Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Gość mrukuu
mieszkam w basingstoke auto do obejrzenia prawie codziennie na terenie Lesuire Park. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRMIL
Aptekarz Leszczu żyjesz, czy lansujesz teraz te glodne kawalki w innej wiosce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRMIL
Irek porozmawiaj ze mna, prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul696
Witam Mam miejsce 1lub2 do Polski wyjazd 14.08.09 trasa wrocław, kraków, rzeszów . Renault Laguna możliwość zabrania sporego bagażu;-).Zainteresowanych proszę o kontakt...mail lub tel.07868551448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanada1702
czesc wszystkim, czytam wasz forum i mi sie bardzo spodobal, glupio mi tak pytac obcych i przepraszam z gory ale potrzebuje pomocy, za tydzien przylatuje do mnie dziewczyna moja i szukam dla niej pracy, ona ma 19 lat, moze nie zna najlepiej angielskiego ale jest bardzo chetna do roboty i bardzo chetnie by sprzatal lub w kuchni albo nie wiem co tam moze jeszcze byc dla niej. ale w zamiann za pomoc jestem ja do dyspozycji i pomocy. wychowalem sie w kanadzie mieszkalem tam 10 lat wiec znam angielski lepeij niz nie tylko polski ale takze lepiej niz wiekszosc tych angoli, przepraszam z gory za moj polski ale dopiero go sie nauczylem 3 lata temu jak wrocilem do polski. ale prosze jesli ktos by mial cos dla niej lub nawet namiar na cos, byl bym bardzo wdzieczny.. dziekuje z gory i chetnie popisze na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrukuu
Szukaj pracy w Kinie ODEON na Lesuire Park Teraz szukają nowych ludzi bo mnóstwo nowych filmów wchodzi. Nie musi miec extra angielski bo zamiata sie popcorn po skonczonym filmie gdy ludzie wyjda z sali. Pozatym sprawdza sie bilety i kieruje ludzi do odpowiednich sal a jest ich tylko dziesiec wiec łatwo. Jak sie poduczy to bedzie moggła isc na retail i sprzedawac popcorn i cole a potem równierz bilety. Praca za min 5,75 od 11:00 do closa czyli 23:30 ale closa można mieć tylko raz w tygodniu wiec sie konczy o 18-19-20-21 W zaleznosci part time czy full time, zalety to wszystkie3 filmy za darmo, darmowe bilety dla znajomych i bezpłatne taxi do domu jesli kończysz później niż o 23:15. Pozdrawiam. CV dać można najlepiej w kasie sprzedającej bilety tzw BOXoffice ale najlepiej to zapytac jaką kolwiek osobę o kontakt z Managerem i dać mu do rąk własnych cv, są to ludzie młodzi i niema się czego bać. Powodzenia - ja tam pracowałem rok czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanada1702
dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nineteen
Hej! Mieszkam od niedawna w okolicy Basingstoke(dokładnie w Preston Candover) , opiekuję się dziećmi, mam dużo wolnych dni i wtedy trochę się nudzę więc jeśli ktoś ma ochotę się spotkać, porozmawiać po polsku byłoby mi bardzo miło! Pozdrawiam, Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
Witam serdecznie, mam na imię Roksana. Mam 27 lat i jestem pedagogiem chętnie podejme prace jako opiekunka do dziecka. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną, kreatywną i lubiącą dzieci. Pracowała jako nauczycielka w szkole oraz jako wychowaca na kolonii, posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi i spawia mi to ogromną satysfakcje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
ps moj meil roksi1006@wp.pl tel 07547792603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha62
Czesc, szukam pokoju dla 2 osob w okolicy centrum miasta (do 20 minut pieszo). bardzo pilne. moj e-mail agga62@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalltownboy
tez jak mam wolne to b. sie nudze i nie wiem co ze soba zrobic, nie mam w tym miescie zadnych znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nineteen
Super! Napisz coś o sobie;-) Czekam na odpowiedź..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalltownboy
ale co napisac ?? :> ze jestem duzo starszy od Ciebie i nie mam zbyt duzo znajomych w Bas... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nineteen
Jak dużo starszy?:> nieszkodzi...napisz czym sie zajmujesz w Basnigstoke np;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalltownboy
na skrzynkach pracuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalltownboy
wolne mam akurat dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczumi
Hej, od jakiegos czasu szukam pracy i niedlugo dostane swira!!! wszedzie maja sie ze mna skontaktowac..... mam pytanko...ma ktos namiary na jakas ciekawa prace??? Bylabym bardzo wdzieczna za informacje;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalltownboy
na polskim sklepie widzialem ogloszenie ze potrzebuja kogos do 'la tasc'i' niewiem czy to ciekawa praca ale zawsze jakas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85nika
hej, ja już mam bilet kupiony, ale dopiero na 15.10. musze najpierw się obronić :) ale jeszzce tylko 2 miesiące i nadchodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalltownboy
do basingstoke ?? byle bys sie nie rozczarowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85nika
a czemu mam się rozczarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalltownboy
nie wiem :/ jak bylas juz w anglii to sie nie rozczarujesz a jak nie bylas to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
WITAM MAM 27 LAT I SZUKAM PRACY W BASING UKOŃCZYŁAM STUDIA PEDAGOGICZNE I CHĘTNIE ZAOPIEKUJĘ SIĘ DZIECMI BO CZAS SPĘDZONY Z NIMI SPAWIA MI SATYSFAKCJĘ MOGĘ RÓWNIEŻ PRACOWAC W HOTELU, RESTAURACJI, SKLEPIE MOJĄ ZALETĄ JEST TO, ŻE SZYBKO SIĘ UCZĘ JESTEM KOMUNIKATYWNA I PRACOWITA. POZIOM ANGIELSKIEGO DOBRY UCZYŁAM GO W SZKOLE PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM PROSZĘ UCZCIWYCH LUDZI O POMOC W ZNALEZIENIU PRACY 075 477 92 603 roksi1006@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85nika
jednak jadę do Chelmsford:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam możliwość wyjazdy niedługo do Basingstoke w poszukiwaniu pracy. Chciałabym zapytać jak tam z rynkiem, bo nie chciałabym przjechać i siedzieć jako bezrobotna również za granicą;).Pozdrawiam rodaków za wodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczumi
Hej! Z praca ciezko jak wszedzie...zalezy tylko co chcialabys robic??? Ja takze poszukuje pracy...tylko, ze jak to u mnie bywa...jak zwykle mam cholernego pecha;p Mam nadzieje, ze ten zly los sie odwroci;p wszedzie kaza czekac do wrzesnia?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Dzięki za wieści. Generalnie nie mam jakichś aspiracji, byleby tylko pieniązki jakieś wpadły. Ja niestety też nie mam szczęścia w poszukiwaniach. Ogólnie strasznie cięzko z pracą, dlatego miałam nadzieję, że coś za wodą się może znajdzie. Długo już jesteś w UK? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Dzięki za wieści. Generalnie nie mam jakichś aspiracji, byleby tylko pieniązki jakieś wpadły. Ja niestety też nie mam szczęścia w poszukiwaniach. Ogólnie strasznie cięzko z pracą, dlatego miałam nadzieję, że coś za wodą się może znajdzie. Długo już jesteś w UK? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczumi
hmmm jakies 3 latka juz bedzie;p jezeli naprawde chcesz pracowac i bedziesz szukac to napewno znajdziesz!!! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×