Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Gość camcosmetica
Witam,jestem licencjonowanym kosmetologiem.Serdecznie zapraszam na zabiegi.Oferuje m.in.:manicure,manicure hubrydowy,tipsy,pedicure,henne brwi i rzes,woskowanie,zabiegi na twarz.Zapraszam.Kamila.00447404159105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal007
wynajme 1 osobie połowe pokoju za 45Ł tygodniowo, w dzielnicy Bucskin 900m od Lidla, Dom parterowy typu bungalow, przy ul Bodmin Close, pokój z wyjściem na zewnątrz, do dyspozycji salon,duża kuchnia z barkiem, łazienka z prysznicem i wanna oczywiście internet, polska tv, miejsce parkingowe, miejsce wolne do swiąt bożego narodzenia kontakt pod nr tel 07857810176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOdi
www.basingstokeforum.pl :) To odpowiedz na wasze wszystkie pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOdi
www.basingstokeforum.pl :) To odpowiedz na wasze wszystkie pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojne małżeństwo z dzieckiem poszukuje pokoju do wynajęcia od zaraz. Prosimy o kontakt: 07593219939 e-mail: agarynqa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, mam pokoj do wynajecia na brighton hill, nowo wyremontowany w zadbanym domu :) 07783923739 ablo 07851781621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milonka
Papierosy L&M light karton sprzedam 35 pounds 07709577599

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milonka
Powyżej podałam błedny numer tel. 07709577590 przepraszam za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeMirco
... ale poniższe aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeMirco
Polecasz, nie polecasz, pokój wynajęty hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zadowolony
to ciesz się a ja współczuje mu jak pomieszka to się przekona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska Chmielu
hej, szukam jakiegos fajnego pokoiku :) za miesiac przeprowadzam sie do Basingstoke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POKÓJ W CENTRUM DO WYNAJĘCIA Spokojnej osobie wynajmę mały, wyremontowany, umeblowany pokój w duzym Domu z ogrodem, sympatycznymi i spokojnymi współlokatorami internetem, w bezpośredniej bliskości centrum Basingstoke (South View). Cena £280 miesięcznie plus rachunki do podziału (Prąd / Gaz) Dostępne od 15-go Października Kontakt pod numerem komórkowym: 07593 97 80 64 lub 0770 33 22 193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyższy pokój dostępny od 15-go września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie polecam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic888
hej, pod koniec października planuje przeprowadzić się do basingstoke, szukam pokoju do wynajęcia. najlepiej u jakiejś dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linlaa
Hej wszytskim! Chciałabym się zapytać osoby, które mieszkają na winterthur Way i w Skyline Plaza- jak tam się mieszka? Dobrze? Nie ma żadnych problemów? I jak z pociagami? Słychać? Pod koniec pazdziernika wyląduję w Londynie, docelowo Basingstoke - patrząc na mieszkania chciałabym chyba mieszkać albo w tych blokach fajnych albo w Skyline Plaza, ale nie wiem jak to wygląda naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Linlaa, Mieszkalismy przez jakiś czas na Winterthur i obawiam się ze zamiast porannego piania koguta slychac przeraźliwy pisk hamujących pociagow. Nasze okna na nieszczęście były zwrócone centralnie w strone torow. Jeżeli caly czas szukasz jakiegoś lokum w Basingstoke w okolicach stacji mysle ze znam kogos kto moglby Ci pomoc (07857 08 44 67) Zadzwon, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linlaa
Kurcze, troche szkoda. Narazie siedzę w Croyton, ale dojazd codziennie mnie wykańcza. Co do stancji - raczej nie, raczej cale mieszkanie dla siebie - mam już dość mieszkania z kimś u kogoś.. Ale wielkie dzięki za chęci i za numer- zapisany w razie "w" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje Polaka pracuje w szpitalu psychiatr. wysoki,blondyn dobrze zbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie. wkrotce przeprowadze sie z rodzinka do Basingstoke. Przez ostatnie 8 lat mieszkalismy i nadal jeszcze mieszkamy w Londynie. Tu ulozylidmy cale nasze zycie. Mamy wspanialych przyjaciol, ja te sama prace przez 7 ostatnich lat, synek szkole natomiast moj maz od ok roku dojezdza do pracy do Basingstoke. w zwiazku z tym postanowilismy sie przeniesc. Bardzo ciezko jest zostawic wszystko i budowac cale zycie na nowo. Poszukujac informacji i miescie trafilam na to forum i jestem bardzo mile zaskoczona wasza uprzejmoscia i serdecznoscia, tym jak pomocne sa wasze odpowiedzi i pomyslalam ze tu zaczne i ze to bedzie wspanialy poczatek i moze uda mi sie znalezc nowych przyjaciol i przyjazdne dusze nim jeszcze fizycznie sie przeprowadze. Wiec prosze wasBasingstoke, czy ludzie sa ogolnie uprzejmi, czy nie sa uprzedzeni do Polakow :)informacje jak sie zyje w basingst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon mi zwariowal. Prosze o informacje ktore dzielnice sa dobre do mieszkania, dobre szkoly podstawowe (moj synek konczy reception). Bardzo chcialabym nawizac jakies znajomosci hy po przyjezdzie ns miejsce nie blakac sie w samotnosci po ulicach tylko miec juz znajomych ktorych moge zaprosic na kawe badzwyskoczyc na wspolne zakupy. Wiec jesli lubisz poznawac nowych ludzi j masz ochote poszerzyc krag znajomych prosze o kontakt :) Zycze wszystkim milego dnia xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Szukam kolezanki do pogadania, wyjscia na kawe, mieszkam niedaleko Basingstoke. Napiszprosze na equestris9@gmail.com Mam 37 lat szukam kolezanki, kolegi w podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej mam problem chciałabym aby ktoś mi pomógł mieszkam w basingstoke pokłóciłam się z przyjaciółką i ona się przeprowadziła i nie chce mi podać swojego nowego adresu wiem ze mieszka w kansilowskich blokach a obok niej znajduje się zakład fryzjerski solarium przychodnia plac zabaw a drugi jest w budowie te sklepy znajdują się chyba w tym samym budynku zakład fryzjerski tylko meski mógłby mi ktoś pomoc gdzie możne to się znajdować bardzo bym była wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj psciolek , mam na imie monika lat 29 rowniez niedawno przeprowadzilismy sie tutaj z mezem z londynu, 5 lat spedzilismy tam ukladajac swoje zycie, poznajac nowych ludzi, a tu bum zmiana pracy meza i moja ciaza jakos ukierunkowaly nas na zmiany i oto jestesmy w basingstoke, chetnie poznam kogos z kim bede mogla porozmawiac , wyjsc na kawe, a nawet kogos kto tez ma rodzine i dzieci. Sami spodziewamy sie synka pod koniec wrzesnia, mieszkam na chineham :) mam nadzieje ze juz niedlugo ktos odpisze bo nuda doskwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, moj mail gdyby ktos chcial odpowiedziec patyczak59@wp.pl, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniia00
Witam wszystkich! :) Szukam pokoju do wynajęcia dla dwóch osób (para). Jestesmy otwarci, spokojni, bezproblemowi :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Zycie w Basingstoke jest ok, jest tu duzo Polonii, czesto slychac polskie rozmowy, poza tym mysle ze Basingstoke jest bardziej nowoczesne niz np Winchester w kt dworzec autobusowy to makabra w porownaniu do dworca w Basingstoke. Jest polskie forum Basingstoke wystarczy poszukac w googlach. Poza tym niedaleko jest Londyn tylko godzine pociagiem, jest duzo festiwali w wioskach wokol Basingstoke, a jak ktos ma samochod to polecam carboot w Wyke Down kolo Andover - bargain hunt. W Chinham jest tez centrum handlowe Tesco, Matalan itp. Mysle ze zycie tu jest spokojniejsze niz w Londynie, nie jest to oaza spokoju i trzeba uwazac jak wszedzie ale ja mieszkam tu 10 lat i nie wyobrazam sobie mieszkac gdzie indziej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, my z narzeczonym mieszkamy w okolicy Basingstoke. Szukam pracy, moze ktos z was wie gdzie najszybciej cos znajde? Jakies agencje pracy ? Moj angielski jest raczej sredni w zwiazku z tym praca tez musialaby byc dosc latwa, taka przy ktorej nie musialabym za duzo mowic, jak na poczatek oczywiscie :) ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agecja Merit zapytaj się o pracę przy pakowaniu bananów (firma Fyffes), Bardzo łatwo dostać, a mówić nie musisz, bo 80% to polacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×