Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Mam nadzieję! Na razie dopiero rozważam wyjazd. Mój chłopak leci do Basingstoke na kilka miesięcy i w związku z tym powstał plan, żeby może tam spróbować.Zobaczymy! Acha, są może jakieś agencję dla poszukujących pracy w Basingstoke? Pozdrawiam raz jeszcze i życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczumi
Agencji jest wiele...pracuja tam takze PL;p nie ma sie czego bac...nigdy nie jest tak zeby nie moglobyc gorzej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalltownboy
nineteen juz nie chce sie spotykac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nineteaen
nineteen chce dowiedzieć się czegoś więcej o smalltownboy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob85
Witam, mam mozliwosc zabrania 1 osoby do Basingstoke ze Slaska pod koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika. Prosze o kontakt 0048790618988. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob85
Szukam tez pokoju do wynajecia od poczatku pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrukuu
do sprzedania dwie szafy (jedna w kolorze czarym 2m wys szer1m glebokosc chyba 50 bez mozliwosci rozebrania z wieszakiem i półką dwu skrzydłowa) , kolejna szafa to produkt Argosa , drewniane pólki składana , za ściana robi specjalnie wykrojony materiał (wus 2m,szer 150cm, gleb 60cm kolor brązowy) do zestawu gratis czarna ława. Cene ustala kupujący :) kontakt 07857810176 Basingstoke , Southam, okolice LIDLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek28
Hej! Szukam kogos z kim moglbym wyjsc do centrum czy pubu albo i pubu w centrum :-) Jesli ktos jeszcze szuka tak ja to czemu sie nie spotkac? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semer
Pilnie szukam pracy: sprzątanie, opieka. Mam 27 lat, mam doświadczenie. Pozdrawiam Mari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalltownboy
bronek ale jakiej plci szukasz ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob
22/23 grudnia jade samochodem do PL i moge wziac 2 osoby. Warunki sa takie, ze dzielimy koszta benzyny i promu. Telefon: 07595676875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalltownboy
a jak sie mozna z Toba skontaktowac Bronek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek28
Bronekwoj@wp.pl pisz smialo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaqbaz
Jedziemy do PL na święta autem. Dużo miejsca na bagaż - mozemy zabrać dwie osoby. Dzielimy koszty paliwa. Pozdrawiam Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
coz myslalam ze basingstoke to fajne miejsce jednak wielu polakow to zachowuje sie skandalicznie a leszno to porazka mysla ze jak jest tu ich duzo to sa lepsi ale tylko im sie wydaje ludzie troche rozumku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfhasifhdsgaufdhafuasio
wiki ale o co Ci chodzi ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edaaa88
Hey! razem ze swoim chlopakiem szukamy pary do wspolnego wynajecia domku! pozdrawiam i czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_25
Witam! Siedze sam na obczyznie, procz pracy dnie uplywaja mi samotnie. Szukam osob z ktorymi moglbym sie spotkac, porozmawiac po polsku. Jestem z natury mily i zyczliwy. Prosze o kontakt mailowy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam mieszkania do wynajecia w Basingstoke chce sie jak najszybciej wyprowadzic od faceta ucieszylo by mnie mieszkanie 1 pokojowe Prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur W
witam. firma zaproponowala przeniesienie do Basingstoke i tak sobie czytam wasze forum aby sie rozeznac w sytuacji. musze powiedziec ze z opinizaslyszanych na necie pierwsze co sie zuca w oczy to "cwaniactwo z Leszna" nikomu nie ujmujac,to nie moja opinia. szukam paru opin iw stylu jak sie tu mieszka, czy trudno jest wynajac jakies ladne male mieszkanie, co wymagaja agencje miesaknieowe,co tu sie robi wieczorami,jak lokalni odnosza sie do poloni itp.... zaznaczam ze od 9 lat mieszkam w polodniowym londynie wiec obawiamsie troche tego przeskoku, niby daze od jakiegos czasu aby gdzies spokojniej i taniej osiasc na chwile przed powrotem do polski ale mam sto tysiecy obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Basingstoke
Witam. Chętnie wykonam makijaż na wieczorne wyjście, bądz też z innej okazji. Mam bardzo duży wachlarz kosmetyków znanych marek w róznych odcieniach i kolorach. Fajny makijaż na każda kieszeń. Kontakt 07951531052. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja mieszkam we Fleet. NIe wiecie czy w tym polskim sklepie u was sa selery ze sloika? Bo mnie naszlo na salatke z selera takiego sloikowego, szynki i kukurydzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1000
Czesc Dziewczyny, Sama nie wierze,ze pisze w tej sprawie, myslalam, ze zycie przy boku ukochanej osoby bedzie pochlaniala mnie bez reszty, a jednak tesknie za babskimi spotkaniami i podaganiem z kims kto wyslucha i nie skwituje:"Bo Wy kobiety widzicie to inaczej" na kazdy z tematow.Zblizam sie do 30-stki i tym bardziej brakuje mi babskiego wyskoczenia po pracy na kawe-moje koelzanki mieszkaja poza Basingstoke i tylko co jakis weekend spotykamy sie na pogaduchy.Wiec jesli ktoras z Was jest z Basingstoke i w podobnej sytuacji oraz mialaby ochote czasami dac wolne swojemu facetowi i poprostu podgac serdecznie zapraszam i namawiam do napisania na laurapanki@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo80
szukam pokoju od 05.03.2010.,jednoosobowego.,gdzies blisko centrum.,do 300funtow.,jesli ktos posiada takowy prosze o kontakt na polski numer gdyz dopiero mam wyjerzdzac.,pozdrawiam .,wojtek nr tel.7903117437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsgdhfg
wojtek wracasz do basingstoke ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo80
a kto ty ze pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsgdhfg
mysle ze wiem kim jestes :> o ile byles juz w basingstoke i tu pracowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×