Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

czesc, mam do wynajecia sigle bedroom w Basingstoke okolice Asdy, w spokojnym 3-bedroom domu,internet,przyjazni lokatorzy 3-osoby,65 funtow z tydzien lub 280 m-c,plus kaucje za 2 tygodnie,pokoj jest dostepny od 8-go grudnia 2008, info i zapytania na maila prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Witam wszystkich. Myślę że większość z Was zna Oriflame. Jestem jak narazie jedyną aktywną konsultantką w Basingstoke. Gdyby ktoś z Was był zainteresowany dodatkowym zarobkiem albo zamóieniem kosmetyków służę pomocą. W tym momencie wejście do Oriflame jest za darmo no a okres przed świętami jest doskonałym momentem na zrozpoczęcie współpracy z Oriflame. Konkurencji też nie ma bo jak już wspomniałam narazie jestem jedynym aktywnym konsultantem. Gdyby ktoś potrzebował więcej informacji służę pomocą. Wystarczy że skontaktujecie się ze mną na meila kasia.zywczyk@oriflame.biz Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel79
Cześć. Pilnie poszukuję pokoju dla dwóch osób w Basingstoke. Muszę przeprowadzić się do końca tego tygodnia (niedz.14.12.08). Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPROWADZKIUK
PRZEPROWADZKI-TRANSPORT-INNE USŁ.TRANSPORTOWE -PRZEPROWADZKI MIESZKAŃ, BIUR, SKLEPÓW -PRZEWÓZ TOWARÓW -PRZEWÓZ MOTOCYKLI, SKUTERÓW, QUADÓW( AUTO POSIADA WINDĘ ) -TRANSPORT PRODUKTÓW ZAKUPIONYCH W E-BAY, ARGOS, IKEA ITP. -TRANSPORT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, NARZĘDZI -WYWÓZ SMIECI OGRODOWYCH, BUDOWLANYCH -INNE USŁUGI TRANSPORTOWE Basingstoke,Reading,Newbury,Bracnell,Maidenchead,Slough,Londyn,Oxford,Swindon oraz wiele innych miast. DUŻY , POJEMNY VAN WYPOSAŻONY W WINDĘ HYDRAULICZNĄ ORAZ HAK. MILE WIDZIANE STAŁE ZLECENIA TANIO I SOLIDNIE TEL.07922355843 E-MAIL przeprowadzkiuk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPROWADZKIUK
PRZEPROWADZKI-TRANSPORT-INNE USŁ.TRANSPORTOWE -PRZEPROWADZKI MIESZKAŃ, BIUR, SKLEPÓW -PRZEWÓZ TOWARÓW -PRZEWÓZ MOTOCYKLI, SKUTERÓW, QUADÓW( AUTO POSIADA WINDĘ ) -TRANSPORT PRODUKTÓW ZAKUPIONYCH W E-BAY, ARGOS, IKEA ITP. -TRANSPORT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, NARZĘDZI -WYWÓZ SMIECI OGRODOWYCH, BUDOWLANYCH -INNE USŁUGI TRANSPORTOWE Basingstoke,Reading,Newbury,Bracnell,Maidenchead,Slough,Londyn,Oxford,Swindon oraz wiele innych miast. DUŻY , POJEMNY VAN WYPOSAŻONY W WINDĘ HYDRAULICZNĄ ORAZ HAK. MILE WIDZIANE STAŁE ZLECENIA TANIO I SOLIDNIE TEL.07922355843 E-MAIL przeprowadzkiuk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boorock
Hey wszystkim! Jestem Bartek, mam 17 lat i poszukuję part-time job na kuchni, pubie, cleaning. Chodze do Queen Mary's College, mam pol roczne doswiadczenie w kuchni. Kontakt e-mail. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eksterminator
Witam Poszukuje pokoju w Basingstoke od zaraz - w Poniedzialek mam interview w tym, miescie. Chwilowo mam malo kasy wiec nie ma mowy o bondzie :/ Najlepiej jak bym mieszkal z kulturalnymi ludzmi bez nalogow. Poszukuje tez jakiejs pracy do stycznia (jak nie wypale na interview to dluzej). Jesli ktos ma dla mnie tanie lokum/zna jakiegos landlorda, lub prace dla mnie to prosze o kontakt kom. 07542996572 GG: 8075400 Bardzo pilne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eksterminator
Witam Poszukuje pokoju w Basingstoke od zaraz - w Poniedzialek mam interview w tym, miescie. Chwilowo mam malo kasy wiec nie ma mowy o bondzie :/ Najlepiej jak bym mieszkal z kulturalnymi ludzmi bez nalogow. Poszukuje tez jakiejs pracy do stycznia (jak nie wypale na interview to dluzej). Jesli ktos ma dla mnie tanie lokum/zna jakiegos landlorda, lub prace dla mnie to prosze o kontakt kom. 07542996572 GG: 8075400 Bardzo pilne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbteam
Witam Poszukuje pojedynczego pokoju do wynajecia. Jestem osoba pracujaca, spokojną i kulturalna. Niestety większość ogloszen na Marylce jest juz nie aktulanych a teraz jest okres swiateczny wiec ..... Chwilowo mieszkam u kolegi ale nie chce naduzywac jego goscinnosci dlatego jesli ktos z Was wie cos na temat jakiegos fajnego pokoju prosze o wiadomosc. Z góry dziekuje jesli ktos odpisze ;) sbteam@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcyk
DOWOZY NA LOTNISKA !!!! PRZEPROWADZKI , TRANSPOR VANEM INNE USłUGI TRANSPORTOWE tel.0788 65 323 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PILNE! szukam pracy jako opiekunka do dzieci, sprzataczka, pomoc w kuchni,w restauracji itp. biore kazda prace jaka sie natrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PILNE! szukam pracy jako opiekunka do dzieci, sprzataczka, pomoc w kuchni,w restauracji itp. biore kazda prace jaka sie natrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawa
Bardzo duzy umeblowany pokoj w centrum Basingstoke jednej osobie wynajme (dostepny od 1-go lutego). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr tel. 07871 46 86 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawa
Bardzo duzy umeblowany pokoj w centrum Basingstoke jednej osobie wynajme (dostepny od 1-go lutego). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr tel. 07871 46 86 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co sa strony gdzie mozna szukac pokoi na internecie:) polcam righmove.com ja tez mam zamiar sie przeprowdzic do tego misteczka. ale dopiero za rok. chcialabym sie dowiedziec czy sa jakies polskie grupy dla mam z dziecmi. i tp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co sa strony gdzie mozna szukac pokoi na internecie:) polcam righmove.com ja tez mam zamiar sie przeprowdzic do tego misteczka. ale dopiero za rok. chcialabym sie dowiedziec czy sa jakies polskie grupy dla mam z dziecmi. i tp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriisa
WItam, czy ktoś mógłby mi pomóc. Szukam pracy w Basingstoke. Najlepiej byłoby sprzątanie. Mój angielski jest taki średnio dobry. Potrafie się dogadać. Z góry dziękuje za ewentualne odpowiedzi. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ludzie. Mysle o przeprowadzce do Basingstoke. Jak sie wam zyje w tym miasteczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-fryzjerka
..do xrobertxx No cóż jestem w Basingstoke od 2004...i szczerze powiedziawszy nie wybrałabym drugi raz tego miasta na miejsce osiedlenia, ale to moja opinia, zależy kto co lubi...Przedewszystkim jest tu strasznie nudno...w weekendy w godzinach popołódniowych miasto zamiera...Ja nie naleze do osób aż nadto rozrywkowych ale jest tu zdecydowanie za mdło....zwłaszcza w okresie zimowym. Większość ludzików, którzy mieszkają tu jakiś czas zgodnie przechściło Basingstoke na Boringstoke....;) Ale podstawowym punktem są ceny...to jedno z nowszych miast Anglii, mieszkania i życie są cholernie drogie...porównując ceny z Aldershot, Fleet i podobnego typu miastami Basingstoke ma b.wysokie ceny wynajmu i kupna mieszkań (porównywalne z Londynem). Ja osobiście wolałabym Oxford, Cardiff, Southampton.....ale ponoć "wszędzie lepiej gdzie nas nie ma". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietlicowy
Czesc. Pytanie kieruje do mieszkancow Basingstoke. Kojarzycie moze kolesia co pracuje na myjce samochodowej przy trainstation? Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie musze z synem dojechać do Basingstoke z Chippenham - to blisko Swindon - czy jest jakieś połaczenie do Swindon albo z Reading. Będę wdzięczna za informację -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
witam szukam pracy w Basingstoke mam 27 lat bardzo dobra znajomosc angielskiego uczylam go w szkole jestem pracowita prosze dajcie jakies namiary pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
prosze o jakąkolwiek poocw znalezieniu pracy 07547792603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziareczka
cześć wszystkim, mam do wynajęcia jednoosobowy pokój w basingstoke blisko centrum. Pokój jest dostępny od zaraz albo od początku czerwca (jak komu pasuje) Zainteresowanych prosze dzwonic. 07860312421 magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna1854666632
fajna para szuka pary do wynajecia domu na wspole.jezeli macie juz dosc mieszkania u kogos odezwijcie sie.musimy sie przeprowadzic juz 1 czerwca 07878453693

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul696
Witam Wszystkich Szukam pokoju dla jednej osoby niepalącej w mało zaludnionym mieszkaniu(domu) z parkingiem i bliżej od centrum jak popley;-). Proszę o info na maila ewentualnie gg 3325416. Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak25
kto w basingstoke robi ladne paznokcie zelowe ? musze isc na uzupelnienie a nie mam wogole zadnych namiarow- jak ktos cos wie i zna to bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrukuu
hmyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrukuu
na sprzedaż ford fusion 2007rok 5100mil przebiegu, jeszcze pachnie nowością, auto zakupione od osoby Disabled, 1,4 pojemnosc niski insurance place tylko 59 funtow co miesiac, tax 5 miesiecy jeszcze , mot 11 misiecy jeszcze.auto do obejrzenia na stronie http://www.car-sale.org.uk/usedcars.php?ID=8128 bardzo ekonomiczne,chce sprzedac bo juz czas mi wracac do polski, 5000funtow cena do negocjacji, jesli ktos szuka melego auta to to jest to, radio cd , poduszki, elktryka okna lusterka, szyby termicznie podgrzewane przod i tył.wykorzystywane tylko do jazdy do pracy i z powrotem 7 mil wte i wewte nigdy nie bylo pozagranicami uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×