w Basingstoke na Black Dam. Więcej informacji na GG34080820.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_kosmetyki
Jesteś wielbicielką kosmetyków? Za dużo pieniędzy wydajesz na zakup ich? Nie martw się u mnie możesz kupić taniej. Jestem konsultantką Avon, więc jeśli jesteś zainteresowana, nie czekaj. A może interesuje Cię współpraca ze mną? mój nr tel. 07526953584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto1-1978
Czesc. Wlasnie wprowadzilem sie do Basingstoke. Czy lokalna spolecznosc Polska ma zwyczaj spotykac sie gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto1-1978
Czesc. Wlasnie wprowadzilem sie do Basingstoke. Czy lokalna spolecznosc Polska ma zwyczaj spotykac sie gdzies? I najwazniejsze. Restauracja Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fran
w basingstoke nie ma polskiej restauracji natomiast sa dwa puby/restauracje w reading. jesli chodzi o polska spolecznosc w basingstoke niestety nie mam doswiadczenia. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Niedawno przybyłam do Basingstoke. Szukam pracy, szukam... Porejestrowałam się w kilku agencjach, w niektórych mnie splawili :( Ale znalazłam Jobcenter :) Mój problem dotyczy National Insurance Number Jak, gdzie mogę go szybko zrobić? Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo słyszałam jeszcze o tymczasowym numerze, ale że teraz juz się ich nie używa itp. Jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saacsdvbgdfbfgbnfgn
ehhh nuda w tym basingstoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×