Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Gość robinhood9
Czy naprawdę chętnie byś pomogła obcemu człowiekowi za granicą? Gdyby był polakiem...Mam pytanie do ciebie Arvena ile gotówki muszę zabrać przyjeżdżając do Basingstoke?Tak na początek zeby przeżyć jakiś czas?A kiedy przyjadę to niewiem.Być może już w najbliższym czasie.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszenios
ja też jade autobusem 16 czerwca i na miejscu mam być 17 czerwca o 12:15 na Victoria Coach Station. i z tamtąd do Basingstoke albo koleżanka po mnie przyjedzie, albo pociągiem pojade, z tego co patrzałem to bilet kosztuje 9,25 Ł . ale jeszcze zobacze, koleżanka szuka mi na miejscy jakiegoś mieszkania, ale sam tez sie teraz rozgląam. najlepiej jakby by pokój. przereża mnie tyolko wysokość kaucji na początek, ale cóż, jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu mam nie pomoc, jesli, tylko bede miala mozliwosc i czas to nie ma problemu, ja pracuje od 9 rano do 18tej w tygodniu wiec w tym czasie malo moge zdzialac, ale potem czy cos, moze ja kiedys bede potrzebowac pomocy. trzeba byc dobrym czlowiekiem ale nei dac wejsc sobie na glowe. moge pomoc ale to nie znaczy ze mam za kogos wszystko zrobic i zalatwic, ta osoba musi wykazywac checi itp. niestety co do mieszkania, potrzebna jest kauca, zawsze minimum to miesieczny czynsz. to jest normalne. a srednio za wynajecie pokoju za miesiac to okolo 300funtw, mozna znalesc taniej ale wszystko zalezy czego oczekujesz itp. a np noc w b&B takim hoteliku czy cos, to tak ok 30-45 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda221_2006
jaki jest koszt wynajęcia pokoju za tydzień, może być wspólnie z kimś i jaka kaucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda221_2006
szerszenios ty jedziesz Orbisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinhood9
Miło to słyszeć.Nie znam cię osobiscie,ale widziałem twoje zdjęcia i myślę że jestes fajną dziewczyną .I bądż taka nadal ,bo już mało takich ludzi.Ja narazie zamilknę.Mam wychodne.Odezwę się niebawem.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podalam wczesnie linka na strone z ogloszeniami pokojow. sprawdz prosze. a kaucja to zazwyczaj jest miesiac czynszu, czyli pierwsza wplata to za 2 miesiace czynszu. ale jesli od prywatnej osoby to mysle e mozna sie jakos dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda221_2006
szerszenios napisz czy jedziesz tym autokarem (czy masz już bilet) bo ja jade Orbisem (zarezerwowałam przedostatni bilet) i napisz czy masz już jakieś mieszkanie i ile kasy bierzesz pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinhood9
Jestem i co widzę cichutko na forum.Ciekawe dlaczego?Ludziska odezwijcie się!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda221_2006
drogie pokoje są w tym mieście (o ile są)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinhood9
Dobranoc wszystkim .Skoro nikt nie chce pisać to nie.Może jutro pojdzie wam lepiej.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza88
Ja jade do basingstoke dopiero w pazdzierniku. to dobrze, ze sa tam fajni polacy :) Gorzej,ze trudno o mieszkanie ;/ Mam nadzieje,ze cos sie znajdzie ;/ i to sporo kasy trzeba wziac na poczatek ;/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Witam wszystkich Jeśli chodzi o atmosfere wśród Polaków to zgadzam się, jest niezdrowa. Nie mówię o wszystkich bo ja mam kilka bardzo dobrych znajomych a nawet przyjaciół. Napewno jest wielka rywalizacja o wszystko. Mam pytanko Arvena o tą Twoją firmę. Patrzyłam stronkę i firma jest dość ciekawa, tylko patrzyłam na lokalizacje i mam pytanie jak jest z dojazdem bo ja niestety nie mam prawa jazdy. Jeśli będzie tam transport publiczny to napewno sie zarejestruje. Jeśli zaś chodzi o agencje pracy to na tej stronie znajdziecie wszystkie które są w Basingstoke http://www.basingstoke.co.uk/local/Jobs_and_Recruitment/ Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dojazdem nie ma problemow, bo jest darmowy autobus z centrum:) znaczy spod stacji pociagow:) ci ktorzy pisza ile pokoje kosztuja itp, zajrzyjcie wczesnie, podalam jakis link i pisalam o kosztach tez. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
już się zarejestrowałam na stronce. Mam nadzieje ze może coś sie znajdzie dla mnie. A co Ty tam Arvena robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje, w ksiegowosci, w basingstoke juz prawie 3 lata pracuje, a mieszkam od lutego. a ty co zamierzasz?? przegladalam dzis lokalna gazetke, co podrzucaja nam do domu, widzialam kilka ogloszen, interesujace calkiem. niewymagajece i na poczatek uwazam ze wsam raz. wiec praca jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszenios
hej! już kupiłem bilet do angli na 17 czerwca na miejscu, jade Orbisem :) będę na Victoria Coach Station, i zastanawiam sie jak z tamtąd dostać sie do Basingstoke, arvena4 mówiłaś o darmowym autobusie do Basingstoke, ale skad on wyjeżdża i o któej może wiesz?? na początek biore ze sobą tak ok 2500zł, mam nadziejej żę starczy na początek :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinhood9
Witam.Wiesz szerzsenios tak się zastanawiam czy to nie będzie za mało te 2500 tys.Ja jadąc zamierzam zabrać koło 4500 tys.I też się zastanawiam czy to jeszcze nie za mało.Może ktoś coś podpowiedzieć na temat kasy.Ile tak naprawdę trzeba na początek?Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale musiales mnie zle zrozumiec, z tym darmowym autobusem. victoria station musisz dojechac do london waterloo train station a stamtad wziac pociag do basingstoke. pisalam wczesniej: wynajecie pokoju okolo 300 funtow, moze byc nawet 250 za miesiac, ale rzadko sie spotyka. przy wynajmie musisz wplacic okolo miesiaca depozytu, czy li od razu musisz miec kase na dwa miesiace, niestety ciezko. jedzenie, pewnie przywieziecie ze soba troche, i w sumie tyle kosztuje co w polsce mniej wiecej, jesli bedziecie kupowac tansze, wiec na miesiac okolo 100-150 funtow za jedzenie. najlepiej jakby byl ktos znajomy kto pomogl by klka dni przenocowac zanim nie znajdziecie swojego pokoju. to tak w skrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre
czy ktos pomugl bymi znalesc prace w basingstoke albo podac numer do agencj zkturom mozna pogadac po polsku muj kontakt 0607761568 piszcie smsy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre
ale chcialbym tam pracowac jak se zalatwic tam prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszenios
ja mam koleżnake na miejscu i onami wszysatko załatwia, już. załątwiła mi pokój i powiedziała że tyle kasy m istarczy na opłacienie kaucji i miewszkania i jeszcze mam zapas na 2 tygodnie życia :) wiec jestem spokojny, prace teżmi pomoże znaleźć i te wszystkioe formalnośći, konto w banku tez mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda221_2006
szerszenios a nie dało by rady załatwić drugiego pokoju (w miarę możliwości) a kasy biorę mniej więcej tyle samo co ty i też jadę orbisem pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszenios
ruda221_2006 nie wiem, bedę musaił z nią pogadać, a niewiem czy uchwycę ją teraz na gadu-gadu. ale spytam sie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda221_2006
z góry dzięki (o której wyjeżdzasz i skąd) pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre
a ktosby wzioł mnie ze sobom co zaplace za znalezienie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre
albo jakis zwasz poleci mi kogos co załatwia prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Arvena co to za gazeta? Może kupie sobie jutro bo ide wkońcu na zkupy. Dzisiaj dostałam moją pierwszą wypłate od dłuższego czasu :) Juz zapomniałam jakie to przyjemne uczucie. W środe mam interview. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, te gazete to za darmo dostaje ja do domu mi przynosza, jesli masz nr tel to napisz sms moj nr to 07913333767, ta gazeta sie nazywa gazette czy cos ale jeszcze inna mi podrzucaja do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×